Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njemacka ekonomija vec trpi zbog ovih lokdauna sta su radili, e sad zamislite Srpsku ili Makedonsku... Njemacka koja je najjaca Ekonomija u Evropi. Zato nisu drugi put zatvarali sve i svasta kao prvi put. Nedozvoljivo je

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Zašto bi te diskreditovao, nemoj da si sujetan, još će na kraju ispasti da imam nešto protiv tebe, a nemam.

      Da ne privatizujemo temu....

      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
      Nisam sujetan, i ne mislim da imaš bilo šta protiv mene, a i bilo koga na forumu ovde. Nemam ni ja, a ni protiv Kineza nemam ništa (efikasno, što bi rekli ).
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
        Nisam sujetan, i ne mislim da imaš bilo šta protiv mene, a i bilo koga na forumu ovde. Nemam ni ja, a ni protiv Kineza nemam ništa (efikasno, što bi rekli ).
        Nemam ni ja protiv Rusa i Amera pa se ne hvalim [emoji3]

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Imali smo dosta testova, imali poprilicno mesta u bolnicama (jesu neke bile pune ali jbg pandemija je), imamo dosta doza vakcina za razliku od drugih...

          To je plus sto smo koliko toliko ostali otvoreni, ubili bismo ekonomiju da smo uveli nove policijske casove.

          Naravno da ce biti dosta veci prosek umrlih, sto zbog same korone, sto zbog nemogucnosti ljudi da lece druge boleste, ali tu nije Srbija kriva vec korona...
          Ti trolujes opasno. Ako je zakon da u restoranu moze biti tipa 20ljudi zasto ih ima 50...onda nek naprave mere gde kazu moze 50...i ako se nose maske u prodavnici sto se ne nose u kaficu...ne vidim poentu toga,ne ovde,vec bilo gde..

          Metro i pruge sam ti rekao jer ti ocigledno verujes sta kazu novine i televizija...kao onda u Pazaru kad su rekli nista a ljudi motkama hteli da ih biju, dane pricam o izborima i skupovima..itd...da ne idem dublje u analizu bilo je na N1 od pocetka virusa do danas sta su pricali....

          Opet ti kazem da ne verujes njima nista..jednog dana kad odu, ako bude dobre volje sve ce se razjasniti....
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mislim Constantine da moras duze od "koji dan" da pazis posle druge doze. Batut kaze 7 dana, ali nege sam procitala iz tih naucnih stagodpapira oko 2 nedelje. Dve nedelje kazu i UAE, posto se pelcuju Kinezom uveliko.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jadan covek, samo mu ovi ludaci trebaju, na svu muku.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Mislim da je to odavno poznato... ovi nasi fingiraju brojke na svakom koraku
                Vidi dobio sam 100 evra i jos cu dobiti po dva puta. Kako da ne glasam?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Mislim Constantine da moras duze od "koji dan" da pazis posle druge doze. Batut kaze 7 dana, ali nege sam procitala iz tih naucnih stagodpapira oko 2 nedelje. Dve nedelje kazu i UAE, posto se pelcuju Kinezom uveliko.
                  To je svojstveno za sve vakcine ili isključivo za kinesku ?

                  Koliko god da treba, ono što je do mene, ispoštovaću...

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Hahaha, vidim kineske vakcine se kamioni mogu nabaviti. Pa zamisljam taj nivo straha koji trebam imat od Kore da primim kinesku vakcinu

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Postovao bih zakon i izrecene mere koje se postuju skoro pa nigde...koja je fora da udjes u prodavnicu sa maskom a u restoranu/kaficu prepunom niko ne nosi masku...mali milion primera krsenja svega...
                      e ajde objasni kako mislis ljudi da jedu i piju u maskama?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        e ajde objasni kako mislis ljudi da jedu i piju u maskama?
                        Toi jeste poenta besmislenosti nekih mera...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          To je svojstveno za sve vakcine ili isključivo za kinesku ?

                          Koliko god da treba, ono što je do mene, ispoštovaću...

                          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                          Pa za sve je oko dve nedelje
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koronavirus

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ti trolujes opasno. Ako je zakon da u restoranu moze biti tipa 20ljudi zasto ih ima 50...onda nek naprave mere gde kazu moze 50...i ako se nose maske u prodavnici sto se ne nose u kaficu...ne vidim poentu toga,ne ovde,vec bilo gde..

                            Metro i pruge sam ti rekao jer ti ocigledno verujes sta kazu novine i televizija...kao onda u Pazaru kad su rekli nista a ljudi motkama hteli da ih biju, dane pricam o izborima i skupovima..itd...da ne idem dublje u analizu bilo je na N1 od pocetka virusa do danas sta su pricali....

                            Opet ti kazem da ne verujes njima nista..jednog dana kad odu, ako bude dobre volje sve ce se razjasniti....
                            Ako je zakon takav da je ogranicenje na autoputu 130 zasto ljudi voze 150...

                            Dosta kafica/restorana je kaznjeno jer nisu postovali mere o nosenju maski kod zaposlenih lica i zbog nepostovanja radnog vremena. Ipak, nije realno da se uredba o nosenju maski kod gostiju u ugostiteljskim objektima potpuno postuje, kao i o ogranicenju broja ljudi (zamisli da inspekcija postroji goste i krene prebrojavanje).

                            Uvek ce biti onih koji misle da znaju kako treba i sta ne valja, ali brojke govore da smo prilicno dobro prosli i da nam ova pandemija nije znacajno urusila ekonomiju. Ako imas dokaz o laziranju broja umrlih - postavi ih. Do tada to je samo tvoja teorija.

                            To u Novom Pazaru jeste bilo zataskavanje, sto je i normalno za nasu vlast koja ne dozvoljava medijima da radi protiv njihove koristi. Takav je Vuckov sistem vladavine. Neki bi rekli diktatura, ali je zapravo daleko od tog pojma.

                            Comment


                            • Sam sebe si demantovao..sta dalje pisati..."vuckov" sistem vladavine..xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sam sebe si demantovao..sta dalje pisati..."vuckov" sistem vladavine..xD
                                A da, sistem izabranih predstavnika naroda
                                Nikad i nigde..

                                Comment

                                Working...
                                X