Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Jesam prvu dozu u nedelju.

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
    Da, jos je rano za antitela, sad bas moras da se cuvas, zbog druge doze
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Predji na Masu i Medveda malo.
      Ne mogu od Pepa praseta...[emoji16]

      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Da, jos je rano za antitela, sad bas moras da se cuvas, zbog druge doze
        Da tako ga i ja cenim. Mislim da i posle druge doze moram da pripazim koji dan.

        Inače, sin je primio vakcinu u subotu, ali već sutra dan je dobio temperaturu..i on devojka s kojom živi, a vrv je zakačio virus koji dan ranije. Celog vikenda smo se družili, a intenzivno se družio sa bratanicom, mojom unukom....

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Tako to rade Kinezi i svaka im čast na ovome. Uh kad bi tako i kod nas bio BiH presrećan......

          Elem...ja imam novih 14 dana izolacije, sada je najstariji sin pozitivan...i njegova hanuma..

          P. S. naučiću "Patrolne šape" napamet [emoji847] u ovoj "izolaciji"

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          Da, svaka im čast nakon što su lagali ceo svet i prouzrokovali ko zna koliko smrtnih slučajeva koji su se možda mogli izbeći. Nema šta, svaka čast.

          Meni je to bolesno licemerno, ali izgleda da je ok kada vlas laže, bez obzira na posledice.
          Last edited by mark !t zer0; 27-01-21, 11:14.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
            Da, svaka im čast nakon što su lagali ceo svet i prouzrokovali ko zna koliko smrtnih slučajeva koji su se možda mogli izbeći. Nema šta, svaka čast.
            Kakve veze ima ovaj slučaj sa propagandom neoliberalnih kapitalista. Ko je detektovao nultog pacijenta ? Što bi verovao ljudima kojima je profit bitniji od zdravlja ljudi ? Niko ti ne brani da veruješ kome hoćeš, ali ovo je primer kako se rešavaju stvari. Izađeš u etar sa tvrdnjama o kojima se informišeš na fb i stručan su da o tome pričaš kao moja baba Milenija, Bog da joj dušu prosti, i da to prođe bez posledica...
            Evo ja nađoh na netu gde se tvrdi da su prvi slučajevi Corone zabeleženi u USA pa ?

            P.S. Nadam se da će joj naplatiti troškove izolacije za sve ove ljude koji bespotrebno bili zatvoreni...uključujući i projektovanu zaradu za iste, za sve to vreme

            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
            Last edited by Constantin; 27-01-21, 11:17.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Mani sad metro, pruge itd, ja sam ih pohvalio zbog borbe sa koronom. Jel si negde nacuo, od nekog poznanika, da je bio umesan u laziranje ili da poznaje nekog ko to radi? Ja nigde nisam naisao ni na kakav "dokaz" ili tvrdnju nekog iz zdravstva koja bi ukazivala na laziranje broja umrlih.

              Jedni pricaju da lazno povecavaju broj umrlih kako bi bolnice dobile neke pare, drugi pricaju kako smanjuju broj kako bi izgledalo da dobro prolazimo... Ko je tu u pravu...
              Kakvu borbu..sta su uradili...kafici puni,zajebancija..niko tomnogo ne hebe pet posto. Nista peski sto drugi nisu uradili..za brojke niko ne zna..ali videcemo prosecan broj umrlih u doba korone i inacepa cebiti lakse sta i kako...da lazu,lazu kao psi )
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Stvarno si neverovatan Losmi, kad su nas zakljucavali smetalo ti je sto smo zakljucani, sad kad nismo zakljucani smetati sto nismo zakljucani?

                Kad si vec toliko pametan, sta bi ti uradio i kako bi organizovao "borbu" da si predstavnik vlasti?

                Podsecas na glavni lik iz price o krivaku i dlakama.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Da tako ga i ja cenim. Mislim da i posle druge doze moram da pripazim koji dan.

                  Inače, sin je primio vakcinu u subotu, ali već sutra dan je dobio temperaturu..i on devojka s kojom živi, a vrv je zakačio virus koji dan ranije. Celog vikenda smo se družili, a intenzivno se družio sa bratanicom, mojom unukom....

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  I kako to sad utice za vakcinu?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Kakve veze ima ovaj slučaj sa propagandom neoliberalnih kapitalista. Ko je detektovao nultog pacijenta ? Što bi verovao ljudima kojima je profit bitniji od zdravlja ljudi ? Niko ti ne brani da veruješ kome hoćeš, ali ovo je primer kako se rešavaju stvari. Izađeš u etar sa tvrdnjama o kojima se informišeš na fb i stručan su da o tome pričaš kao moja baba Milenija, Bog da joj dušu prosti, i da to prođe bez posledica...
                    Evo ja nađoh na netu gde se tvrdi da su prvi slučajevi Corone zabeleženi u USA pa ?

                    P.S. Nadam se da će joj naplatiti troškove izolacije za sve ove ljude koji bespotrebno bili zatvoreni...uključujući i projektovanu zaradu za iste, za sve to vreme

                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                    Nemam facebook, tako da te predrasude o kojima pišeš nemaju veze sa realnošću. Stručan sam taman koliko i svi ostali koji ovde razglabate godinu dana, tako da ne vidim zasto bih imao manje pravo od tebe da pisem bilo sta sto mi padne na pamet.

                    Iskreno, uvek cu pre verovati zemljama gde postoje razlicita misljenja makar oba bila propaganda neke steane, nego zemlji gde vlada jednoumlje. Svako od nas bira u sta ce da veruje, pa tako i ti i ja, iako ne znamo skoro nista o tim stvarima.

