Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2013/14 UEFA Best Player in Europe Award shortlist: Di María, Costa, Lahm, Messi, Müller, Neuer, Robben, James Rodríguez, Ronaldo, Suárez.
    Predlažem da otovrimo anketu po ovom pitanju na ovoj temi. Anketa bi bila u funkciji do 14. avgusta kada će i UEFA ovu listu svesti na tri imena pa taman da uporedimo naše rezultate sa njihovim.

    Comment


    • http://www.index.hr/sport/clanak/odl...e-/760689.aspx

      Kakav gospodin

      Kao ono , uzeo sam sve , oprastam se u velikom stilu , nek sad mladji gaze

      A kako igra , mogao bi najmanje jos 2 velika takmicenja da gazi i bude jedan od glavnih igraca , znaci najmanje jos 2 ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Steven Gerrard oprostio se od dresa reprezentacije Engleske

        Veznjak Liverpoola sakupio je 114 nastupa za reprezentaciju za koju je postigao i 21 pogodak. Nakon što je s Engleskom propustio proći skupinu D na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Brazilu, donio je i odluku objavljenu na službenim internetskim stranicama Engleskog nogometnog saveza:
        Uživao sam u svakoj minuti igranja za svoju zemlju. Ovo je bila jedna od najtežih odluka koje sam donio. O tome sam dugo razmišljao, ne samo nakon Svjetskog prvenstva - rekao je Gerrard.
        Za moje tijelo bi bilo previše da igram za klub i reprezentaciju. Ovu odluku sam donio zbog svojih godina i što želim biti korektan prema Liverpoolu, posebno jer ćemo sada igrati i Ligu prvaka.

        Comment


        • Dunga ponovo selektor Brazila

          Comment


          • Comment


            • IGCC 2014

              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Jel ikako moguce SK da prenosi ovaj kup na koji igrao Liverpool, MIlan, Real, Man City, Man UTd, Inter, Roma, Olympiakos?
                Bice puno golova i dobre utakmice, evo juce smo videli dobru utakmicu, atraktivnu Milan-Olympiakos bilo je puno prilika za gol
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Arena prenosi...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Večeras u 20:45h, "FC Barcelona 2006" - "FC Porto 2004". Oproštajna utakmica Deco-a.



                    Nažalost, Ronaldinjo neće nastupiti jer nije dobio dozvolu svog kluba, Atletiko Mineira.

                    Comment


                    • Ima negde prenos ?

                      Comment


                      • Vjerovatno samo strimovi. Sumnjam da će prenositi neko on naših.

                        Comment


                        • Comment


                          • IGCC







                            Man Utd 3
                            Inter 2
                            Real Madrid 1
                            Roma 0
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Nije stvar u tome što ne ulažu velike pare u pojačanja, već što trenera amatera menjaju za novog amatera...

                              AC Milan
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Hajmo City dajte jos koji

                                Zasluzuju potpuni potop , nakon onakvog ponasanja prema Clarenceu . .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X