Announcement

Collapse
No announcement yet.

KRK 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Super, ako je takav kriterijum pa držanje (evidentno) od strane Pejdža i malog Trife nije faul, onda ni kontakt Berona noktom nije faul za 2+1 ili onaj kontakt Gista, zaista je smešno imati različite kriterijuma na dva kraja terena.
    Toga ćeš uvek imati u derbijima.

    Retko koji derbi su poslednjih godina sudili valjano.

    Njima su u prvom poluvremenu dozvolili odbranu sa mnogo kontakta. Tek u drugom poluvremenu su u jednom periodu izjednačili kriterijum.

    Jedino rešenje strane sudije jer ove naše se neće popraviti.

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Faul Gista je stvarno bio, to se na prenosu vidjelo i to su bila 2 kontakta, ovi uglovi bas i nisu najbolji za gledanje, al ko je gledao prenos vidio je situaciju.
      Sto se faula Pantera tice, ne mogu snimak da nadjem, pa ne mogu 100posto da kazem, ali vi citirate pravilo dok se igrac krece, a Panter se u ovoj situaciji nije kretao, a kad je krenula kretnja igraca odnosno ubacanje lopte, Panter rukama gura svog cuvara i time pokusava da izgradi svoju poziciju da primi loptu. Tako me sjecanje sluzi, ne kazem da je ispravno, al meni se tako ucinilo.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Ne tumačiš dobro član 33.5, obrati pažnju na deo gde se vrši odbrana na igraču bez lopte i početnom stavu...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ja znam da sam sinoc samo prokomentarisao da li je moguce da je Punter ovo uradio. Pejdz ka je navukao vrhunski i nema se sto tome dodati. Da, bilo je glume od strane Pejdza i to vrhunske ali apsolutno ima pravo na to. Mislim da je bio pad koncetracije kod kompletne ekipe czv jer su svi zajedno sa trenerom proslavili pobjedu prije poslednjeg zvizduka. Takodje, legitimno je pravo svakog da analizira ,gleda snimke i kritikuje sudije.

        Comment

        Working...
        X