Announcement

Collapse
No announcement yet.

In memoriam

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by p4p1 View Post
    Hvala ti što si nam javio, rocccavela

    Dale je prvi lik s foruma s kim mogu reći da sam se stvarno sprijateljio ovde. U tih 7, 8 godina, tom čoveku niko nikad nije mogao naći nikakvu zamerku ni na šta. Dečko bukvalno nikad nikome nije ništa zlo mislio, nije imao ništa loše u sebi. Jedna od najboljih osoba koju sam upoznao, ne samo na netu. Nestvarno deluje ovo, kad sam pročitao post, probolo me je srce i nadao sam se da se radi o nekoj neslanoj šali. Ubrzo sam video da ipak nije šala i ne mogu da opišem koliko mi je krivo i koliko je ovaj život jebeno nepravedan.

    S Daletom sam proveo bezbroj sati igrajući hax, pričajući o sportu, igricama i generalno o životu. O Prijateljima. Jer smo znali svaku scenu napamet i gledali ih po milion puta. Svaki put smo zajedno smišljali nove planove da zezamo Džonija. Zadnji put smo razgovarali pre manje od nedelju dana o igrici koju smo obojica voleli. Po hiljadu puta smo znali da otkucamo istu stvar u istoj sekundi. Od reči do reči. Sprdao sam se da smo možda blizanci razdvojeni na rođenju. A da je tako, bila bi mi velika čast da mu budem brat, za brata sam ga svakako i smatrao. Bio je neko kom sam mogao da kažem bilo šta i bilo kada, a da ne pomislim uopšte da li mu nisam dosadan, naporan. Jer on to nikad ne bi dozvolio da neko pomisli, takav je čovek bio. Mogao si mu se obratiti za bilo šta, a ako je moguće, on bi uradio sve da ti pomogne. Retki su takvi.

    Ovo nije samo gubitak za forum, nas koji smo ga poznavali online, za njegove prijatelje i porodicu. Ovo je gubitak za čovečanstvo, izgubili smo jednu osobu čije je srce znalo samo za dobrotu. Veliki si čovek bio Damire, i kao takav ćeš zauvek ostati da živiš u našim mislima i srcima. Dok se opet ne sretnemo prijatelju, voli te tvoj Pape
    Samo suze i potpis, nemam nista pametnije

    Pocivaj u miru Dale druze, a ja cu te se kad malo padne tuga, uvek secati na lep nacin kroz osmeh na neku od mnogobrojnih sala ili secanja.

    Comment


    • #17


      Ovo nisu istine, Dale je tako dobar momak. Nisam ga lično znao, ali bili smo često u kontaktu. Divan momak.. Strašno.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • #18
        Originally posted by p4p1 View Post
        Hvala ti što si nam javio, rocccavela

        Dale je prvi lik s foruma s kim mogu reći da sam se stvarno sprijateljio ovde. U tih 7, 8 godina, tom čoveku niko nikad nije mogao naći nikakvu zamerku ni na šta. Dečko bukvalno nikad nikome nije ništa zlo mislio, nije imao ništa loše u sebi. Jedna od najboljih osoba koju sam upoznao, ne samo na netu. Nestvarno deluje ovo, kad sam pročitao post, probolo me je srce i nadao sam se da se radi o nekoj neslanoj šali. Ubrzo sam video da ipak nije šala i ne mogu da opišem koliko mi je krivo i koliko je ovaj život jebeno nepravedan.

        S Daletom sam proveo bezbroj sati igrajući hax, pričajući o sportu, igricama i generalno o životu. O Prijateljima. Jer smo znali svaku scenu napamet i gledali ih po milion puta. Svaki put smo zajedno smišljali nove planove da zezamo Džonija. Zadnji put smo razgovarali pre manje od nedelju dana o igrici koju smo obojica voleli. Po hiljadu puta smo znali da otkucamo istu stvar u istoj sekundi. Od reči do reči. Sprdao sam se da smo možda blizanci razdvojeni na rođenju. A da je tako, bila bi mi velika čast da mu budem brat, za brata sam ga svakako i smatrao. Bio je neko kom sam mogao da kažem bilo šta i bilo kada, a da ne pomislim uopšte da li mu nisam dosadan, naporan. Jer on to nikad ne bi dozvolio da neko pomisli, takav je čovek bio. Mogao si mu se obratiti za bilo šta, a ako je moguće, on bi uradio sve da ti pomogne. Retki su takvi.

