Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Griša ispo... o jbt
    Wizard

    Comment


    • Ono što mene nervira, pogotovo u poslednje vreme, u vezi sa Novakovim navijačima je što bukvalno sve što on radi mora da im je super inače ti nisi pravi fan.

      Ne dopada mi se njegova naivnost, mislim da bi osetno manje patio da nije te izražene dečije naivnosti.

      Ne dopada mi se nikako ovakav pristup meču, tenisu, publici jer je to primer velikog nepoštovanja i nije nesto sto je uobičajeno kod njega. Jebeš poraz, kao da ih neće biti više.

      Jako loša stvar je ići protiv celokupne teniske organizacije i na to trošiti snagu, vreme i strpljenje. U sred haosa ti osnivas PTPA. Ne mogu to nazvati pametnim potezom. Pogotovo ne ako vec u startu znaš da su druga dvojica protiv tebe i da ti sledi borba sa vetrenjačama.

      I taj jebeni PR. Te jebene izjave, ravnopravnost žena, antivakseri... Kao da ne zna šta treba da kaže, kao da ne zna šta je korektno a šta nije. A onda ispizdi kad ga razapnu. Cringe života mi.

      Za mene najbolji teniser ikada, večiti uzor!!!
      Samo da se završi ova godina, jebena iz svakog aspekta.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • pa dobro,ceo zivot mu je borba a vetrenjacama...


        a da ume da bude nespretan sa izjavama,ume...
        ali sve to je on i sve to je on izborio...

        msm,koliko korektna je bila fedova izjava '11. na USO da( kako ide(...nesto kao ceo zivot trenira a ne samo raspali loptu...mrzi me da trazim sad,al to je to...

        i niko mu to nije zamerio

        pa kad je u dzemperu izaasao na finalu u londonu jer sta moze protiv takvog novaka,lol...i niko nista

        nek uzme jedan slem jos,ako zavrvi godinu na 1.mestu-ja zadovoljan (msm i sad sam )
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
          Ono što mene nervira, pogotovo u poslednje vreme, u vezi sa Novakovim navijačima je što bukvalno sve što on radi mora da im je super inače ti nisi pravi fan.

          Ne dopada mi se njegova naivnost, mislim da bi osetno manje patio da nije te izražene dečije naivnosti.

          Ne dopada mi se nikako ovakav pristup meču, tenisu, publici jer je to primer velikog nepoštovanja i nije nesto sto je uobičajeno kod njega. Jebeš poraz, kao da ih neće biti više.

          Jako loša stvar je ići protiv celokupne teniske organizacije i na to trošiti snagu, vreme i strpljenje. U sred haosa ti osnivas PTPA. Ne mogu to nazvati pametnim potezom. Pogotovo ne ako vec u startu znaš da su druga dvojica protiv tebe i da ti sledi borba sa vetrenjačama.

          I taj jebeni PR. Te jebene izjave, ravnopravnost žena, antivakseri... Kao da ne zna šta treba da kaže, kao da ne zna šta je korektno a šta nije. A onda ispizdi kad ga razapnu. Cringe života mi.

          Za mene najbolji teniser ikada, večiti uzor!!!
          Samo da se završi ova godina, jebena iz svakog aspekta.
          Sumnjam da za tebe ili nekog slicnog tebi moze da kaze da nije pravi navijac, ako ga kritikuje. To je besmisleno. Doduse imas one koji se javljaju kada ide samo lose, imas one koje ne zanima tenis..ali da ne sirim bzvz pricu.

          Ti imas svoje vidjenje, ja opet svoje. Ovo sto smo videli danas ne svidja se ni meni, lepo sam to jasno rekla vise puta.

          Ali sve ostalo se ne slazem sa tobom.
          Zasto mora da govori ono sto drugi zele da cuju? Zasto mora bilo kome da se dodvorava? Valjda si za ovolike godine naucio kakav je? Zasto mu prebacujes za izjave i PR, valjda smo shvatili do sada da ga ili nema ili ga ne slusa? Zasto mu prebacujes za PTPA? Pa to je on, njemu to treba, tebi, meni ne, njemu da.

          I da li sam sada ja naivna zbog svega ovoga?

          Koliko te znam, ti si bar jedan od onih koji ne pristaje da zivi po modelu nekom i stereotipu, sto mu stalno zvocas nesto sto odskace od protokola ili opsteprihvacenog stava?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Olja ja sam skroz uz njega što se tiče PTPA ali mi se ne dopada što to radi sada. Jednostavno mi se ne svidja nacin na koji okrece ceo svet protiv sebe.

