Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što ne priznaju Novorusiju i Krim onda? Nešto ne verujem da Ukrajnici u kamionima mogu da prodju, a manjina su dole, gotovo ih nema. Mislim ako već na etničkom principu priznaju

    Comment


    • Sine Urke...

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ma još malo će i Uroš da digne ruke, pa nek radi narod šta hoće

        Comment


        • A što se tiče tih ratova i toga



          najjači video ikada.

          Najjača knjiga najvećeg izdajnika svoje politike u istoriji čovečanstva.

          Comment


          • Ma i to je radio po nalogu udbe on i kum mu, i ceo SANU tada sa platformama. Govno je ubolo neku poentu ali hajde pravićemo se ludi svi.

            Comment


            • Milsim da u Srbiji nikada nije bila veća sramota toga što si Srbin, baš katastrofalan moral vlada u državi, a naravno kriv im je il Vučić il Dačić il Tadić il Đinđić il Šešelj il Vuk....

              Svi ujutru kad ustanemo prvo što uradimo pogledamo se u ogledalo, e tu treba da ti bude lep prizor.

              Comment


              • Pa kad sprovode stigmatizaciju kao na crncima. Oni sebe unize svaki put kada se bune. Jedino je Dani Alves ispao šmekerčina, mogao je još da im izvadi crnu kitu da crknu.

                To ti je sve da li si servilan u glavi ili imaš visoko mišljenje o sebi. Zato mene briga ko će šta da misli o nama. Ne sudim o Srbiji po tome šta drugi misle o nama.

                Zato je i glupo ono "dobar ambasador zemlje". A kome se tačno dodvoravamo? Ne voli niko ni Jevreje pa šiju sve uzduž i popreko jer vole sebe.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Milsim da u Srbiji nikada nije bila veća sramota toga što si Srbin, baš katastrofalan moral vlada u državi, a naravno kriv im je il Vučić il Dačić il Tadić il Đinđić il Šešelj il Vuk....

                  Svi ujutru kad ustanemo prvo što uradimo pogledamo se u ogledalo, e tu treba da ti bude lep prizor.
                  Seselj izBosne, Vuk Hercegovac, Vucic izBosne, Djindjic rodjen u Bosni.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment




                  • Comment


                    • Comment


                      • Savićević o uticaju na Tumbakovića: Terzić je bacio "atomsku bombu" na naš fudbal

                        http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-na-nas-fudbal

                        Comment


                        • Kao što sam pisao u temi Zvezde, čovek gleda interes svog saveza i tjt.

                          Comment


                          • Crnogorci nam vratili kriminalne obracune na ulice Beograda i Novog Sada, a mi njima izgleda obracune saopstenjima. Terzic je imao neke svoje lude izjave i kad je bilo pitanje Stojkovicevog igranja za reprezentaciju Crne Gore, kada je ako se dobro secam rekao kako nas kapiten Kolarov i FSS napadaju direktno Crvenu Zvezdu izjavama kako su ti momci trebali da sacekaju svoju priliku, a ne odmah da polete na poziv FSCG. Tako da ovo nije nista cudno. I slazem se u potpunosti da Savicevic treba da brani svoj fudbalski savez koji vodi. Ako je vec bila u pitanju ova utakmica zasto se ti toliki "Srbi" nisu pobunili kad je bio zreb nego su se napravili vazni pa su sad ustali i rekli svoje. Slazem se da Kosovo ne treba da bude u bilo kojoj organizaciji, pa takodje ni u FIFI i UEFI i da nema pristup nijednom takmicenju, ali ne na ovaj nacin da se to resava. Ne da se resava u okviru jedne druge drzave. Ako FSS ili bilo ko drugi zeli da svoju bruku i propust na mecu sa Albanijom resi na ovaj nacin onda je grdno pogresio.

                            Comment


                            • Gotovo sigurno je bilo pritisaka, ali mislim da se Dejo iako govori istinu zali na pogresnu adresu. Zasto su uzeli igrace da igraju za reprezentaciju koji ne osecaju Crnu Goru kao svoju drzavu? To je bila njihova odluka koja nosi odredjene rizike i jedan od njih se upravo realizovao. Da li mi ih je zao? Apsolutno nije, sami su zaprzili corbu sa antisrpskom histerijom pa eto do cega ih je to dovelo.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Gotovo sigurno je bilo pritisaka, ali mislim da se Dejo iako govori istinu zali na pogresnu adresu. Zasto su uzeli igrace da igraju za reprezentaciju koji ne osecaju Crnu Goru kao svoju drzavu? To je bila njihova odluka koja nosi odredjene rizike i jedan od njih se upravo realizovao. Da li mi ih je zao? Apsolutno nije, sami su zaprzili corbu sa antisrpskom histerijom pa eto do cega ih je to dovelo.
                                Upravo tako, ližući dupe zapadu i uvlačeći im se u istu, zaboravili su i sami ko su.

                                Ako već sami nisu smeli odbiti meč protiv fiktivne narko tvorevine, najmanje što su trebali je da podrže srpske igrače i trenera koji su to učinili. To su samo dva meča u ovom ciklusu i ko zna kad, jer oni su čak i bez drugorazrednih srpskih igrača 50 posto slabija ekipa i peti šešir realno.

                                Ili su ispali mnogo glupi ili su dobili nalog sa vrha da lome preko kolena sve u interesu satanističko evroatlantskog integrisanja.
                                Last edited by goku; 15-06-19, 12:03.

                                Comment

                                Working...
                                X