Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo mi je zao Lasla mozda ga sad sastavilo sve u vezi gubitka roditelja.. Drzao se dobro prosle godine..
    Sto se Filipa i jucerasnneg meca tice mislim da ce za njega to biti vrlo bolna uspomena. Dao je sve od sebe, stvarno bio fenomenalan u vecem delu meca. Talenat, snaga, kondicija nista ga nije izdalo ali glava jeste Ne verujem da se tu moze jos nesto promeniti.. Kad je tesko ona tvoja prava priroda izadje na videlo i to je to.. Slican problem je imao i Janko i ne vidim da moze puno pomoci Filipu da resi taj problem osim da ga razume i saoseca.. Neko rece da je nalik Cilicu, moguce je. Cila je zato uzeo bio Gorana za trenera kako bi mentalno ojacao ali osim izbezumljenog Gorana na tribinama nismo videli pomaka u Marinovoj igri. Kad dodje do stani pani umesto da grize, on se raspadne.
    Mozda nesto slicno ali u blazoj formi ima i kod Tima.
    Ali pozdrav Gaela i Gilipa na mrezi ocinski zagrljaj uz reci: Sad vidis kako je meni sa Novakom

    Comment


    • Sramotno je za tenis da Monfis uzima 2 turnira zaredom sa nekom osrednjom igrom a nije to mogao kada je bio najzdraviji i u najboljoj formi. Prije kada je i igrao jako dobro uvijek se nadje neko da iskaznjava kratke loptice a sada su od njega trenutno bolji Djokovic,Nadal i Tim... mislim da bi i Federera dobio. Da se razumijemo volim da gledam Gaela kada igra kako ja smatram da treba ali kada krene sa ovim balonima i prenemaganjem na terenu kaznio bih ga.Eto doslo je vrijeme kada takva igra donosi rezultat a nekad to nije moglo. Cini mi se da su se nekad takodje i vise cjenili ovi manji turniri a ne samo mastersi i Gs tj igraci su grizli na svim turnirima a manje se slikali i igrali soni. Ps Feliks jako jako razocarao

      Comment


      • Da li se neko pretplatio na tennis tv? 15$ mesečno. Vidim da ima dosta klasik mečeva, full HD kvalitet snimka... Ako neko zna nešto bolje za mene love neka piše.

        Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

        Comment


        • Mislim da i dalje tenis tv može gledati više ljudi na jedan nalog. Imao sam ga dugo vremena ali ovaj gdje sam se kačio prestao plaćati Nema ništa bolje ako želiš u snimku pogledati.

          Comment


          • Ako može više nas gledati u isto vreme, onda se možemo dogovoriti pa deliti mesečnu pretplatu ako je neko zainteresovan?
            Za Netflix može četiri korisnika u isto vreme i to je jasno naznačeno.

            Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

            Comment


            • Rio De Janeiro, Brazil
              February 17 - 23 2020

              Дуци други нослилац...
              sigpic

              Comment


              • Poceo Rio, prvi put celendz na sljaci

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Prva pobeda za igraca rodjenog 2003., dobio je WC, a to je onaj klinac sto je kod Nadala u akademiji

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mislim da ce Lajovic da postavi ranking karijere u naredna 2 meseca ( pre pocetka Monte Karla). E sada da koji ce to ranking da bude ostaje da se vidi.
                    Sve sem finala na ovom turniru nije uspeh po meni.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Mislim da ce Lajovic da postavi ranking karijere u naredna 2 meseca ( pre pocetka Monte Karla). E sada da koji ce to ranking da bude ostaje da se vidi.
                      Sve sem finala na ovom turniru nije uspeh po meni.
                      Ja verujem da će i Filip isto uraditi.
                      Da ponovim što sam napisao krajem prošle godine da će se Danil raspadati u odnosu na ono što su mnogi predviđali .

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Дуци победио у првом колу...
                        sigpic

                        Comment


                        • Bogami je mali Alcaraz čudo. Nebitno kako će se meč završiti, ali ovako igrati sa 16 godina je nevjerovatno. Rođen za šljaku.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Poceo Lajovic, Visko prenosi i Lajovic trazio celendz i on kaze da Rio ima celendz sistem i da je to bas retkost kad su u pitanju turniri na sljaci, a Rio je prvi turnir na sljaci koji je uveo celendz sistem
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Poceo Lajovic, Visko prenosi i Lajovic trazio celendz i on kaze da Rio ima celendz sistem i da je to bas retkost kad su u pitanju turniri na sljaci, a Rio je prvi turnir na sljaci koji je uveo celendz sistem
                              Upravu je covek. Ja mislim da su do sada samo mastersi na sljaci i Roland Garros imali celidz sistem. To sto nije mogao da se trazi celidz do sada je druga prica...

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Upravu je covek. Ja mislim da su do sada samo mastersi na sljaci i Roland Garros imali celidz sistem. To sto nije mogao da se trazi celidz do sada je druga prica...
                                Ovo je prvi put da turnir na sljaci ima celendz sistem.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X