Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post

    Nego nasmejah se jednom tracu.
    Navodno se fudbaler Ninkovic pojavio u glavom gradu, da se opusti malo jelte, prosetao i svrckao se, priveo prostituku, u zao cas policija mu kuc,kuc na vrata, i sad jbg ne sme iz kuce nijedan od njih dvoje 28 dana.
    Dobro je prošao, dobio discount. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • torpedo je ostavio onaj yt link i tu je postavljeno nekoliko linkova odakle vuku podatke, ovaj je bas dobar, za svaku zemlju moze da se vidi kriva

      https://gisanddata.maps.arcgis.com/a...23467b48e9ecf6
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Aha, ok, nisam gledala sajt.

        Neki novosadaki zubar, ajd sto je zarazen, nego sto pored simptoma nastavio da radi. Ej, medicinski radnik! Sada ce da ga ganjaju.
        Pa sta da objasnis nekom koji pojma nema sta su virusi. O boze


        Nego nasmejah se jednom tracu.
        Navodno se fudbaler Ninkovic pojavio u glavom gradu, da se opusti malo jelte, prosetao i svrckao se, priveo prostituku, u zao cas policija mu kuc,kuc na vrata, i sad jbg ne sme iz kuce nijedan od njih dvoje 28 dana.
        Nije je priveo iz grada već je iz stana (izolacije) pozvao prostitutku da se relaks i naišla mu kontrola te sada narednih 4 sedmice ima društvo, mislim da je twit u pitanju potpis Bajec. Uz dodatakk da je vest iz prve ruke.

        Mada je i Dik Wisler twitovao takvu poruku.
        Last edited by nebitan; 24-03-20, 19:14.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Nebitno odakle je nju pozvao (mislim da nisam rekla odakle), neki su ga videli u gradu. E sad da li je zato policija dosla, jer ga neko prijavio ili prosto samo da ga provere, bas mu se posrecilo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa sad, kad mu ispostave racun za 28 dana, ne znam koliko ce biti srecan
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ma ironicna sam
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • U odlicno vreme sam cistio kamenac.
                Nadam se da nije moj zubar u pitanju, delovao je zdravo.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Bokte na respiratoru je, i znao da je zarazen.
                  Da se oporavi, da mu se oduzme licenca, pa i zatvor, na dug period.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    U odlicno vreme sam cistio kamenac.
                    Nadam se da nije moj zubar u pitanju, delovao je zdravo.
                    Aktivan je na viberu, sad sam proverio
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ti trolujes ovde ili sta? Ljudi su na granicama vec 3-4-5 dana. Kakva smo mi to drzava ako necemo da pomgonemo SVOJIM gradjanima?? To se moglo svakom desiti i stvarno je suvisno pisati na ovu temu? Kakvi smo to ljudi ako necemo da pomognemo nekom a posebno nasim ljudima..Vamo se place da nam ceo svet pomogne, kao da smo zariste itd..

                      Za ovo drugo je smesno. Prvo za kineze,oni su to sranje i napravili. Siguran sam da su naplatili respiratore i sva ostala sranja, najvise iz Bora kojeg su ''spasili'' itd..Evo nisam ziv da cujem ko je kriv ako oni nisu?

                      Sto se tice ''tog''. Da se vratimo na zajebanciju od shopinga...ili sto je slao ljude na potpise a korona bila tu...To je dovoljno..

                      Sad ti objasni sta je ''tog'' uradio sem sto zvalavi po televiziji po ceo dan?
                      cekaj prvo ti meni objasni dal su se oni MORALI vracati? "ostali bez posla" cekaj pa ovde rekoste u tudjini je bolje kako sad? pa i ovde su ljudi ostali bez posla.

                      Hoces da kazes da je Kina namerno stvorila virus? obozavam teorije zavere kolko ih ono ima do sada 4-5? prvo ameri, pa rusi, pa kinezi, pa masoni pa pitaj boga sta ce nam pasti na pamet. i nije problem cena ventilatora vec sto ih niko ne zeli prodati. jer sada svako gleda sebe.

                      ovo ostalo ne znam o kakvim potpisima pricas znam da je Makron u Francuskoj dok je trajala korona odrzavo izbore e to je za svaku osudu. a sto se tice onog retarda sto se zajebavo pa slao zene u italiju u soping i govorio kako se radi o najsmesnijem virusu njega treba do kraja zabraniti da gostuje na svakoj televiziji.

                      gledam cnn tamo Tramp svaki dan govori a tebi smeta "taj" sto je doveo Kineze da nas spasu.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Taj stomatolog ima ord na Novom naselju, pisalo je da se navodno zarazio od pacijenta koji je dosao iz Belgije.

                        Da, znao je ali je i dalje radio.

                        Neki od pacijenata su vec u izolaciji, a koliko su tek ti pacijenti bili u kontaktu sa drugima i tako u krug.
                        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                        Comment


                        • Pa izgkeda da ipak i nije bas tako

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Vremenom ocekujem jos vise optuzivanja, lazi, klevete, ili istine...nije ni vazno. Ljudi su ocigledno blago retardirani bez kafica, splavova, kurvi (izvinite devojke sa foruma zbog izrazavanja). Sad se prepiremo dal su gastosi govna ili je predsednik olos. Dal je zubar bitanga ili ipak nije. Jovic, Ninkovic. Nestorovic. Sve to je trenutno nebitno.

                            Umesto na dva meseca da zbijemo redove pa se posle krvite. Ali ne moze, Srbin je cudan covek.

                            Pocinje da mi se gadi sve ovo. A bice jos mnogo gore.
                            Last edited by Ljuba90; 24-03-20, 20:50.

                            Comment


                            • Prijatelj (koji se inače bavi filmom što se može i vidjeti po tekstu) je napisao svoje impresije Trampom i amerikancima.
                              http://www.forum.tm/vijesti/pogled-p...protivnik-7383

                              Comment


                              • Sve je moguce.

                                Najgore je sto se eto ne moze znati sta je istina.

                                Daj Boze da ozdravi, a nama opomena da prihvatamo sve sa rezervom, msm na vesti kao sto je bila ova danas sa stomatologom.
                                Last edited by Zoje; 24-03-20, 20:51.
                                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                                Comment

                                Working...
                                X