Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja iskreno mislim da ove cifre na tim corona trackerima nisu tacne. Tj ko zna ko je umro od posledica korone, a ko je umro od neceg levog a zatim se otkrilo da je imao
    koronu. I jos masa nekih drugih zackoljica i igrarija ali previse sam umoran da pisem

    Cak mi deluje da mi najmanje lazemo jbt

    Comment


    • nisu sigurno tacne

      ali neki reper moramo imati
      Wizard

      Comment


      • ovako nesto necemo dugo imati

        Wizard

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          A kod nas se vec danima ne menja brojka sto se tice oporavljenih
          Nije obavezno da se objavi i ne prati se toliko pažljivo.

          Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ja iskreno mislim da ove cifre na tim corona trackerima nisu tacne. Tj ko zna ko je umro od posledica korone, a ko je umro od neceg levog a zatim se otkrilo da je imao
          koronu. I jos masa nekih drugih zackoljica i igrarija ali previse sam umoran da pisem

          Cak mi deluje da mi najmanje lazemo jbt
          Sa druge strane imamo veliki broj onih koji su zaraženi, uglavnom sa blažim simptomima, i nisu uopšte testirani. Stopa smrtnosti je prema mom mišljenju daleko ispod 10%
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Imaš na drugoj temi o medijima za vreme vanrednog stanja, stavio sam ja link.
            Hvala, u međuvremenu sam video tvoj upis.

            Originally posted by skeptik View Post
            Kucaj na google bolnica Kovin slike, mada ni Infektivna u BG nije nista bolja.
            Zaista nisam imao prilike ni jednu infektivnu kliniku da posetim između ostalog jer sam osiguranik drugog osiguranja, tako da ne znam stanje u tim bolnicama. KC Vojvodina sam silom prilika posećivao do neke 2014/15 i stanje nije bilo za pohvaliti ali se med. osoblje trudilo da je sve to čisto i da pacijenti ne trpe. Imam izuzetno poštovanje prema tom kadru tamo.

            Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
            Ne znam, neki izvor kome vise verujem. Ne postoji opcija u kojoj verujem Vucicu na rec, nazovi to kako god hoces.
            Svakako, ali da bi smo nešto znali da li laže ili govori istinu (u vezi repiratora) moramo sačekati jer inače ocena njegovih reči nije validna. Daj mi taj neki drugi izvor, rado bih se informisao.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Imaš na drugoj temi o medijima za vreme vanrednog stanja, stavio sam ja link.
              Originally posted by skeptik View Post
              Kucaj na google bolnica Kovin slike, mada ni Infektivna u BG nije nista bolja.
              Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
              Ne znam, neki izvor kome vise verujem. Ne postoji opcija u kojoj verujem Vucicu na rec, nazovi to kako god hoces.
              Originally posted by skeptik View Post
              Evo ti kako izgleda Infektivna u BG 2019 godine.
              https://www.blic.rs/vesti/drustvo/in...onacno/wmjtkb0
              Ovo izgleda užasno, za ovo sigurno nisu krivi doktori već vlast koja je bila i koja jeste.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Neselektivno kao Vučić kazao = laž (aksiom), nema kritičke misli, nema onog pa možda se iz ove tirade može izvući i nešto dobro da je rekao.
                  Naravno da voli da se hvali i da sve zasluge pripiše sebi ali i kroz takvu tiradu se mogu videti neke pozitivne stvari koje država pokušava da učini u ovom vremenu. Zar nije pozitivno to što je preko 1000 respiratora kupljeno a od njih je 500 u "našim rukama" kako kaže Vučić i samo čeka prevoz u Srbiju?
                  Zar nije pozitivno objašnjenje o 2 sata za izvođenje kućnih ljubimaca (do duše na 200m maks od prebivališta)...ja na ovoj temi vidim samo (malo ću karikirati) govori Vučić - komentari: pu.ši ga pederu, govnar lažljivi, muka mi je od njega i SNS botova...
                  Da ponovim i svoj stav, da ne bude zabune: NIKADA nisam glasao za Vučića i neću ALI neću ni za ove druge lopove JER mi je dosta lopova.
                  Za respiratore jeste za pohvalu jer oni mogu spasiti nečiji život. Ljudski životi su u ovm trenutku najbitniji.