            Da čudno je to stanovište, uz njega sam ali mi se ne dopada to što radi jer će sebi napraviti sranje.

            Ne mora to sada kada je u istorijskoj borbi za Goata. Ne može se uvek iz inata crpiti energija. Ja mu želim samo malo mira, mislim da mu je to potrebno.

            Neka Vasek preuzme, on ga jadnik i ovako uvek podržava
            Nole I Vasek protiv celog sveta
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by $%&*£¥₩₩(**%!#$@$××*@¥₩₩₩ View Post
              Bukvalno nije smešno.
              "Najsmešnije" su mi 292 nedelje No1 i nisu zacementirane u narednim nedeljama, kako budu prolazile tako će brojka rasti a većina njih će sve više da pati, da se budi sa glavoboljama a popodne kad ih posle tabletice pusti onda dolazi H2H u mislima i vraća ih u stvarnost, četiri vezana slema predveče a u ponoć dupli zlatni masters.

              Od sledeće godine ostaje samo još jedan cilj i totalni nokaut.

              Bez nervoze DRUG👍

              Originally posted by miloolja View Post
              Novak jedino cuti kada ga nesto fizicki muci, kada ima neki problem, pa tu vrda, okolisa i ne zeli o tome da prica.
              Sve drugo, vec ko zna koliko godina unazad (samo kad se setim nekih davnih konferencija -.- gde nasiroko objasnjava -.- kada smo se za kose hvatali di mu je taj PR) na dupe bi progovorio o onome sta misli, sta radi i jebe mu se sta ce ko da kaze. Piramide - piramide, razni gurui, razne mambo-dzambo tehnike, nece da se vakcinise, lupa sudije i bolbojeve NAMERNO kako drugacije, bori se protiv nekih vetrenjaca u ATP, itd, itd, itd...
              Toliko i o tome sto zeli da ga svi vole.

              A vala zbog toga ga 1.000x vise cenim nego one sto nemaju misljenje, cute ko mule i gledaju svoja posla.

              Neka ga kazne za ovo, ako ocene da treba, big deal.
              Idemo po novu prasinu. Djiha!

              Čitao sam pažljivo Olja tvoje postove danas, pomislio sam da ti je neko hakovao nalog, u ovom sam konačno shvatio da nije. Bravo za isti.


              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
              Last edited by cacanin; 31-10-20, 00:44.

              Comment


              • Zasto bi mi neko "hakovao nalog"??
                Nesto ne znam da nisam sklona kritici prema Novaku, taman da mi je iz oka izasao. Ovo danas na terenu nije bilo u redu, pa i to sto je rekao da mu se nije igralo, iako nisu ni drugi operisani od slicnih radnji, ali eto njemu se sve meri, gleda i pamti, jbg on je najveca opasnost.
                No, na stranu sve to i razni mediokriteti, prosto ne mirim se sa ovakvim Novakom, jer ga takvog uglavnom ne poznajem.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma može se na ovakav meč gledati i iz drugog ugla. Lik je toliko dobar da ga čovjek uzme zdravo za gotovo. Igra k'o mašina, pa ga valjda i posmatraš ko mašinu, a eto danas nas je lijepo podsjetio da je i on čovjek od krvi i mesa i da i on može imati dan u kojem mu se prosto ^$$#@#@ za tenis.

                  Lik zadnju deceniju bez ikakvih kalkulacija puca na titule na svakom ^$$#@@ turniru na kojem igra bilo da je šljaka, trava, beton ovakav, onakav na Suncu, vjetru, kiši, klizavom terenu, nenakvašenoj šljaci, ore, kopa, čupa, kliže dok drugi kalkuliśu, vade se da nemaju konstantu, glavu, preskaču dijelove sezona, čuvaju se za turnire koje mogu osvojiti, bacaju stolice po terenima i dijele online lekcije...

                  I sad dodje jedan meč, jedan turnir na kojem se ne uspije izboriti protiv toga da mu se ne igra i od toga se pravi skandal. Šta god čovjek da uradi - ne valja.

                  I neka je izjavio baš ovo što je izjavio. Došao sam po No.1, kalkulišem sada i ja, opet sam najbolji na svijetu, a u nastavku turnira neka vas zabavlja Sonego.

                  Zaslužuje Novak više poštovanja. Legenda.

