Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Upravo tako, ližući dupe zapadu i uvlačeći im se u istu, zaboravili su i sami ko su.

    Ako već sami nisu smeli odbiti meč protiv fiktivne narko tvorevine, najmanje što su trebali je da podrže srpske igrače i trenera koji su to učinili. To su samo dva meča u ovom ciklusu i ko zna kad, jer oni su čak i bez drugorazrednih srpskih igrača 50 posto slabija ekipa i peti šešir realno.

    Ili su ispali mnogo glupi ili su dobili nalog sa vrha da lome preko kolena sve u interesu satanističko evroatlantskog integrisanja.
    E vidiš, poenta je to srpskih igrača. Ako se već osećaš kao toliki Srbin zašto si pristao da nastupaš za tu reprezentaciju? Bile mile pare u tom trenutku? Vidiš, mi smo svi pljuvali Ljajića za himnu kad je bilo, a sad branimo ljude koji nisu želeli da nastupaju za "svoju" reprezentaciju, koji su sve ovo isto mogli da urade na jedan normalan način. Oni su odavno znali da će da igraju protiv nepostojećeg Kosova, mogli su da kažu ja to ne želim i ćao, a ne ovako. Stvar je politička, nije joj mesto u fudbalu i kraj.

    Comment


    • Nije nam smetalo kad smo onda igrali protiv Katalonije

      Comment


      • Originally posted by Raymond Reddington View Post
        . Stvar je politička, nije joj mesto u fudbalu i kraj.
        Kako nije mesto u fudbalu kad je fudbal odavno sastavni deo politike? Ovu situaciju je inicirala politicka ideja da se Kosovo primi u Fifu iako nije clan UN. Sta ce se desiti kada bude trebalo da igra Spanija sa Kosovom... drzace se sportske price a politicku staviti sa strane?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Kako nije mesto u fudbalu kad je fudbal odavno sastavni deo politike? Ovu situaciju je inicirala politicka ideja da se Kosovo primi u Fifu iako nije clan UN. Sta ce se desiti kada bude trebalo da igra Spanija sa Kosovom... drzace se sportske price a politicku staviti sa strane?
          Pa upravo tako, politika je u fudbalu ali joj tu nije mesto. Mislim da ovde nema potrebe više ništa da se komentariše. Jasan mi je stav fudbalera, nije mi jadan postupak.

          Comment


          • Desice se verovatno isto kad je Ukrajina igrala sa Kosovom. Reci ce da ne priznaju njihove putne isprave i igrace na neutralnom terenu.

            Najbolje cemu mozemo da se nadamo u fudbalu je da nase timove i reprezentaciju ne stavljaju da igraju protiv klubova koji su pod FS Kosovo.

            Mozda ce se desiti i ono sto se desilo kad je bilo EP u Dzudou nasa "Pravoslavna braca" koju toliko volimo su se pobrinula i da ruski vojnici salutiraju himni Kosova.

            Spoiler


            I mi se onda cudimo sto nam Ukrajinci skandiraju da smo ruske kurve
            Last edited by belgrade_owl; 15-06-19, 16:56.

            Comment


            • Da li je realno da si okačio klip sa sajta koji se zove Albanian Boss?

              Ti polako postaješ njihova kurva.

              Comment


              • Sajt se zove youtube a za tvoju informaciju klip je objavljen na srpskim portalima pre 3 godine.
                https://www.vesti.rs/Kosovo/Ruski-vo...ova-Video.html

                Nema potrebe da vredjas.

                Za nekoga ko se predstavlja kao duhovan i pobozan covek mnogo vredjas i psujes svoje neistomisljenike, ne postoje pokajanje, post ni molitva koja ce tvoje takvo ponasanje opravdati.

                PS Posle ces opet da lazes kako ja tebe jurim po temama i obracam ti se
                Last edited by belgrade_owl; 15-06-19, 21:33.

