Announcement

Collapse
No announcement yet.

KRK 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Belosevic, Jovcic, Nikolic

    Comment


    • #92
      Da iscepamo partizane veceras pa kako god...Nego, gde je agent Cooper, jel odustao od nas...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • #93
        Jel samo arena veceras prenosi?

        Comment


        • #94
          imaš ovde arenu ako izdrži do večeras skini i otvori u vlc
          http://kd-live.myddns.me:25461/get.p...bvc12&type=m3u

          Comment


          • #95
            Ma platicu onaj klik tv 200 dinara. Samo da vidim kako preko lap topa

            Comment


            • #96
              Čestitke komšije.
              Iskusno ste nas odradili. A nudili ste se u više navrata.

              Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

              Comment


              • #97
                Požurio si Ružni.

                Imamo mi Šakotu za trenera tako da i da smo imali 10 razlike 30 sekundi do kraja ne bi bilo gotovo.
                Last edited by Karamazov; 16-02-20, 22:50.

                Comment


                • #98
                  Uzasna organizacija kada dopustas degeneriku sa tribina da ceo mec da duva pistaljku.

                  Kako god da okrenes Nislije su ocajni organizatori, daj malo Kupa da vidi Novi Sad.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Karamazov View Post
                    Požurio si Ružni.

                    Imamo mi Šakotu za trenera tako da i da smo imali 10 razlike 30 sekundi do kraja ne bi bilo gotovo.
                    Jesam vala.

                    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Daj bre preselite taj kup u Bg ili NS kakav bre Niš više, katastrofa majke mi. Odvratna hala sve odvratno.

                      Nego je l Trinkijeri zvao Vučića da mu se zahvali, ili to ide preko Ostoje?

                      I šta kaže Ostoja, je se čuo sa Novakom Nedićem? Kako je Novak zadovoljan pobedom protiv Čukaričkog i je l gledao ili prati samo Zvezdina evro-gostovanja?

                      I je l izgasio VK Partizan ili se čeka ispadanje.

                      VK Partizan - out

                      KK Partizan - zaduživanje

                      FK Partizan - loading

                      Pozdrav za Nešu Rominga, verujem da je na vezi sa opozicijom pošto je avangardan koliko i avangardna publika.

                      Comment


                      • U Nis nego kako.
                        Ja bi onaj nacionalni stadion, ako je vec zapeo da ga gradi, napravio u Nisu. Ne mora sve da bude u Beogradu... saraj malo.

                        Comment


                        • Ne mora da bude u Beogradu ali poslednje mesto gde treba da bude je Niš. Pre bih ga u Pirotu napravio. Sve može samo nemoj u Niš. Bolje u Novom Pazaru da bude. Subotica. Novi Sad, Kragujevac.

                          Nemoj više Niš samo, baš malopre pitam zašto uvek Niš, šta forsiraju Niš

                          Comment


                          • Beograd je zasicen raznim dogadjajima iz vise sfera i Kup treba da se odrzava tamo gde je publika zeljna kosarke. Jedina bolja kratkorocna solucija jeste Novi Sad, barem na godinu-dve.

                            Vecerasnja organizacija je bila ''Sacuvaj me Boze''. Kada pomislim da bi gore bilo u manjim gradovima, prevrce mi se stomakk.

                            Nis pre Radnickog nije imao stabilnog prvoligasa i sve je bilo kratkog roka. Kup i jeste postao glavna stvar. Najveci grad koji nije imao nista i na kraju se Kup u Nisu pretvorio u tradiciju. Uz to rukometni grad i hala je bila obnovljena zbog EP 2012.

                            Comment


                            • Sta imas toliko protiv Nisa? Treci grad u Srbiji...s obzirom da se tamo ne igra ozbiljna kosatka dobro dodje da kup da malo prodrma jug Srbije. U Novom Sadu cesce igra reprezentacija.
                              Kakav crni Pirot kada oni nemaju halu?

                              Comment


                              • Cestitke jednima i drugima. Kup je jako dobar, konstatno je bio posjecen, jedina zamjerka na pistaljku [emoji1]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X