                  Moj prezir prema Vučiću nije takav da priželjkujem kako je istina sve u vezi KC Vojvodina jer bi se tako zabiberilo Vučiću.

                  Daj Bože da je sve laž i da je stanje odlično.

                  Ja razumem i reakcije forumaša. I najpitomijem čoveku je teško ostati miran kada vidi način ponašanja predsednika na konferencijama.

                  Iako je sve to očekivano, opet ne možeš a da ne reaguješ kada vidiš da i ovakvu situaciju koristi da doda još koji politički poen.

                  Juče kao da je konferencija sazvana kako bi se Vučić uz pomoć svojih dresiranih medijskih kerova obračunao sa neistomišljenicima.

                  Najmanje se govorilo o virusu a najviše o politici. Pristojan čovek može samo da se stidi onoga od sinoć jer je granica bezobrazluka debelo pomerena.

                  Nego da pitam je tebe baćuška gde je tvoja pohvala za našu braću Ruse, a? Stidi se.

                  Golemo hvala Rusiji!

                  Ja ljublju Rusiju, mi bratja, odna duša.
                  Last edited by Karamazov; 03-04-20, 08:44.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Za respiratore jeste za pohvalu jer oni mogu spasiti nečiji život. Ljudski životi su u ovm trenutku najbitniji.

                    Moj prezir prema Vučiću nije takav da priželjkujem kako je istina sve u vezi KC Vojvodina jer bi se tako zabiberilo Vučiću.

                    Daj Bože da je sve laž i da je stanje odlično.

                    Ja razumem i reakcije forumaša. I najpitomijem čoveku je teško ostati miran kada vidi način ponašanja predsednika na konferencijama.

                    Iako je sve to očekivano, opet ne možeš a da ne reaguješ kada vidiš da i ovakvu situaciju koristi da doda još koji politički poen.

                    Juče kao da je konferencija sazvana kako bi se Vučić uz pomoć svojih dresiranih medijskih kerova obračunao sa neistomišljenicima.

                    Najmanje se govorilo o virusu a najviše o politici. Pristojan čovek može samo da se stidi onoga od sinoć jer je granica bezobrazluka debelo pomerena.

                    Nego da pitam je tebe baćuška gde je tvoja pohvala za našu braću Ruse, a? Stidi se.

                    Golemo hvala Rusiji!

                    Ja ljublju Rusiju, mi bratja, odna duša.
                    Naravno, sinoć sam komentarisao sa porodicom one njegove "literarne poze" (pogled podiže u vis, obliže se i krene da recituje) sve mi je jasno i bes i rezignacija, trenutno mi je to na nekom drugom, trećem mestu po bitnosti.
                    Što se tiče majke Rusije, pomoć sam očekivao i ranije (izrazit sam rusofil) ipak meni je pored toga što sam rusofil Srbija na prvom mestu i pragmatičnost, tj vreme je da budemo umiljato jagnje.
                    P.S. Vučićević i istina su nelogične reči u istoj rečenici. Što se tiče Kurira, u jednom periodu pre par godina tekstovi su bili vrlo kritični prema vlasti, da li su u međuvremenu muda vlasnika u procepu vlasti pa sad umesto baritona pevuši tenor... ne znam ali mi jako liči na takav scenario.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Rojters nije demantovao Anin tekst

                      Na prvi pogled deluje ubedljivo. Na snimcima se vidi da opreme ne manjka, što bi se reklo ima i pretiče. Neupućenom dosta.

                      No priča je suštinski drugačija. Rojters je snimak načinio u četvrtak popodne, koleginica Lalić je objavila tekst u sredu popodne. Prilično alarmantno stanje koje ona opisuje u tekstu odnosi se na petak i subotu prethodne nedelje.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by joshmor View Post


                          ste skontali odvalu
                          niste skontali ili je neprimerena

                          no,kakogod...doktor veli da su ljudi pokupovali kondome,pa nas ceka bebi bum


                          il je makar hteo da kaze,ne da se ni meni vise...

                          inace (nadam se) dobar dan
                          Wizard

                          Comment


                          • Wizard

                            Comment


                            • Ima li danas kzn? S obzirom da nisu najavili da je nema trebalo bi da dođu u SIV.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • ja ne razumem najbolje,jel to vojvodjani ranije objavljuju podatke od centrale?

                                https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Ve...o-lecenje.html
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X