Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Vidara.

    http://www.sportklub.rs/nemanja-vidic-zavrsio-karijeri
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment




    • otislo sve u pm

      Comment


      • Ubi nijemac najvećeg konkurenta mu amera.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Ma sljedece sezone mesi ide na pozajmicu halilovic je prvoj, samo stoji dribla, kakve covjek gluposti pise
          jos pure pojesti da bi se moglo reci da je dobar igrac, za sada samo potencijal
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • Pazi sta pises
            Momak kao veznjak ima vec po 4 gola i asista (i jos je pogodio par stativa ili su losi suigraci upropastili odlicne sanse) i to u timu koji jako malo zabija. Vec je on dobar igrac ali pricam o tome kakav je dribler.

            Nego niko da pohvali kako dribla, cemu odmah na noz? Ok, mozda sam malo pretjerao ali definitivno je odlican dribler.
            Last edited by tenis; 30-01-16, 16:43.

            Comment


            • Originally posted by tenis View Post
              Ok, mozda sam malo pretjerao ali definitivno je malo takvih driblera.
              U pravu si, ne postoji takav trenutno a nije se ni rodio do sada

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                U pravu si, ne postoji takav trenutno a nije se ni rodio do sada
                Ma da, nema pojma.

                PS Evo ja hvalim samo Hrvate, 100 postova sam vec danas napisao za Rakitica.

                Comment


                • Ne zamerajte coveku, teniser kada kaze za nekog hrvatskog fudbalera da je najbolji na svetu, on pod svetom podrazumeva samo Hrvatsku . Njega fudbaleri ostalih nacionalnosti ne zanimaju, njima ne priznaje status fudbalera .Mada uvek ima i gorih slucajeva. Npr. ja sam poznavao jednog lika koji je tvrdio da su Ameri izmislili internet samo da bi spijunirali Srbe . I on je stvarno je u to verovao, tako da postoje uvek i gori pogledi na svet tim nacionalistickim ocima

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCONI View Post
                    Ne zamerajte coveku, teniser kada kaze za nekog hrvatskog fudbalera da je najbolji na svetu, on pod svetom podrazumeva samo Hrvatsku . Njega fudbaleri ostalih nacionalnosti ne zanimaju, njima ne priznaje status fudbalera .Mada uvek ima i gorih slucajeva. Npr. ja sam poznavao jednog lika koji je tvrdio da su Ameri izmislili internet samo da bi spijunirali Srbe . I on je stvarno je u to verovao, tako da postoje uvek i gori pogledi na svet tim nacionalistickim ocima
                    Nije tvoj drug svet gledao nacionalističkim očima, ja bih pre rekao nešto između paranoje ili šizofrenije a možda i oba.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Malo su neki otisli predaleko ali dobro vec kad tako pricamo, ne znam ko je tu u paranoji i shizofreniji, da li onaj sto hvali neke sunarodnjake a neke ne, takodjer i one koji mu nisu sunarodnjaci ili oni kojima smetaju neke nacionalnosti.
                      Dobro, mozda su neki samo ljubomorni.

                      Ok, slazemo se da Halilovic ne zna driblati ))))
                      Last edited by tenis; 30-01-16, 19:04.

                      Comment


                      • Dribla on od pocetka a to su samo 2 utakmice.
                        Mlad je pa je malo pretjerao ali je drugi igrac ekipe po statistici (i najskuplji U20 igrac lige).

                        http://www.transfermarkt.co.uk/sport...%262015/plus/1
                        http://www.transfermarkt.co.uk/la-li...tersklasse=u20

                        ;)
                        Last edited by tenis; 31-01-16, 22:00.

                        Comment


                        • Bravo majsore

                          Comment


                          • Hoce li igrati Benzema na EURO2016? Bas mocnu ekipu imaju Francuzi. Evo odprilike kako bi to izgledalo u najjacem sostavu

                            Hugo
                            Goreca pozicija- Zuma - Varan - Evra
                            Morgan-Matuidi-Pogba
                            Grizman-Benzema-Marsijal

                            Jos imaju puno kvalitetnih izmena, Payet, Kabaj, Valbuena, Kondogbia, Koscienly, Mangala, Digne, Lakazet, samo mi zao sto majstor Fekir se povredio...

                            Naravno, lako je to na papiru

                            Bice mi zanimljivo sta ce uraditi Belgija, jer cini mi se da je ovo poslednji put da imaju sanse da urade nesto vise na nekom prvenstvu...
                            Last edited by Ser Gagi; 04-02-16, 23:09.

                            Comment


                            • Опак састтав имају Французи и дајем им велике шансе да освоје.
                              На целом свету само Црвена звезда оооо..

                              Comment


                              • Jeste da su osvojili 98 kada su bili domacini, ali ova generacija mi je nekako nedorecena i nisam bas siguran da bi dogurali i do polufinala.Ne verujem da oni mogu da izdrze veliki pritisak koji ce da ih ceka u junu.

                                Kako je Belgijancima ovo poslednja sansa?To moze da se kaze recimo za EP 2020 kada ce dobar deo sadasnjih nosilaca ulazi u cetvrtu deceniju ili su vec zagazili, a mogli bi nesto da naprave i 2022.Na prvu loptu bih rekao da ce da ga izduvaju zbog debila od trenera, ali kada pogledas druge repke i ko ih sve vodi moze se samo zakljuciti da ne znas ko je veci duduk od trenera.

                                Comment

                                Working...
                                X