Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak će biti takozvani balkanski kup. Ne verujem da bi predsednik saveza ma ko god to bio izlazio olako sa ovakvom informacijom...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Sad učešće u Ligi Šampiona nije sigurica, već potencijalno. Nešto razmišljam, igranje od februara do maja znači da ipak neće biti pun format takmičenja, jer je i nemoguće sa tolikim brojem ekipa odigrati uzvratne utakmice u periodu od samo 3 meseca. Možda će ekipe odigrati uzvratne mečeve, ali će biti podeljene recimo u 2 grupe po 6, pa onda neki tip polu finale i samo finale. I to bi bilo okej, samo da se ne zapostavi igranje domaće lige na uštrb ove.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Roberto Martinez preuzeo Belgiju.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Hakan Šukur optužen u Turskoj da je član terorističke organizacije.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
              Hakan Šukur optužen u Turskoj da je član terorističke organizacije.
              Nije to bas tako jednostavno,ali hajde nek se nesta prica
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Aj da ne postavljam u PL temi, ako može neko da mi pošalje ili kaže kako mogu večeras da gledam u HD Chelsea na pc? Nemam sport klub ovde gde sam treuntno jbg

                Da skinem neki program ili ima na netu negde, neki sky sports hd ko već prenosi. Znam da ima ljudi koji to ovde imaju sve pa da ga ne tražim večeras 45 min. Hvala

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Aj da ne postavljam u PL temi, ako može neko da mi pošalje ili kaže kako mogu večeras da gledam u HD Chelsea na pc? Nemam sport klub ovde gde sam treuntno jbg

                  Da skinem neki program ili ima na netu negde, neki sky sports hd ko već prenosi. Znam da ima ljudi koji to ovde imaju sve pa da ga ne tražim večeras 45 min. Hvala
                  https://www.reddit.com/r/soccerstreams

                  Evo ovde, postavice temu kao i na svakom forumu Chelsea-West Hem odprilike 2 sata pre pocetka, ja odavde nalazim sve najbolje linkove, trebalo bi da ima

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Aj da ne postavljam u PL temi, ako može neko da mi pošalje ili kaže kako mogu večeras da gledam u HD Chelsea na pc? Nemam sport klub ovde gde sam treuntno jbg

                    Da skinem neki program ili ima na netu negde, neki sky sports hd ko već prenosi. Znam da ima ljudi koji to ovde imaju sve pa da ga ne tražim večeras 45 min. Hvala
                    ab226ed6eaaf04d5a564753246495d12bef7e495

                    To ti je Sky Sports 1 HD za acestream.

                    Comment


                    • Hvala vam obojici.

                      Comment


                      • Ljudi moji gledam neverovatnu stvar, tj. meč Liefering-Kapfenberg, druga liga Austrije i penal za domaćina, koji je trebao da izvede neki crnac sa brojem 10. Lik se ladno zaleti i stane na pola i sudija mu da žuti karton i dosudi indirektan udarac.

                        Nestvarno nešto, tačno je onaj bar bio u pravu za crnce, ja lično ovo prvi put u životu vidim.

                        Veća je patnja što sam ja igrao 1 live

                        Comment


                        • Kakva karijera je pred ovim deckom.

                          Donnarumma will be called up to the Italian National Team. He will be the youngest in over 105 years. [Sky Italia]
                          https://twitter.com/TheMilanBible/st...53508763746304
                          Last edited by Rossonero; 26-08-16, 21:38.

                          Comment


                          • Bravo mali.

                            HISTORY: Donnarumma is now the youngest goalkeeper ever to play for Italy. [via @Vivo_Azzurro]
                            Last edited by Rossonero; 01-09-16, 23:00.

                            Comment


                            • Pozdrav narode...
                              Zeleo bih da pitam ovde...da li postoji tema na forumu o futsalu?
                              https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg

                              Krece nova sezona u Srbiji pa bi mogli da diskutujemo o tome i o reprezentativnom ucinku...

                              Zeleo bih da je pokrenem ali nisam siguran da li je tu vec...trazio sam ali nisam uspeo da nadjem. Mozda ne umem jer sam tek otvorio nalog.

                              Comment


                              • Originally posted by futsal fen View Post
                                Pozdrav narode...
                                Zeleo bih da pitam ovde...da li postoji tema na forumu o futsalu?
                                https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg

                                Krece nova sezona u Srbiji pa bi mogli da diskutujemo o tome i o reprezentativnom ucinku...

                                Zeleo bih da je pokrenem ali nisam siguran da li je tu vec...trazio sam ali nisam uspeo da nadjem. Mozda ne umem jer sam tek otvorio nalog.
                                http://www.sportklub.info/forum/show...hp/3377-Futsal

                                Comment

                                Working...
                                X