Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo, otkad je ta izjava Mirovića? Pre dve nedelje da je izašao ovaj tekst sigurno je da bi bilo sve od reči do reči tačno.
    Drugo, gde se u tekstu navodi izvor informacije?
    Avione smo svi videli, ovo što se spominje u tekstu niko.
    Tekst je na nivou tekstova koji izlaze u najgorim tabloidnim smećima tipa Informer i Alo.
    Ako imaš dokaze, iznesi ih. Umesto toga ti imaš"kako ističe naša sagovornica". Give me a break.
    Last edited by dekkard; 02-04-20, 09:25.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Prvo, otkad je ta izjava Mirovića? Pre dve nedelje da je izašao ovaj tekst sigurno je da bi bilo sve od reči do reči tačno.
      Drugo, gde se u tekstu navodi izvor informacije?
      Avione smo svi videli, ovo što se spominje u tekstu niko.
      Tekst je na nivou tekstova koji izlaze u najgorim tabloidnim snećima tipa Informer k Alo.
      Ako imaš dokaze, iznesi ih. Umesto toga ti imaš"kako ističe naša sagovornica". Give me a break.
      I da nije tacno, ne salje se policija, nego mogu da daju izjavu, saopstenje, demanti itd.
      A oni su joj odmah poslali policiju na prag, priveli je, odredili joj 48h pritvor...

      Ceo svet kuka kako nema opremu, svuda je to problem, a mi treba da poverujemo da je kod nas sve savrseno
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kako su samo dozvolili da se u GAK Narodni front sedmoro medicinara zarazi, evo ne znam majke im nespsobne i korumpirane.

        Pozivaju se na scenario Italije i Spanije, a da li mi znamo kakavi su njihovi zdravstveni sistemi u odnosu na nas? Svestlosnim godinama ispred.

        A da se podsetimo i ovoga


        Tako lepo što su u SVIM zemljama na svetu medicinsko osoblje najugroženija grupa ovim virusom, i to se SVUGDE dešava.
        Evo nekoliko linkova

        https://www-nytimes-com.cdn.ampproje...rs-nurses.html

        https://amp-theguardian-com.cdn.ampp...-for-their-job

        https://www-nbcnews-com.cdn.ampproje...urvey-n1164841

        Iz relevantnih izvora, naravno.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          I da nije tacno, ne salje se policija, nego mogu da daju izjavu, saopstenje, demanti itd.
          A oni su joj odmah poslali policiju na prag, priveli je, odredili joj 48h pritvor...

          Ceo svet kuka kako nema opremu, svuda je to problem, a mi treba da poverujemo da je kod nas sve savrseno
          To se dešava kada je normalna situacija. A mi smo u vanrednom stanju, i tada su građanska prava delimično ukinuta.
          Last edited by dekkard; 02-04-20, 10:02.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Greota za novinarku, mada cenim da joj nece odrediti pritvor. Najstrasnije da se o ovome moze procitati samo na novoj s i n1. Novinarki odredjeno zadrzavanje od 48h i niko nista, tajac. Kao i sto neko ode u Madjarsku i boli ga dupe da se samoizoluje jer nece grom u koprive, a apeluje na krivicnoj odgovornosti drugih koji su prekrsili samoizolaciju.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              To see dešava kada je normalna situacija. A mi smo u vanrednom stanju, i tada su građanska prava delimično ukinuta.
              Pa da, zato i jeste vanredno stanje, a ne situacija, da bi mogli da se obracunaju.

              I znaci ti verujes da svuda u svetu postoji problem sa maskama, opremom, ali je kod nas sve savrseno?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Prvo, otkad je ta izjava Mirovića? Pre dve nedelje da je izašao ovaj tekst sigurno je da bi bilo sve od reči do reči tačno.
                Drugo, gde se u tekstu navodi izvor informacije?
                Avione smo svi videli, ovo što se spominje u tekstu niko.
                Tekst je na nivou tekstova koji izlaze u najgorim tabloidnim smećima tipa Informer i Alo.
                Ako imaš dokaze, iznesi ih. Umesto toga ti imaš"kako ističe naša sagovornica". Give me a break.
                mak na konac?

                avione smo videli,opremu nismo

                da,ana ima svoje izvore i kao profi novinar ih nece iznositi,to je jasno

                ti veruj dragoj barbari i ratnom epidemiologu don konu,buducem ministru zdravlja

                i na kraju,da, ja mogu da budem dokaz

                ja necu dalje s tobom raspravljati vise,nije mi cilj prazno prepucavanje...niko nije slep ko onaj sto nece da vidi
                Wizard

                Comment


                • Ko je rekao da nisu najugrozeniji svuda???
                  Samo tamo ne hapse novinare koji kazu da su desetkovani, nemaju opremu i zastitu, ne pretresaju im stanove uzimaju mobilne i racunare, niti im odredjuju pritvore, a ti kao neka kobajagi vlast ne krijes osnovne informacije da su zasrali u startu i da smo u teskim govnima.