                    A slucaj ima veze jer ja verujem da su Kinezi cutali i nisu na vreme izasli sa svim podacima koje su imali u vezi sa ovim virusom. Takodje su lazirali podake kao i većina svetskih zemalja, zato mi je ovo licemerno. A, iz ovoga sto si ti okacio mi ni ne znamo da li je ta zena znala da ima koronavirus, tako da ne mogu kao ti na prvu da hvalim Kineze i da pricam kako se to radi. Eto, ti si osudio zenu a nemas pojma o situaciji koja se desila, samo si procitao jedan povrsan clanak. Ne da si je osudio, nego ti je malo to što će biti godinu dana u zatvoru i očekuješ još veću kaznu, a suštinski ne znas nista o tome.
                    Last edited by mark !t zer0; 27-01-21, 11:31.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Neko je pitao zasto je bila guzva kod sajma?

                      Spoiler

                      Comment


                      • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
                        Nemam facebook, tako da te predrasude o kojima pišeš nemaju veze sa realnošću. Stručan sam taman koliko i svi ostali koji ovde razglabate godinu dana, tako da ne vidim zasto bih imao manje pravo od tebe da pisem bilo sta sto mi padne na pamet.

                        Iskreno, uvek cu pre verovati zemljama gde postoje razlicita misljenja makar oba bila propaganda neke steane, nego zemlji gde vlada jednoumlje. Svako od nas bira u sta ce da veruje, pa tako i ti i ja, iako ne znamo skoro nista o tim stvarima.

                        A slucaj ima veze jer ja verujem da su Kinezi cutali i nisu na vreme izasli sa svim podacima koje su imali u vezi sa ovim virusom. Takodje su lazirali podake kao i većina svetskih zemalja, zato mi je ovo licemerno. A, iz ovoga sto si ti okacio mi ni ne znamo da li je ta zena znala da ima koronavirus, tako da ne mogu kao ti na prvu da hvalim Kineze i da pricam kako se to radi. Eto, ti si osudio zenu a nemas pojma o situaciji koja se desila, samo si procitao jedan povrsan clanak. Ne da si je osudio, nego ti je malo to što će biti godinu dana u zatvoru i očekuješ još veću kaznu, a suštinski ne znas nista o tome.
                        Hm...nemaš predrasuda, ali ipak veruješ..to je neka "slovenska antiteza"....fb je jedinica mere nije pravilo.



                        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Stvarno si neverovatan Losmi, kad su nas zakljucavali smetalo ti je sto smo zakljucani, sad kad nismo zakljucani smetati sto nismo zakljucani?

                          Kad si vec toliko pametan, sta bi ti uradio i kako bi organizovao "borbu" da si predstavnik vlasti?

                          Podsecas na glavni lik iz price o krivaku i dlakama.
                          Postovao bih zakon i izrecene mere koje se postuju skoro pa nigde...koja je fora da udjes u prodavnicu sa maskom a u restoranu/kaficu prepunom niko ne nosi masku...mali milion primera krsenja svega...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Hm...nemaš predrasuda, ali ipak veruješ..to je neka "slovenska antiteza"....fb je jedinica mere nije pravilo.



                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                            Ne znam šta si hteo da kažeš, ali predrasude sam pomenuo samo zbog načina na koji si pokušao da me diskredituješ. Već vidjeno, milion puta, i bezveze, jer kada bi mi svi pisali samo ono što sa sigurnošću znamo i iza čega čvrsto stojimo malo ko bi imao šta da ponudi ovde na forumu, i to na temama na kojima se najviše piše.

                            Svi mi imamo predrasude, logično, teško je se odupreti tome, možda je rešenje da nemamo mišljenje baš o svemu, jebem li ga. Samo, ja zaista ne mogu da se divim Kinezima i tom sistemu, iako naravno postoje stvati za koje ih treba hvaliti.
                            Last edited by mark !t zer0; 27-01-21, 11:44.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
                              Ne znam šta si hteo da kažeš, ali predrasude sam pomenuo samo zbog načina na koji si pokušao da me diskredituješ. Već vidjeno, milion puta, i bezveze, jer kada bi mi svi pisali samo ono što sa sigurnošću znamo i iza čega čvrsto stojimo malo ko bi imao šta da ponudi ovde na forumu, i to na temama na kojima se najviše piše.

                              Svi mi imamo predrasude, logično, teško je se odupreti tome, možda je rešenje da nemamo mišljenje baš o svemu, jebem li ga. Samo, ja zaista ne mogu da se divim Kinezima i tom sistemu, iako naravno postoje stvati za koje ih treba hvaliti.
                              Zašto bi te diskreditovao, nemoj da si sujetan, još će na kraju ispasti da imam nešto protiv tebe, a nemam.

                              Da ne privatizujemo temu....

                              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Kakvu borbu..sta su uradili...kafici puni,zajebancija..niko tomnogo ne hebe pet posto. Nista peski sto drugi nisu uradili..za brojke niko ne zna..ali videcemo prosecan broj umrlih u doba korone i inacepa cebiti lakse sta i kako...da lazu,lazu kao psi )
                                Imali smo dosta testova, imali poprilicno mesta u bolnicama (jesu neke bile pune ali jbg pandemija je), imamo dosta doza vakcina za razliku od drugih...

                                To je plus sto smo koliko toliko ostali otvoreni, ubili bismo ekonomiju da smo uveli nove policijske casove.

                                Naravno da ce biti dosta veci prosek umrlih, sto zbog same korone, sto zbog nemogucnosti ljudi da lece druge boleste, ali tu nije Srbija kriva vec korona...

                                Comment

                                Working...
                                X