Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvo zabranjivanje guranje lopte kroz noge,to je nesto najomiljenije u svetu fudbala

    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

    Comment


    • Ma najbolje da su svi igraci kao Gatuzo pa da gledamo fudbal dajte bre ljudi koji vam je!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Imamo 2 stopera medju 15 najskupljih i ne mozemo da sastavimo u reprezentaciji mislim stvarno -.-
        Eh Gangrena brate, da je nama te srece da su nam problem stoperi. Mi bre samo odbranu i imamo. Selektora nemamo, vezni imamo, ali ne znaju da sastave, spica nemamo, a kako stvari stoje tesko da cemo dobiti nekog kvalitetnog u skorije vreme.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Phenom View Post
          Ma kakvo zabranjivanje guranje lopte kroz noge,to je nesto najomiljenije u svetu fudbala
          Ja nisam za to,nego kazem kad je po vama ono sprdanje onda treba zabraniti vecinu driblinga jer su i oni "sprdanje".Zbog ovakvih poteza se voli fudbal.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Da je golman normalan odbranio bi ono i onda bi svi ovog prozivali kako je ispao budala.Ali nije golman odbranio i ovaj je car.Kakvo omalovazanje.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Ja nisam za to,nego kazem kad je po vama ono sprdanje onda treba zabraniti vecinu driblinga jer su i oni "sprdanje".Zbog ovakvih poteza se voli fudbal.
              Ma kapiram sta mi pricas,ja obozavam da se zezam,glupo mi je da igram odbranu i na kontre,volim da guram kroz noge najvise,tako i igram na malom fudbalu svaki dan.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Pa neke zene se bolje razumeju u fudbal od nas, i prate ga sa vise emocija od nas.....Sustina je da si ti kontras, kada svi kazu da je neko najbolji ti kazes da je smesan, verovatno navijas za Partizan msm ocigledno je jer navijaci partizana ne vole Nemanju i to je ok...ali da kazes da je Presmesan
                Glupo je da pricas nesto,a da pre toga prvo ne proveris sa svim Partizanovcima na svetu...evo ja ga recimo bas,bas gotivim...jako ga postujem naravno.

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post

                  Koje su to lazi jbt, Kompany skuplji od Hummels-a i Subotica, najboljih stopera Bundeslige u zadnje dve sezone. Jebo ti takav sajt.....
                  To je zbog toga zato sto su uzeti sledeci faktori: koliko traje ugovor igracu, ime kluba, liga u kojem klub igra, medjunarodne utakmice i naravno potraznja za tim igracem.Mozda ima jos neki faktor koji utice na cenu, al ne mogu da se setim.Ali prvenstveno zbog jace lige i time sto je Siti dogurao vise u Evropi su razlozi zasto je Kompani skuplji od njih dvojice.
                  Bundesliga je najpotcenjenija liga, ali to ce se uskoro promeniti.

                  Comment


                  • Kad smo vec pominjali sprdanje,ne mogu a da ne postujem ovaj video...gledam i smejem se sta im radi.


                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by Phenom View Post
                      Kad smo vec pominjali sprdanje,ne mogu a da ne postujem ovaj video...gledam i smejem se sta im radi.

                      Da nije Brazilac verovatno bi bio najbolji igrac svih vremena, niko nije nikada sa toliko lakoce dominirao ali prekratko, steta.

                      Comment


                      • http://www.sportklub.info/vest.php?id=-mesi-je-kreten--

                        sigpic

                        Comment


                        • Možda dok je ovo izgovarao da je Mesi kreten gledao u ogledalo, pa je ovo izjavio nema druge.

                          Comment


                          • Covek je idiot sam po sebi , pa sta ako je zvezda i ako igra za Barselonu covek voli svoju drzavu i nije mu stalo samo do para tako da je normalno da ce ucestvovati ...a ti idioti kako ih on naziva igraju u najboljim timovima evrope tako da
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Alehandro Sabelja novi selektor Argentine. Sa Estudijantesom je bio prvak Juzne Amerike i zamalo pobedio Barsu u finalu SP za klubove. Sve u svemu, mislim da je ovo mnogo bolji potez nego Batista.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam bio ubijedjen da ce to biti Bielsa,ali je on ipak otisao u Bilbao...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X