                  A tako zelis dekkarde da verujes da zivis u nekom kako tako sistemu koji nije unisten do koske i koji sljaka koliko toliko...e jbg al

                  Spoiler
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa da, zato i jeste vanredno stanje, a ne situacija, da bi mogli da se obracunaju.

                    I znaci ti verujes da svuda u svetu postoji problem sa maskama, opremom, ali je kod nas sve savrseno?
                    Ne, ja verujem da medicinsko osoblje nema trenutno problema sa opremom. Koliko će to da potraje videćemo, ne može se garantovati da za dva meseca neće biti tog problema, s obzirom da je pravilno korišćenje maske dva sata dok se ne ovlaži, a rukavica i tankih medicinskih mantila nešto duže.
                    A takođe verujem da je osoblje najugroženije ovim virusom, jer leče osobe koje ga 100% imaju. To je problem koji svi imaju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • I naravno da je vanredno stanje A NE SITUACIJA kako je moralo biti uvedeno, doneto iz namere da diktator odigra ulogu do kraja i ebe kevu svima.
                      Dakle samo i iskljucivo iz politickih pobuda.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        I naravno da je vanredno stanje A NE SITUACIJA kako je moralo biti uvedeno, doneto iz namere da diktator odigra ulogu do kraja i ebe kevu svima.
                        Dakle samo i iskljucivo iz politickih pobuda.
                        ma pogubljeni skroz,unistila ih tatalovic sa par obicnih pitanja,eno je na TW heroina
                        Wizard

                        Comment


                        • Sve sto pricaju u teoriji, pa da se pozovem na ove nase dr sa kzn-ova je jedno, na terenu totalni haos, ne zna se ko sta radi i gde udara

                          https://twitter.com/MolterNena/statu...403109888?s=19

                          Sta bi sa platama izolovanih dr iz Nisa, je l smanjene na 65%?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dobih upravo ovo
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Dr Kon se posrao po sebi. Ovde cuti i odlazi na pink da kaze stanje stvari, pravdajuci se da je emisija na pinku vec bila zakazana, prejadno i za to mora da se odgovara. Kisicka je opravdala gospodara, mozda su to mukom uradili ali su uradili i pocepali svoj dugogodisnji rad.

                              Opreme ima, ali verujem u epicentru desavanja. Oni pomoc prodaju po 100-120 dinara, isto tako imamo najskuplji benzin u Evropi.

                              Mislim da narod ne treba lagati.

                              Poruka koju su poslali je bila kranje bezobrazna i izaziva paniku. Tacnije celu paniku izaziva predsednik. Oni treba da kazu mere i da je to to, a ne vi mozete biti napolju ali nemojte posto ces se zaraziti.

                              Licno ih slusam, babe u mom ulazu sem jedne gospodje koja je izasla u nedelju, niko drugi nije izasao danima. Hocu reci da narod vecinski slusa odredbe predsednika, ne mogu reci vlade...

                              Tatalovicka je na rubu odrabane otadzbine i to je jedan od par pravih novinara na tim KZS. To sto je Kon uradio je velika sramota, ako je Kisicka lagala za predsednika, to i da razumem, pritisak je ogroman i to je stoka koja bi joj unistila karijeru, ali Kon da ode na pink..a vamo na konferenciji gde ga slusa cela drzava nista...

                              Ova vlada nista ne radi sama, prate druge trendove i sta su to Knezi uradili od kad su dosli a da nasi to nisu mogli uraditi i ranije...

                              Kako god, ja im zelim uspeh ovde, radi se o zivotima ljudi, tako da mislim da opozicija i ostali treba da sacekaju kraj i sad da pomognu, a posle da se udari svm silama po njima..
                              Last edited by LosmiSK; 02-04-20, 10:16.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • pa u corbu obavezno stavite i SPC

                                https://www.danas.rs/drustvo/zbog-ut...rkvenim-sudom/
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X