Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • posto ste vas dvojica prisvojili ovaj topic,da se umesam...


    Wizard

    Comment


    • kakva je to guzva na sajmu? A rekli do 5 ljudi maksimala

      Od ovog trenutka osnivam anti-krizni stab
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • ma sta je to greska neka. mene ne mogu ni masku naterati da stavim

        inace jel neko danas video Brnabicku jel seta bez maske? To mi je tolko vazno da sam stavio alarm u telefon
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • China locks down 1.7 million as coronavirus outbreak worsens: Report

          Beijing has imposed a lockdown of 1.7 million people in part of the Chinese capital as officials race to prevent a Covid-19 resurgence in the country’s northern region from seeping into its most important city.

          Daxing district in southern Beijing, where its new airport is located, has been sealed off from the rest of the country after six infections were found there. The total number of cases in Beijing stands at 15, while over a thousand infections have been found nationwide since early January, mostly in China’s vast rural northern provinces.

          While the number of cases is small compared to outbreaks in western countries, the flareup — fueled by an unusually cold winter — is China’s biggest coronavirus challenge since the Wuhan crisis a year ago given its potential to spread to the capital of over 20 million people, China’s cultural and political center.
          jel to u Kini opet krenulo
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment




          • Cetvrti u Evropi. Glasam za Vucka
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment




            • Fewer than 0.01% of people who received Pfizer's COVID-19 vaccine have contracted the virus more than a week after receiving the second dose, a leading Israeli healthcare provider said on Monday.

              The preliminary results shared by Israeli HMO Maccabi showed that only 20 people out of some 128,600 who received both shots have since been infected with the COVID-19 virus


              Preliminarni podaci koje je objavio HMO Makabi, druga vodeća izraelska osiguravajuća agencija, pokazuju da se manje od 0,01 odsto, odnosno samo 20 osoba od 128.600 onih koje su primile obe doze Fajzerove vakcine, nakon nešto više od nedelju dana zarazilo koronavirusom, piše Rojters.



              Btw Grcka se otvara od 1.maja za vakcinisane i PCR negativne iz Srbije

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                Cetvrti u Evropi. Glasam za Vucka
                Cestitam im zbog toga. Ocekivao sam mnogo gore rezultate, kako u nabavci vakcina, tako i u borbi protiv korone. Bolje prolazimo od mnogo razvijenijih zemalja koje su imale (imaju) lockdown i stroze mere a uz to i jaci zdravstveni sistem.

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


                  Cetvrti u Evropi. Glasam za Vucka
                  Mislim da je to odavno poznato... ovi nasi fingiraju brojke na svakom koraku
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Jel i za broj zarazenih/umrlih laziraju brojke?

                    Comment


                    • Za sve zivo...Da li si video da u bilo cemu izlaze sa losim brojkama ili losim radom? Sve i sto rade kasne ne mesec vec godine...Isisavaju EU budzet, kradu na svakom koraku. Pa obicni likovipo mesnim zajednicama suuzeli lovu, zamisli na visem nivou sta se radi.

                      Verujem da laziraju po potrebi sve sto im padne na pamet. Pa BG na vodi je npr trebao biti gotov do danas..odavno...metro je vec trebao da pocne da se radi, za prosle izbore su ga obecali...

                      Pruga NS-BG sam zaboravio kako izgleda.


                      Ono sto je najgore isisavaju Vojvodinu..kod nas su putevi uzas, apsolutno nista se ne ulaze..U NS im je najveci projekat Promenada i onaj trg kod Riblje pijace...i okrecili su stari grad u Petrovaradinu al su lapali tonu para od EU kao prestonice kulture itd....

                      Ima i nekih dobrih stvari..konacno su ukrasili lepo grad..

                      Generalno sa ovim trendom razvoja tih obecanih 900e prosek ce biti ako lebac bude kosta pet evra..iz lazi u laz i tako...opozicija pravi poparu,bleji..krckaju ustedjevinu i jebe im se...nekom kaddopizdi predje u sns i tako u krug.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Tako to rade Kinezi i svaka im čast na ovome. Uh kad bi tako i kod nas bio BiH presrećan......

                        Elem...ja imam novih 14 dana izolacije, sada je najstariji sin pozitivan...i njegova hanuma..

                        P. S. naučiću "Patrolne šape" napamet [emoji847] u ovoj "izolaciji"

                        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Za sve zivo...Da li si video da u bilo cemu izlaze sa losim brojkama ili losim radom? Sve i sto rade kasne ne mesec vec godine...Isisavaju EU budzet, kradu na svakom koraku. Pa obicni likovipo mesnim zajednicama suuzeli lovu, zamisli na visem nivou sta se radi.

                          Verujem da laziraju po potrebi sve sto im padne na pamet. Pa BG na vodi je npr trebao biti gotov do danas..odavno...metro je vec trebao da pocne da se radi, za prosle izbore su ga obecali...

                          Pruga NS-BG sam zaboravio kako izgleda.


                          Ono sto je najgore isisavaju Vojvodinu..kod nas su putevi uzas, apsolutno nista se ne ulaze..U NS im je najveci projekat Promenada i onaj trg kod Riblje pijace...i okrecili su stari grad u Petrovaradinu al su lapali tonu para od EU kao prestonice kulture itd....

                          Ima i nekih dobrih stvari..konacno su ukrasili lepo grad..

                          Generalno sa ovim trendom razvoja tih obecanih 900e prosek ce biti ako lebac bude kosta pet evra..iz lazi u laz i tako...opozicija pravi poparu,bleji..krckaju ustedjevinu i jebe im se...nekom kaddopizdi predje u sns i tako u krug.
                          Mani sad metro, pruge itd, ja sam ih pohvalio zbog borbe sa koronom. Jel si negde nacuo, od nekog poznanika, da je bio umesan u laziranje ili da poznaje nekog ko to radi? Ja nigde nisam naisao ni na kakav "dokaz" ili tvrdnju nekog iz zdravstva koja bi ukazivala na laziranje broja umrlih.

                          Jedni pricaju da lazno povecavaju broj umrlih kako bi bolnice dobile neke pare, drugi pricaju kako smanjuju broj kako bi izgledalo da dobro prolazimo... Ko je tu u pravu...

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Tako to rade Kinezi i svaka im čast na ovome. Uh kad bi tako i kod nas bio BiH presrećan......

                            Elem...ja imam novih 14 dana izolacije, sada je najstariji sin pozitivan...i njegova hanuma..

                            P. S. naučiću "Patrolne šape" napamet [emoji847] u ovoj "izolaciji"

                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                            Ponovo?
                            Vas bas zaredjalo...cuvajte se

                            A je l si ti primio vakcinu ili sam ja nesto pogresno procitala?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ponovo?
                              Vas bas zaredjalo...cuvajte se

                              A je l si ti primio vakcinu ili sam ja nesto pogresno procitala?
                              Jesam prvu dozu u nedelju.

                              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                P. S. naučiću "Patrolne šape" napamet [emoji847] u ovoj "izolaciji"

                                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                                Predji na Masu i Medveda malo.

                                Comment

                                Working...
                                X