Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Beocca View Post
    sa branjem zelenog graska u plavoj vodi sa suncobranom u kosi


    ja sam kazao sta sam imao...bar za danas


    ja kad budem dobio konkretno pitanje lepo ti odgovorim
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kakve to veze ima sa BIH?
      Da li su oni mozda EU?
      da,jos bojani odgovor-kako nema-brine ih sta ce reci tamo neka biserka,a ne brinu sto oni naprave ugovor o prodaji tog i tog broja vakcina zajednici drzava,drzave se prema tome ravnaju i naprave plan vakcinacije i onda oni kazu puj pike ne vazi


      ma vazi...TO na sud
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Beocca View Post
        da,jos bojani odgovor-kako nema-brine ih sta ce reci tamo neka biserka,a ne brinu sto oni naprave ugovor o prodaji tog i tog broja vakcina zajednici drzava,drzave se prema tome ravnaju i naprave plan vakcinacije i onda oni kazu puj pike ne vazi


        ma vazi...TO na sud
        Totalna 2 nezavisna slucaja gledas, oni imaju svo pravo da tuze BIH zbog izjave njihove ministarke, kao sto EU moze njih da tuzi zbog nepostovanja rokova.
        Po tebi, posto oni nisu postovali rokove prema EU( a BIH nije clanica), onda oni ne smeju da tuze istu tu BIH
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Beocca View Post
          da,jos bojani odgovor-
          Gde ces?
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment




          • Zamisli prestignemo Ameriku. Wow. Drzim Vucku fige
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ne naravno, vec brat?
              Mnogi se opustili posle vakcine, a potrebno je vreme da prodje posle jedne doze, pa druge...
              Pitam samo.

              I kakva mu je klinicka slika?

              Moja rodjaka primila drugu dozu pre mesec dana, uradila juce antitela, tj. igg s protein ima ih preko 14k necega
              Temperatura, kašalj, gubitak čula mirisa i ukusa - uobičajena.
              Nakon primanja vakcine nastavio je sa istim načinom života koji je vodio i pre vakcinacije kada je sve vreme bio zdrav.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kad bi se trebali vidjeti efekti vakcinacije?Pitam za druga ili se vakcinise cisto da ne bi doslo do dugoocekivanog kolapsa zdravstvenih sistema. Hvala

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  a u Bosni se zalili da je britanska vakcina najjeftinija/slabog kvaliteta kako to sad
                  Žalila se ministarka iz redova najveće bošnjačke partije, ne zbog kvaliteta vakcine već jer su je Vučić i Srbija uručili a oni to vide kao širenje Srbije i ponižavanje ili šta već. Bisera je baš biser, ne samo zbog te izjave

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Žalila se ministarka iz redova najveće bošnjačke partije, ne zbog kvaliteta vakcine već jer su je Vučić i Srbija uručili a oni to vide kao širenje Srbije i ponižavanje ili šta već. Bisera je baš biser, ne samo zbog te izjave
                    Vecinskim dijelom je to ali drugi dio je sto se proizvodi za zemlje treceg svijeta u Indiji pa se moze razumiti malo nesigurnost haha ali izrazito nediplomatska izjava.

                    Comment


                    • Treba imati želudac za ono što Vučić radi...u svakom slučaju im je zalijepio žestoku šamarčinu.
                      Ne zna se koja je izjava licemjernija

                      Ministrica vanjskih poslova BiH Bisera Turković izjavila je da je vakcina "AstraZeneca", koju je Srbija donirala Federaciji BiH, "veoma dostupna" i da se koristi, kako je rekla, uglavnom u siromačnim državama.

                      Ja ovaj lijep i simboličan gest vidim kao uzvratni gest na ono što je BiH uradila prije nekoliko mjeseci u Sandžaku, kada su naši ljekari otišli da pomognu, zaključio je Izetbegović

                      Comment


                      • Kad dodje Vucic da te dribla i da ti igra igranku pred tvojim vratima moras malo zapijeniti. To je nemoc, moras prihvatiti vakcine jer nemas nijedne doveo si se u takvu situaciju nesposobnoscu
                        A ne zelis ispast sirotinja i u izjavama poslije pokazujes malo misice i pokusavas osporiti sliku Vucica majke Tereze da nije bas onako kako izgleda hahahah. Tuznjikavo enivej

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Treba imati želudac za ono što Vučić radi...u svakom slučaju im je zalijepio žestoku šamarčinu.
                          Ne zna se koja je izjava licemjernija

                          Ministrica vanjskih poslova BiH Bisera Turković izjavila je da je vakcina "AstraZeneca", koju je Srbija donirala Federaciji BiH, "veoma dostupna" i da se koristi, kako je rekla, uglavnom u siromačnim državama.

                          Ja ovaj lijep i simboličan gest vidim kao uzvratni gest na ono što je BiH uradila prije nekoliko mjeseci u Sandžaku, kada su naši ljekari otišli da pomognu, zaključio je Izetbegović
                          Reče političarka iz inače poznate bogate države to što pišeš Dino, nesposobnost vlasti da se pronađe vakcina dovela do toga da se uzima od Vučića, onda moraju makar po izjavama da se pokazuju mišići. Razumijem to ali samo plakati kad shvatiš kome si ostavljen na milost i nemilost, ostaćemo crna rupa prostora koji je i onako sam po sebi rupa.

                          Proizvodi se u Indiji ali koristi u Španiji, Italiji.

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Kad bi se trebali vidjeti efekti vakcinacije?Pitam za druga ili se vakcinise cisto da ne bi doslo do dugoocekivanog kolapsa zdravstvenih sistema. Hvala
                            efekti



                            Izrael koji je obavio imunizaciju (preko 90% vakcinisanih)



                            emirati isto krivulja visoka



                            i mi krece da se penje


                            Dok (to sad necu postaviti mrzi me) u Americi i Britaniji, Rusiji pada krivulja (a Kina stoji 14 novih slucajeva iz 7 februara posle nisu objavljivali)
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Stanovništvo Izraela je 28% mlađe od 16 godina...

                              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                efekti



                                Izrael koji je obavio imunizaciju (preko 90% vakcinisanih)



                                emirati isto krivulja visoka



                                i mi krece da se penje


                                Dok (to sad necu postaviti mrzi me) u Americi i Britaniji, Rusiji pada krivulja (a Kina stoji 14 novih slucajeva iz 7 februara posle nisu objavljivali)
                                Dobro i?
                                Sta hoces da kazes ovim graficima, reci nesto. Bas me zanima sta ti mislis.
                                Svaki dan ovde postavljas svasta, i nikad nista ne napises, samo postavljas neke grafike, neke vesti...daj napisi nesto ovo je Forum, da razmenimo misljenje. Sta ti mislis o vakcinaciniji?

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X