Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ne znam gde da pitam pa ovo je diskusija pa da pitam zna li neko gde se moze gledati danas izvlacenje grupa za World Cup 2014 ... Ni na jednom TV kanalu ne mogu naci a ni na netu nema streama
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Nije danas vec sutra.

      I za nas u Bosni ce biti na BHT-u,a trebalo bi biti i na Eurosportu.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Hvala JC ... Rekose ovi na B92 u onim sportskim vestima da je danas :S ... U svakom slucaju hvala , sad cu pogledati sutrasnji program
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Miha prodao jednog od najboljih golmana u poslednjih 10 godina u Italiji zbog Boruca, bolid.

          Comment


          • Grupa:

            Hrvatska
            Srbija
            BIH
            Albanija
            Makedonija
            San Marino

            Iz ove grupe bi San Marino isao dalje,jer bi sve ostale reprezentacije bile suspendovane nakon 2 kola
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Grupa:

              Hrvatska
              Srbija
              BIH
              Albanija
              Makedonija
              San Marino

              Iz ove grupe bi San Marino isao dalje,jer bi sve ostale reprezentacije bile suspendovane nakon 2 kola
              Realno
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • I RTCG 2 prenosi,nema prenosa na ES koliko vidim ;)
                sigpic

                Comment


                • Srbija, Skotska, Belgija,Makedonija,Hrvatska i Vels.
                  Sa pravim selektorom na klupi ni prvo mesto nam nije daleko.

                  Comment


                  • Kakva sreca za nas ovo nam se nikad nije desilo ovako lagana grupa Grčka, Slovačka, Litvanija, Latvija i Linhenštajn. Napok odlična prilika za SP, ali kakvi smo baksuzi i ovo ce nam biti tesko proci.

                    Srbi su loše prosli sto se tice grupe.

                    Comment


                    • Divna grupa , sigurno mozemo dobiti i Grcku i Slovacku , mozemo biti i prvi
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Slovaci ce da dobiju po turu lagano
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Slovaci ce da dobiju po turu lagano
                          Kao u ovom slučaju

                          Comment


                          • Auu,moglo je i bolje za nas.Englaska ponovo,Ukrajina,Poljska,Moldavija,San Marino.To su sigurni bodovi protiv Moldavaca i San Marina,a sa Ukrajinom i Poljskom ce se voditi velika bitka za drugo mjesto.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Srbija, Skotska, Belgija,Makedonija,Hrvatska i Vels.
                              Sa pravim selektorom na klupi ni prvo mesto nam nije daleko.
                              Pa realno po igracima mogli bismo uzeti prvo mjesto ali posto nam je mentalitet sjeban, jos je rano prognozirat plasman.
                              Sjecam se pred SP u J. Africi vecina mojih drugova je pocela sa prognozama, govorili su da uzimamo grupu lagano, da cemo biti prvi, da cak mozemo lagano do 1/4 finala...i eto kako se sve zavrsilo.

                              Tako da je jos vrlo rano pricati sta ce biti.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Spanija i Franucska zajedno jbt , bas mi krivo , jer drama gotivim i jedne i druge ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X