Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Meni je to jedno od najboljih pravila. Za njega moraš da uključiš mozak, što dodaje igri dodatnu dimenziju.

    Bez njega ne bi imao nikakav red na terenu. Timovi ne bi mogli da se kreću u napadu kao što se sad kreću, a ni u odbrani.

    Presing ne bi više postojao, jer timovi ne bi smeli da napadaju visoko sa mnogo ljudi. Iza bi ostao veliki prostor gde možeš da ostaviš jednog napadača samog da čeka. Igrao bi se verovatno mnogo zatvoreniji fudbal, jer bi se timovi branili duboko.
    Jose Mourinho like this so much

    Comment


    • Sva su pravila uglavnom dobra.

      Prvo pravilo - dobijes priliku da sa 11 metara pogodis gol od 7 metara, ako to ne umes ni ne zasluzujes priliku iz odbitka. Golman jedva da moze da obrani, a kamo li da uhvati zivu ili izbaci loptu u korner. Ovako se daju vece sanse golmanu i cela situacija je postenija.

      Oko drugog pravila ce se verovatno svi sloziti. Sto vise odugovlacenja, to vise ubijanja fudbala.

      Da je trece pravilo bilo na snazi 2007. godine, Liverpool bi mozda bio bogatiji za jos jednu LS.

      Cetvrto pravilo moze a i ne mora, nebitno je. Svejedno mozes opomenuti trenera, ne znam zbog cega je bitno da se opomena ozvanici zutim kartonom.

      Peto mi se ne svidja. Opalis lepo ka golu, dao bi ga svejedno, protivnika krzne lopta po ruci i ponisti se. Bezze

      Comment


      • https://twitter.com/PerformanceAna2/...470889984?s=19

        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

        Comment


        • Eh, kakav je tad bio a kakav je sad.

          Naleteh pre malo na ovo, jao majko moja mila sta je on radio... u sta su ljudi verovali

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Eh, kakav je tad bio a kakav je sad.

            Naleteh pre malo na ovo, jao majko moja mila sta je on radio... u sta su ljudi verovali

            Još je ta Sevilja koja je ispala igrala bolji fudbal nego ona prošle godine.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ova mi je malo vague... Izbaci onu sa igracima i golovima, ta mi je top.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                Comment


                • Comment




                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Zivot je najbitniji.

                      Ike Casillas will be forced to retire according to cardiologist Antonio Corbalan,

                      "You cannot play football with a coronary stent, especially goalkeeper. Iker will return to living a normal life, but he can no longer be a professional athlete."
                      Jedan od najboljih svih vremena.

                      Comment


                      • Srećno u penziji majstore

                        Comment


                        • Nema za cim da zali. Osvojio sve sto se moze osvojiti. U penziju odlazi sa 37 godina. Karijera iz snova.

                          Uzivaj u zivotu majstore.

                          Comment


                          • Tite objavio spisak za Kopu.

                            Comment


                            • Preminuo bivši predsednik UEFE, Lenart Johanson..

                              Comment


                              • https://www.reuters.com/article/uk-s...source=twitter

                                Comment

                                Working...
                                X