Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Ako pogresis ostaje ti drugi. Svaki tim bi imao 2.
    Ne bi bilo bas prostora da trazis celendz za neku situaciju pa pozoves tim da im kao nesto objasnis. Prosecno procena situacije traje 20ak sekundi, za to vreme ne mozes bas ceo tim skupiti.
    Hm...nekad je dovoljno da izbaciš loptu u aut-korner da smanjiš pritisak...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Hm...nekad je dovoljno da izbaciš loptu u aut-korner da smanjiš pritisak...
      Kad ga to poremeti onda i nije bio neki pritisak To su oni situacioni, kratko daha. Oni sistemski, pravi pritisci se ne prekidaju tako lako
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Kad ga to poremeti onda i nije bio neki pritisak To su oni situacioni, kratko daha. Oni sistemski, pravi pritisci se ne prekidaju tako lako
        Pa dobro...dovoljno je da malo predahneš kad ti gol visi u vazduhu.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Praznik fudbala i u Šopiću. U kupu FS Beograda u drugom kolu 16.10.2019 u Šopiću gostuje ekipa Teleoptika. Biće veoma zanimljivo ispratiti ovaj duel iako naravno ekipa Teleoptika potpuni favorit.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Paklen je bio igrac, steta sto nije imao radnu etiku, mogao je biti jedan od najboljih ikad. Zlatno doba Serije A i Savicevic kao jedan od najboljih fudbalera jedne takve lige, samim tim i svijeta. Zastrasujuce, ali mogao je mnogo vise. S tim sto naslov klipa nije dobar, nije bio krilo, mogao je da igra i po krilu ali definitivno nije bio krilo.

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Lester siti je hit sezone, što ne menja činjenicu da se radi o izuzetno gadnom i kvarnom klubu.
              Svi vrlo dobro pamtimo da su odbili da igraju u Beogradu, pa ih Crvena zvezda naučila pameti u Beču.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              Haha, čega si se setio legendo. Dobro, oni su mali klub i normalno da su se uplašil i borili da u što povoljnijim okolnostima igraju.

              Samo su se malo zeznuli. Slali su poljupce našim navijačima i žargonski pederisali su se, što su naši navijači onako u formi od demonstracija, igralo se par dana pred 5. oktobar, shvatili kako su shvatili.

              Onako u punom gasu(sećam se priča, nisam prisustvovao jer sam tad imao 5 god, ali sam slušao o ovome), lepo su se proveli fanovi lisica.

              Spoiler

              4:29 lesterove navijačice šalju pusu





              Maretova izjava 2004. povodom simpatičnog druženja sa devojčicama iz Lestera.

              Comment




              • Bilo bi bas zanimljivo da je igrao pod Murinjom, Zidan je najbolji igrac protiv kojeg je igrao, logicno.
                sigpic

                Comment


                • Djecak na slici je?

                  Comment


                  • Snajder?

                    A u pozadini Overmars, a za ovog crnca nisam siguran. Finidi ili možda Bogarde.
                    Last edited by Jax Teller; 21-11-19, 11:02.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Jebi se...

                      Ajmo novo pitanje... Ko je crnac?

                      Spoiler
                      Zajebavam se, ne znam ni ja.

                      Comment


                      • Ja mislim da je Finidi George. Nisam siguran, al svakako me podsjeća.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Finidi je u pitanju.



                          Spoiler

                          Comment


                          • Subota SK1

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Proslog vikenda na jednom mecu beloruske lige svirano 5 penala... solidna zabava

                              Comment


                              • Nisam znao gde cu ovo, mislio sam u ex-yu lige no tamo nema adekvatna tema. Verovatno ni ovo nije pravo mesto, ali samo zelim da pokazem da i mali, amaterski klubovi igraju bitnu ulogu u doba pandemije.

                                Ponosan sam na prijatelja koji je clan FK Umka

                                Javljaju se volonteri na poziv Fudbalskog saveza Beograda

                                Comment

                                Working...
                                X