Strana 276 od 276 PrvaPrva ... 176 226 266 274 275 276
Rezultati 4.126 do 4.129 od 4129

Tema: Opšta fudbalska diskusija

Active Member goku avatar
    Datum registracije
    29.07.2014
    Moć reputacije
    214748611
    Jedini golman koji je to dobio je Lev Jašin i tu se priča završava sa golmanima koji će to ikada dobiti, ovo su druga vremena.

Ove godine će stvarno biti zajeban izbor. Salah se sjebao na Afričkom kupu, Mane i Firmino nisu taj kalibar, Van Dajk je štoper, Ronaldo mršava sezona individualno, iako je uzeo Seriju A i Ligu nacija, ali Seriju A bi uzeli čak i sa Radonjićem kao starterom, a Liga nacija nije još uvek ozbiljan faktor, tako da bi se trebao gledati čisti kvalitet fubalera, a tu je Mesi još uvek druga dimenzija za sve ostale.

Da rezimiramo, Van Dajk ili Messi, blaga prednost Mesiju, iako kladionice daju blagu prednost Van Dajku.

2. Your Google Adsense code here
    Wednesday belgrade_owl avatar
    Datum registracije
    04.05.2017
    Moć reputacije
    214748483
    Citirati Originalno postavljeno od NSG Pogledati poruku
    To su bile navijacke zelje, klubu je i dalje osvajanje PL primarna zelja pred pocetak sezone i najvazniji trofej.

Osvajanje LS je odlican parametar za dobijanje ovakve nagrade. Individualne na sirem nivou.

Uz VVDa, ozbiljan kandidat mi je i Alison ali vidim da ga nema ni u pricama o tome.
    Nemoj pogresno da me shvatis, nemam ja problem sa tim da VVD uzme zlatnu loptu. Zasluzio je. Meni cak i smeta koliko se prednost daje u dodelama individualnih nagrada. VVD i Liverpool su dokaz koliko dobra odbrana bitna i koliko rasterecuje napadace.

Ono sto meni je smeta je stav pojedinaca kojima je jednog dana najbitnije takmicenje EPL a narednog UCL... da su osvojili Carabao to bi bio najbitniji trofej prosle sezone.

Active Member NSG avatar
    Datum registracije
    05.01.2018
    Moć reputacije
    214748440
    Citirati Originalno postavljeno od belgrade_owl Pogledati poruku
    Nemoj pogresno da me shvatis, nemam ja problem sa tim da VVD uzme zlatnu loptu. Zasluzio je. Meni cak i smeta koliko se prednost daje u dodelama individualnih nagrada. VVD i Liverpool su dokaz koliko dobra odbrana bitna i koliko rasterecuje napadace.

Ono sto meni je smeta je stav pojedinaca kojima je jednog dana najbitnije takmicenje EPL a narednog UCL... da su osvojili Carabao to bi bio najbitniji trofej prosle sezone.
    Daa, to kazem za parametre individualnih trofeja. U ovoj prici su odvojeni od ovih stavova iz drugog pasusa sa kojima se slazem sa tobom.Uopste mi se nije svidela ta "sreca" navijaca kad su ispali iz kupova. Ipak je urodila plodom, ali takodje je moglo znacajnije uticati na razvoj sezone ali i saamog kluba.
    Gardisti u timu = ⬆️% za LS;
    Jovic ~ Kezman;
    Dobra primena VARa= svaki tim 2 celendza

Active Member La Jugoslavia avatar
    Datum registracije
    09.04.2018
    Moć reputacije
    214748447
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

Strana 276 od 276 PrvaPrva ... 176 226 266 274 275 276

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja