Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Nije problem sto kalkulise. Problem je sto je kalkulacija pogresna jer je podcijenio sopstvenu istrosenost.



    Strah me je Londona.

    Ako mu se ne igra, ako nema motivacije, ako je potreosen, treba da ga preskoci! Tamo ga cekaju jaci jraci od Sonega. Istina svi ce biti umorni osim mozda Rafe. Jos jedan poraz od Rafe bi bio ozbiljni udarac.

    Cega se ja stvrano boojim je da ce sebe obmanuti da mu se igra, da ima energije, a onda ce na terenu shvatiti da nema.
    I ja se nadam da će preskočiti London, smatram da nema nikakvog smisla da igra
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Pa i Djoković je izašao, odigrao meč, u drugom setu pokazao kakvu takvu reakciju, izgubio, i to je to. Who cares?

      Idemo dalje, siguran sam da ovaj meč neće imati apsolutno nikakav uticaj na zavešetak sezone i početak naredne. Što pre arhivirati celu ovu godinu i ćao.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Čekaj malo, od meča nije 24 sata prošlo a godina još nije gotova, ustvari nas (neke od nas) najviše brine pristup sledećoj, zbog prikazanog i smatram da nas brine sa punim pravom. Ništa ovo ne valja još od SF protiv Cicipasa, ili čak od nemilog dogadjaja na USO pa se pokazalo tek kad je naleteo na zahtevnijeg protivnika.
        Biće da je ta odlutala loptica ostavila mnogo većeg traga, ali nas je osvajanje Rima malo zavaralo, možda i samog Novaka
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Mislim da preterujete, odigrao je 2 odlična turnira na šljaci nakon USO-a. Nije osvojio RG, tu je doživeo pad, ali nije to neki poraz koji je neočekivan. Izgubio je od Rafe u Parizu.

          Ovde je došao po prvo mesto, slažem se da ne liči na njega da ovako 'otaljava' posao, ali i on je na kraju dana čovek ipak. Milion puta je pokazao koliko je mentalno jak i stabilan i uzdizao se iz raznih situacija. Ima jadan cilj ispred sebe i podrediće sve njemu, a turnir iz serije 500 je apsolutno nebitan.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by $%&*£¥₩₩(**%!#$@$××*@¥₩₩₩ View Post
            Mislim da preterujete, odigrao je 2 odlična turnira na šljaci nakon USO-a. Nije osvojio RG, tu je doživeo pad, ali nije to neki poraz koji je neočekivan. Izgubio je od Rafe u Parizu.

            Ovde je došao po prvo mesto, slažem se da ne liči na njega da ovako 'otaljava' posao, ali i on je na kraju dana čovek ipak. Milion puta je pokazao koliko je mentalno jak i stabilan i uzdizao se iz raznih situacija. Ima jadan cilj ispred sebe i podrediće sve njemu, a turnir iz serije 500 je apsolutno nebitan.
            Ok, ti kažeš da je odradio “dva odlična turnira na šljaci posle USO” ajde da pregledamo njegov put do Rima
            (Caruso, Krajinović, Koepfer, Ruud, Swartzman) Jezivo a ruku na srce, sa Krajinovićem i Koepferom je već počeo da pokazuje da se koprca, tako da... Ta titula u Rimu je ono... mislim samo još falilo da ispadne u trećem kolu ili izgubi finale, kad se već dovukao.

            RG? Imer, Berankis, Elahi Galan, Khachanov, pa Karenjo Busta gde je već počeo da zapinje i dao set, ali hajde ne leži mu, a tu je već bio neki MTO, rame, ruka, ovo, ono - nije nu ništa, skroz je fit, teramo dalje - Cicipas tu je zeznuo stvar kad je servirao za meč u 3 pa se maltretirao u 5, tu je već pokazao znake ovog nekog nazovi “stanja” da bi par dana posle, statirao u finalu protiv Rafe, ko glineni golub i što je najodvratnije, mentalno potpuno ravan, sramno je odigrao i izgubio prvi set, drugi i treći manje više, ali ako su to po tebi dva “odlična” turnira na šljaci za Djokovića posle USO, nema teorije da se složimo.

            Meni deluje da nije ni za šta čim ga prisile na neki malo veći napor, on se pojavi na terenu u fazonu ko skine gaće u svlačionici ok, ko ne, odradiću ga do jednog mog novog maksimuma ako ide ide, ako ne ne, ćao zdravo.