                  Comment


                  • Сигурно д је Новак разочаран након онаквог пораза на РГ, препустио је Надалу титулу + убедљив пораз, мислим да не треба тражити неки други разлог за овај сад меч, једноставно није све на свом месту.

                    Остаје да се надамо да ће то превазићи, што је све теже са годинама, и да ће статистички доказати да је најбољи, што доста нас зна, чисто да други немају изговор
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Meni se svidja izjava. Konačno iskrene izjave. Nije mu se igralo i boli ga uvo. On ovo igra zbog sebe. A fanovi neka nadju svoje živote, oni koji su triggerovani ovom izjavom.

                      Dečku se zamera što je iskren.

                      Je l' se vama svaki dan ide na posao? Ne.

                      Došao da otalja ono šta je zacrtao i paljbica.

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Meni se svidja izjava. Konačno iskrene izjave. Nije mu se igralo i boli ga uvo. On ovo igra zbog sebe. A fanovi neka nadju svoje živote, oni koji su triggerovani ovom izjavom.

                        Dečku se zamera što je iskren.

                        Je l' se vama svaki dan ide na posao? Ne.

                        Došao da otalja ono šta je zacrtao i paljbica.
                        Odlično. Koji kurac se onda milioni zgrću baš na tim fan bazama? Najbolje da se pokupe njih desetak, iznajme termin u Radoševcu, odigraju nedelju dana, kažu nam ko je najbolji te godine i pozdrav. Jebeš milionsku industriju.
                        Jebeš ljude koji ti omogućavaju da te milione zgrces.

                        Drugačije funkcionišu njihovi životi od naših, nikako se ne možemo poistovetiti.

                        Ti si marketing zaludjenik, ajde mi napiši plan kako bi Novakov brend podigao na viši nivo? Kako bi ga učinio voljenijim na stranim, nešto zapadnijim tržištima? Kako posle ovakvih stvari.

                        A znamo koliko ga pogađa nedostatak fan baze na zapadu.

                        Ne znam, nisam pametan uopšte. Ne znam ni šta da mislim za London.
                        Kakva su vaša očekivanja?
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ma može se na ovakav meč gledati i iz drugog ugla. Lik je toliko dobar da ga čovjek uzme zdravo za gotovo. Igra k'o mašina, pa ga valjda i posmatraš ko mašinu, a eto danas nas je lijepo podsjetio da je i on čovjek od krvi i mesa i da i on može imati dan u kojem mu se prosto ^$$#@#@ za tenis.

                          Lik zadnju deceniju bez ikakvih kalkulacija puca na titule na svakom ^$$#@@ turniru na kojem igra bilo da je šljaka, trava, beton ovakav, onakav na Suncu, vjetru, kiši, klizavom terenu, nenakvašenoj šljaci, ore, kopa, čupa, kliže dok drugi kalkuliśu, vade se da nemaju konstantu, glavu, preskaču dijelove sezona, čuvaju se za turnire koje mogu osvojiti, bacaju stolice po terenima i dijele online lekcije...

                          I sad dodje jedan meč, jedan turnir na kojem se ne uspije izboriti protiv toga da mu se ne igra i od toga se pravi skandal. Šta god čovjek da uradi - ne valja.

                          I neka je izjavio baš ovo što je izjavio. Došao sam po No.1, kalkulišem sada i ja, opet sam najbolji na svijetu, a u nastavku turnira neka vas zabavlja Sonego.

                          Zaslužuje Novak više poštovanja. Legenda.
                          A jesi vala izdominirao, svaka ti cast
                          Palamudimo ovde za i potiv, onda se ti pojavis i...tras-pljas

                          I sve si u pravu, bas sve.
                          Ali.
                          Nije u redu zbog dve stvari: pre svega protivnika i svojih navijaca.
                          Ja sam se lose osecala odmah i za vreme i posle meca, jer jedno samo ne prastam njemu ili klubu za koji navijam onakav stav na terenu. Ulozi bar mali napor, poraz je stvarno nebitan, ocekivala sam da ispadne jos u proslom kolu, ali ona "bolime.." mehhh bzvz to, jos kulminacija prizna sve. Samo sto on jedini ima tu pivilegiju kod mene da mu sve prastam i zaboravim koliko odmah. Fenomen.

                          Znam da je tenis izuzetno teska pre svega mentalna igra, uzasno je nositi se sa svim tim svakodnevno, traziti nove inspiracije i glad, ali prosto nismo ni navikli da se ovako ponasa, a pogotovu da jos sve to i kaze: jeste tako je. Sto meni govori samo jedno... savrseno ga boli d sta ce ko da kaze i koliko da ga ko osporava. Je l vam nisam dovoljno dobar i veliki sampion? Evo vam ga!

