Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prisetih se sada one sezone kad smo ispali iz LS grupe od Bazela, i 1/8 finale sa Bilbaom u Lige Evrope...


    Kakav fudbal profesora Bijelse, dobili su nas SAMO 5-3

    Comment


    • Najboljih 11 za 2015...

      Ne znam meni je nerealno da je Thiago Silva u ovom timu... Pique ispred njega na primer...

      Comment


      • U tom timu samo reputacije igraju ulogu, nista drugo

        Comment


        • Valjda najboljih 10.
          Pošto ih ima 10oro na slici

          Comment


          • Individualna statistika na strani Ronalda, po čemu se i bira najbolji igrač, ipak Zlatna lopta za Messija zbog trofeja.
            Što Sneijder nije dobio onda 2010?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Dule Krtola View Post
              Valjda najboljih 10.
              Pošto ih ima 10oro na slici
              Nojer primao nagradu za najboljeg golmana

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Individualna statistika na strani Ronalda, po čemu se i bira najbolji igrač, ipak Zlatna lopta za Messija zbog trofeja.
                Što Sneijder nije dobio onda 2010?
                Zamisli, fudbal nije samo statistika.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Zamisli, fudbal nije samo statistika.
                  Zamislio sam.
                  Takva je nagrada da ide individualcu a ne igraču s najviše trofeja.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by gokara
                    Da, stvarno, jasno bolji igrač bio od Mesija, svetski prvak sa Holandijom, šta pričaš ti. Ako je neko trebao da dobije umesto Mesija, to su trebali biti Ćavi ili Inijesta, a ne Snajder.
                    Zato što je uzeo prvenstvo Italije, kup Italije i Ligu Šampiona sa Interom. Znam da su te godine svi pričali o ovome.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Nije Murinjo igro. Lik ih je sam "vukao" do svih finala, još igrao finale SP sa Holandijom.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Nije Murinjo igro. Lik ih je sam "vukao" do svih finala, još igrao finale SP sa Holandijom.
                        Kako nije igrao? Ja mislim da su špicu Milito i Murinjo. Poenta je da je to trenerska titula, Inter pre i posle Murinja nije nikakav faktor. Ja ti opet kažem da je Milito bio veći faktor od Snajdera. Dva gola Bajernu u finalu, kakva dva gola.

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          Kako nije igrao? Ja mislim da su špicu Milito i Murinjo. Poenta je da je to trenerska titula, Inter pre i posle Murinja nije nikakav faktor. Ja ti opet kažem da je Milito bio veći faktor od Snajdera. Dva gola Bajernu u finalu, kakva dva gola.
                          Da ali zato Snajder ispredavao u 1/2 protiv Barse, pogledaj meč kada ih Inter uzima 3:1, doktorat da se napiše. A realno Barsa je tada bila favorit no1 za ušatog, kakav crni Bajern.

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Kako nije igrao? Ja mislim da su špicu Milito i Murinjo. Poenta je da je to trenerska titula, Inter pre i posle Murinja nije nikakav faktor. Ja ti opet kažem da je Milito bio veći faktor od Snajdera. Dva gola Bajernu u finalu, kakva dva gola.
                            Povrijeđen bio.
                            Sa ovim se upotpunosti slažem za Inter pre i poslije.

                            Jbg, kako kome, znam da su pretežno pričali te godine o Sneijderu.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Zamislio sam.
                              Takva je nagrada da ide individualcu a ne igraču s najviše trofeja.
                              Ne bih rekao da si lepo zamislio, jer individualno Ronaldo ove godine nije ni od Neymara bolji bio, a neki ce ti reci ni od Suareza (i to ne pricam o fanovima Barselone). Uzmes gledas fudbal, vidis ko koliko radi, sta radi. Sa loptom, bez lopte, uloga u timu, uticaj na tim i igru, onda tu ubacis i brojke i jos dosta faktora.. mada u principu ne postoji formula, gledas fudbal i vidis sta je i kako je

                              Svako ko misli da je Sneijder bio bolji igrac 2010. od Messija (a i od jos bar 5 drugih), smesno to meni, ne ulazi mi se uopste u takvu diskusiju. Kad se bude nagrada zvala MVP, onda bi mogle da se pokrenu takve price. Jedino na sta moze da se pozove neko i sa cim se u potpunosti slazem je ona smehotresna Cannavaru iz 2006. Cista MVP nagrada, izabran jedan iz pobednicke reprezentacije, a i tu je pitanje je li on bio najbitniji.. a u godini Ronaldinha, Zidana i Henry-a svaki Italijan je tu individualno zalutao

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Da ali zato Snajder ispredavao u 1/2 protiv Barse, pogledaj meč kada ih Inter uzima 3:1, doktorat da se napiše. A realno Barsa je tada bila favorit no1 za ušatog, kakav crni Bajern.
                                Znam taj meč, Barsa putovala busom zbog nekog vulkana, krađa bila velika, Inter dao gol iz čistog ofsajda, Barsi klasičan penal nisu dali. Sećam se da je igrao i Snajder, ali nije on ljudi za zlatnu loptu, pa tu loptu nije dobio jedan Anri, Ćavi, Inijesta, a Snajder je kao trebalo.

                                Comment

                                Working...
                                X