                Comment


                • Reagujem samo kada vređaš narod iz koga potičem, mene možeš koliko hoćeš.

                  Naravno da nije u redu što sam te polu uvredio, ali nisam ja nikakav duhovan i pobožan čovek, nisam čak ni blizu toga, samo sam neko ko pokušava to da bude.

                  Baš pomislim da mi dobro ide i onda naiđem na likove poput tebe koji me resetuju.

                  Comment


                  • https://www.football-italia.net/1395...atini-arrested

                    Uhapsili Platinija.

                    Comment


                    • Platini i Blater na čelu UEFA i FIFA:
                      - bez članstva u UN neće biti prijema u UEFA i FIFA
                      - Rusija dobila organizaciju Svetskog prvenstva

                      Usledila su hapšenja i američka halabuka o "korupciji", rezultat:
                      - lažne države igraju utakmice
                      - svetsko prvenstvo sa rekordnih 46 učesnika (razlog TV money) dodeljeno americi
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Evo ne znam gde ovo da iznesem, pa hajde ovde. U četvrtak je moj lokalni klub Šumadija Šopić igrao baraž za ulazak u Beogradsku Zonu. Nakon što smo završili na 2. mestu u Beogradskoj Prvoj Ligi. Meč je odigran u Cvetovcu protiv ekipe Turbine Vreoci. Vodili smo rezultatom 3:1, dok nije pala kiša i obrisala linije sa terena. Onda je sudija prekinuo utakmicu i rekao domaćinu da ponovo okreči linije, a domaćin za to nije imao odgovarajuću opremu. Nakon toga sudija prekida meč i definitivno, a dan nakon toga se donosi odluka da se dana 22.6.2019 odigra ponovljen meč, iznova od rezultata 0:0. Jeste da je niža liga, i tu se namešta ko zna koliko, ali ovo je bruka i sramota. Nakon mnogo godina imali smo priliku da uđemo u višu ligu, a zašto ne bi napredovali još više i jednog dana se približili JSL. Sada to verovatno nećemo moći, a danas očekujem neki penal u korist ekipe Turbine. Eto imao sam neku potrebu da kažem ovo, jeste da ni tema nije odgovarajuća, ali samo da se zna.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Jbg. pravila su jasna, ako nije odigrano 2/3 utakmice igra se nova, a u ovom slučaju očigledno da nije, da jeste, igralo bi se samo preostalo vreme.

                          Jedino može neka kazna za domaćine jer nije obezbedio potrebne uslove.

                          Nepravda jeste, ali je sve po pravilima.

                          Jel to prvi meč ili revanš?

                          Comment


                          • Revanš, prvi meč bio 1:1.

                            Danas svi uz Šumadiju Šopić i sekretara mog brata Acu Tocila Zavišinog.

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Jbg. pravila su jasna, ako nije odigrano 2/3 utakmice igra se nova, a u ovom slučaju očigledno da nije, da jeste, igralo bi se samo preostalo vreme.

                              Jedino može neka kazna za domaćine jer nije obezbedio potrebne uslove.

                              Nepravda jeste, ali je sve po pravilima.

                              Jel to prvi meč ili revanš?
                              Da, revanš. Kao što Brajkula reče, prvi meč na našem terenu 1:1. A pravila da ne komentarišem.

                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Danas svi uz Šumadiju Šopić i sekretara mog brata Acu Tocila Zavišinog.
                              Njega prebaciti za trenera, da procveta Šumadija!
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Ne može se prekidati utakmica tek tako, domaćin mora da obezbedi uslove za igru, ako ne obezbedi 3:0 za gosta. Jbt utakmica se prekinula jer domaćin nije imao uslove da obeleži linije, ima li to mozga !?

                                I kao nema sad veze što je bilo 1:3, nikom ništa.....

                                Baš ruglo od odluke i na očigled cele opštine da se gura Turbina da opstane u Zoni.

                                Comment

                                Working...
                                X