Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volio bi da svaka zavrsi na pozicijama na kojima se sad nalaze. Nisu mi drag pomenuti klubovi.

    Ma da mislim da ce Manchester U. na kraju slaviti ispred City-a, jer kad se sad City nije odlijepio ne znam kad ce. U Spaniji nadam se Realovoj tituli, u Njemackoj Bayern, a u italiji najvise bi volio Inter ma da ce biti veoma tesko.

    Comment


    • Barsa i Dortmund nece, Milan bi trebalo a Junajted ima dobre sanse ali i dosta tezi raspored od Sitija.
      sigpic

      Comment


      • Ja bih najvise volio da je Barcelona ne odbrani ali sam svjestan koliko ce to biti tesko,mada tu su ta 3 boda razlike koja s obzirom na igre Reala protiv slabijih ipak nesto znace

        Milan ima najvise sansi jer igraju odlicno i dijele prvo mjesto,tu je i Juventus ali je za mene ipak Milan favorit,volio bih samo da se Inter plasira u LS,sada su peti a imajuci u vidu kako su katastrofalno poceli sezonu,sadasnjh -8 za vodecim ne djeluje uopste lose

        Bayern bi trebao osvojiti titulu jer su najbolji u Njemackoj,ali vidjecemo sta ce biti s igrackim kadrom Dortmunda i hoce li ih iko napustiti,ako svi ostanu imaju i oni sanse jer Bayern ima u teret igranja u Evropi

        UTD zaostaje za City-em,slika ce biti dosta jasnija nakon januara
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ja bih najvise volio da je Barcelona ne odbrani ali sam svjestan koliko ce to biti tesko,mada tu su ta 3 boda razlike koja s obzirom na igre Reala protiv slabijih ipak nesto znace
          Mou ne ispusta 3 boda prednosti, opusti se.
          sigpic

          Comment


          • Jedva cekam da pojedince citiram na kraju sezone.
            Salu na stranu, ako za nekog mislim da nece odbraniti titulu onda je to definitivno Barselona.Titule se ne osvajaju pobedama u El Klasiku, nego pobedama protiv malih timova, a tu je Real besprekoran i siguran sam da ce imati manje kikseva od Barse i puci na Nou Kampu, al opet imace 2-3 boda prednosti koji nece ispustiti.

            Sto se tice PL, Siti razbija svakog protivnika i na dobrom su putu da ce oboriti Celzijev rekord po broju golova.Blagu prednost dajem njima, sto ne znaci da ce na kraju osvojiti.Imaj tri odlicna napdaca Top klase i stvarno ne znas od koga vise da strepis.

            Sto se tice Italije Juventus ima previse neresenih rezultata, ali na ruku im ide to sto su imali teska gostovanja i sto svi jaci timovi im dolaze u Juventus Arenu i od toga ce puno zavisiti njihov krajnji ucinak.Milan u odnosu na Juve ima prednost, sto se ekipa zna medjusobno godinu i po dana i ako ispadnu od Arsenala u LS, siguran sam da ce u tom slucaju da se apsolutno posvete odbrani titule i da ce uspeti u toj nameri, s druge strane sto duze igraju LS, sanse su vece na strani Juventusa.

            I za kraj Bundesliga, ne verujem da ce Bajern osvojiti titulu ako imaju dugu evropsku odiseju i da se ne pojacaju u zimskom prelaznom roku, zato sto ne mogu sa ovim malim fondom igraca da osvoje titulu i da igraju dobro u Kupu i LS.Ne mogu na tri fronta podjednako dobro igrati, jos Hejnks retko kad rotira igrace.Pre ili kasnije ce doci do umora i tu vidim sansu Dortmunda.Na njihovu veliku srecu ne igraju LS, pa nece njihovi igraci dobijati divljacke startove zbog kojih je par odsustvovalo mesec i vise dana.Salke ce pre ili kasnije posustati zato sto imaju par teskih gostovanja tj gostuju Bajernu, Dortmundu, Verderu i Menhengladbahu i cisto sumnjam da ce moci da isprate vodeci dvojac.Ako Bajern sa ovakvim sastavom bez pojacanja osvoji titulu i dogura daleko u Evropi mnogo manje cu pratiti Bundesligu nego sada.
            Last edited by Ricma; 24-12-11, 14:40.

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Tek sad izvaljujem da su sampioni iz top4 liga svi trenutno drugi .

              Barsa, Junajted, Dortmund i Milan.

              Da li ce neko odbraniti titulu...
              man. junajted sigurno

              Comment


              • L'ekip izabrao Vidića u tim godine.



                http://www.lequipe.fr/Football/breve...onde-2011.html
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Fin...ovom-Sadu.html

                  Okacicu ovde kako nema teme za kup.

                  Tako bre, posle mesec dana ubedjivanja, natezanja i povlacenja veza (mogucih i nemogucih)... Nadam se da se finale kupa jos dugo nece igrati u Beogradu, bez uvrede. Zasluzili su i drugi gradovi da vide dobre utakmice, a ne samo stadioni Zvezde i Partizana. Nadam se ce sledeci put biti u Nisu, pa Kragujevcu, pa Uzicu, pa Cacku i tako redom.
                  Last edited by Nebojsa; 27-12-11, 13:34.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Buskec u timu godine
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Buskec u timu godine
                      Sta reci...
                      sigpic

                      Comment


                      • http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...lek-ne-postoji

                        Strasno...

                        Comment


                        • Pa malo li je sto je imao toliko pehova sa povredama tokom cele karijere nego sad jos ovo Najbolji igrac svih vremena nije ovo zasluzio

                          Comment


                          • Potpuno ocekivano Mesi osvojio jos jednu Zlatnu Loptu.
                            sigpic

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Opet se pokazalo da se najbolji fudbal igra u spaniji, jer iz te lige imamo najboljeg igraca i trenera na svijetu, imamo 9 od 11 u idealnom timu godine !!!! ;)

                                XABI ALONSO,CRISTIANO RONALDO,IKER CASILLAS,SERGIO RAMOS....... ;)

                                mesi,xavi,iniesta,piqe,alves

                                Comment

                                Working...
                                X