                          I tu se nastavljam Indigu.

                          Ti si marketing zaludjenik, ajde mi napiši plan kako bi Novakov brend podigao na viši nivo? Kako bi ga učinio voljenijim na stranim, nešto zapadnijim tržištima? Kako posle ovakvih stvari.
                          Znam ja sta tebe muci, ali nema tog marketinga, nema te ljubavi niti postovanja, sta god da uradi, kakvo god dobro delo, sta ti je... i valjda ti je to ponasanje vec dugo unazad, i piss uz vetar dovoljno da kaze bas me briga sta mislite.
                          Hteli ste, gledajte.
                          Prasina postaje njegovo prirodno staniste, ocekujem da je dize tek.

                          Mene mnogo vise brine sto je Joker pisao vec, ova njegova ravna linija od posle USO. To mi se ne svidja nikako. Videcemo sta je i dokle ce tako.

                          Ne ocekujem nista u Londonu, valjda ce da uzme neku pobedu i to je to.
                          Odmah se setim onog finala sa Endijem kada je izdominirao do njega...a onda nestao. Sta uradi, uradi da se ova odvratna godina samo vec jednom zavrsi, mada ni sledeca ne obecava bas. I sa tim treba da se nosi. Kakav maler, neverovatno!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • против сам тога да он треба или не треба да ради нешто због фанова, он је у причу ушао због себе, тако и треба до краја да остане.

                            Индиго то што су људи овце, што живимо у свету у ком спортисти зарађују на томе што човек потроши пар сати свог живота да погледа спортски догађај, потроши свој новац да би купио неки реквизит (ај да кажемо л акоста мајицу са знаком Ђ), не значи да Новак треба њему да се подреди. Јасно је ко је ту подређен
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              I neka je izjavio baš ovo što je izjavio. Došao sam po No.1, kalkulišem sada i ja, opet sam najbolji na svijetu, a u nastavku turnira neka vas zabavlja Sonego.

                              Zaslužuje Novak više poštovanja. Legenda.
                              Nije problem sto kalkulise. Problem je sto je kalkulacija pogresna jer je podcijenio sopstvenu istrosenost.

                              Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                              Ne znam, nisam pametan uopšte. Ne znam ni šta da mislim za London.
                              Kakva su vaša očekivanja?
                              Strah me je Londona.

                              Ako mu se ne igra, ako nema motivacije, ako je potreosen, treba da ga preskoci! Tamo ga cekaju jaci jraci od Sonega. Istina svi ce biti umorni osim mozda Rafe. Jos jedan poraz od Rafe bi bio ozbiljni udarac.

                              Cega se ja stvrano boojim je da ce sebe obmanuti da mu se igra, da ima energije, a onda ce na terenu shvatiti da nema.
                              Last edited by NI; 31-10-20, 09:11.

                              Comment


                              • Ajde, ako ćemo da poredimo: iskrade se sa radnog mesta jer mu nije dan, besan na sebe i na ceo svet što tamo mora ići i otaljati 8 sati, sretne nekoga (čak) šefa na ulici, on mu se obraća a ovaj veli, eto tako, kao Djoković, zato što mu se može, zato što je kul biti dosledan sopstvenim principima da mu je pun tuki njega i svih ostalih zato što smatra da je do sada već dovoljo uradio i da će ostatak nedelje da sedi i da bleji i to je tako ok

                                Samo budala može da dozvoli sebi da kaže istinu u svakoj prilici, Novak to nije, tako da ću ja kao NI, da probam da ukapiram neku “poruku” u ovoj izjavi, zato što isto kao Olja mogu sve da mu oprostim, priznajem, bezobrazluk teško, ali mogu da se potrudim, a za ostale, mislim na publiku generalno, zapad... posle neću sa ga slušam kako ke** tako što nema prodju kod njih ali bože moj, odrastao je, pa kako hoće. Mislim, vrlo je jednostavno, šta će ti svi ti jezici i sav taj šarm kad nemaš ono osnovno, kad ti je baš muka od svega, da umeš da sastaviš osmeh i izgovoriš dobar dan, dobro veče, kako si, danas je prohladno, zar ne? Kako se osećaš? Eto, idem na posao, nešto mi nije dan, ali ono što se mora....
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X