        Ovo nije samo gubitak za forum, nas koji smo ga poznavali online, za njegove prijatelje i porodicu. Ovo je gubitak za čovečanstvo, izgubili smo jednu osobu čije je srce znalo samo za dobrotu. Veliki si čovek bio Damire, i kao takav ćeš zauvek ostati da živiš u našim mislima i srcima. Dok se opet ne sretnemo prijatelju, voli te tvoj Pape
        I onda ljudi kazu ovo nije real life, ovo je samo internet baljezgarija.
        Ne moze stvarnije od ovoga...
        Tuga.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #19
          Ja i dalje ne mogu da verujem, pocivaj u miru Dale.

          Retko dobra osoba nas je napustila i mogu samo reci hvala ti Dale sto si uvek bio dobar drug i bilo je uzivanje diskutovati sa tobom na bilo koju temu. Falices mnogo...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ne mogu da kazem da sam ga toliko poznavala, znam da je uvek bio skroz fin forumas i decko na mestu, u totalnom sam soku, a papijev post me je dotukao
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Indigo View Post
              I onda ljudi kazu ovo nije real life, ovo je samo internet baljezgarija.
              Ne moze stvarnije od ovoga...
              Tuga.
              Tako me rasplakao papi, i nista covek pametmo ne moze na to posle da kaze, niti doda, osim tebe koji si napisao tacno onu sustinu... da se jako vezujemo za ljude koji nam odgovaraju po karakteru i naravi. I nema razlike nikakve sto ovo nije realan zivot. Ko kaze da nije realan.

              Mnogo mi je zao.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #22
                Neka počiva dečko u miru. Vežem ga u glavi za Juventusovu temu. Ovo je samo pokazatelj koliko je život kratak i da ovaj forum je živ i da iza svakog nika stoje pravi ljudi.

                U ovom tužnom trenutku za forum se izvinjavam svima koje sam ovde uvredio, a momku želim večnost i večan život, po svim komentarima deluje kao predobra osoba što će onaj ko odlućuje imati to u vidu a i ja ću mu se pomoliti u to ime.

                Comment


                • #23
                  Sve sto papi kaze je apsolutna istina, nista nije upakovano ili izlizano zbog ove neverice. Da sutra neko kaze da nije istina ovo sto se desilo, svaka rec iz papijevog komentara bi i dalje bila 100% tacna. I koliko su slicno pisali i zezanje sa mnom, a posebno one bitne stvari koliko je bio uvek za bilo sta spreman da izadje u susret i nikad ni najmanje pokvaren.
                  Svaki dan na stotine poruka svakojakih pametovanja, nekad u fantazi vremena i po 10k za noc i nikad nijedna mi nije dala povod da se naljutim ili da mu zamerim nesto. Vrlo lako je covek mogao sa njim o svemu da pise na prirodan nacin bez neke ustrucenosti.

                  Da smo se nasli u kaficu, ponasao bih se kao da ga poznajem iz kraja 10 godina i kao da smo juce pricali, iako je ziveo par stotina km od BG.
                  Tuga
                  Last edited by colchonero; 15-02-20, 01:02.

                  Comment


                  • #24
                    Ma daj, nije moguće.

                    Neka počiva u miru.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Koji nik je bio? Svakako saucesce poridici
                      . Pretuzno za tako mladog momka.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • #26
                        Ne mogu da verujem

                        Nisam siguran da li je primereno postaviti ovakvo pitanje, ali moram pitati je li je neka nesreca neocekivana bila ili ne...

                        Mnogo mi je zao, pocivaj u miru. Toliko malo sam te znao a toliko video koliko si veliki covek. Nadam se da si na nekom mestu koje je mnogo vece od ovih nasih bednih zivota.

                        Comment


                        • #27
                          Poslednji pozdrav za velikog gospodina i coveka daleta. Napustio nas je veliki poznavalac sporta, drugar, prijatelj, deo porodice nas forumasa.
                          Pocivaj u miru brate!
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            jebem ti život

                            čovek bez ijedne loše misli, neiskvaren, pošten, bez trunke preterivanja, najbolji od nas

                            šokiran sam, bez reči, poslednji pozdrav brate moj, bila mi je čast poznavati te, više ništa nema smisla
                            Last edited by mark !t zer0; 15-02-20, 03:35.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • #29
                              Pokoj mu dusi.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by torpedo View Post
                                Nisam ga poznavao ovde ali to ne menja ništa, kad neko ode sa 28.....tužno.
                                Sve što sam mislio da napišem, sve je stalo u ovu tvoju rečenicu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X