            Sad, ја nemam nikakav problem sa tim suštinski, pravi problem će doći tek ako ne pronadje neko rešenje za to što ga muči, problem je isto u tome što ga ostali teniseri posmatraju i namirisali su krv, problem je što svaki novi kiks ovakve prirode neminovno narušava njegovo samopouzdanje i naravno, problem (po meni) u tome što umesto da prikrije, opravda, objasni ovakvo izdanje on da izjavu tipa “ovo je ekstra, može mi se, ko vas hebe” ma važi brate...
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Cega se ja stvrano boojim je da ce sebe obmanuti da mu se igra, da ima energije, a onda ce na terenu shvatiti da nema.
              Ja mislim da ce biti raspolozen. Ako pokaze igru kao prosle godine, ja sam prezadovoljan. On je odlicno igrao na proslom ATP-u, ali nije imao srece sa Timom i Federerom, koji su bukvalno igrali tenis iz snova.

              Comment


              • ма зарадио лепих 90 поена и 41.000 еврића ... многи би били пресрећни да то остваре....

                заборавих да бр.1 за долазак на мањи турнир добија кеш, само да се појави.... то је одприлике милијонче, а? .. па ти сад терај њега да јурца за оним бомбама што шаље талијан, највећа нада талијанког тениса, нико овде да примети да мали игра ко бог?
                Last edited by Žika; 31-10-20, 15:21.
                sigpic

                Comment


                • Evo pisu dolazi Djokovic na sahranu Amfilohija sjutra,i Vucic isto.

                  Comment


                  • Bravo Sonego, idemo ikonopišče!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Larisa još nije upotrebila reč fašizam, veleizdaja i samoubistvo... daj jebote, popustite, živi samo vama da ugađa

                      LM, Sonego da... Finale
                      Wizard

                      Comment


                      • I onda se čudite podbadanjima Bojane a materijala joj dajete na pretek.

                        Comment


                        • Originally posted by Kilo soli View Post
                          Larisa još nije upotrebila reč fašizam, veleizdaja i samoubistvo... daj jebote, popustite, živi samo vama da ugađa

                          LM, Sonego da... Finale
                          E sad... uz dužno poštovanje, lupaš
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Pa ne lupam, nikad nisi tako pisala

                            Dajte ljudi uživajte u vikendu
                            Wizard

                            Comment


                            • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Ok, ti kažeš da je odradio “dva odlična turnira na šljaci posle USO” ajde da pregledamo njegov put do Rima
                                (Caruso, Krajinović, Koepfer, Ruud, Swartzman) Jezivo a ruku na srce, sa Krajinovićem i Koepferom je već počeo da pokazuje da se koprca, tako da... Ta titula u Rimu je ono... mislim samo još falilo da ispadne u trećem kolu ili izgubi finale, kad se već dovukao.

                                RG? Imer, Berankis, Elahi Galan, Khachanov, pa Karenjo Busta gde je već počeo da zapinje i dao set, ali hajde ne leži mu, a tu je već bio neki MTO, rame, ruka, ovo, ono - nije nu ništa, skroz je fit, teramo dalje - Cicipas tu je zeznuo stvar kad je servirao za meč u 3 pa se maltretirao u 5, tu je već pokazao znake ovog nekog nazovi “stanja” da bi par dana posle, statirao u finalu protiv Rafe, ko glineni golub i što je najodvratnije, mentalno potpuno ravan, sramno je odigrao i izgubio prvi set, drugi i treći manje više, ali ako su to po tebi dva “odlična” turnira na šljaci za Djokovića posle USO, nema teorije da se složimo.

                                Meni deluje da nije ni za šta čim ga prisile na neki malo veći napor, on se pojavi na terenu u fazonu ko skine gaće u svlačionici ok, ko ne, odradiću ga do jednog mog novog maksimuma ako ide ide, ako ne ne, ćao zdravo.

                                Sad, ја nemam nikakav problem sa tim suštinski, pravi problem će doći tek ako ne pronadje neko rešenje za to što ga muči, problem je isto u tome što ga ostali teniseri posmatraju i namirisali su krv, problem je što svaki novi kiks ovakve prirode neminovno narušava njegovo samopouzdanje i naravno, problem (po meni) u tome što umesto da prikrije, opravda, objasni ovakvo izdanje on da izjavu tipa “ovo je ekstra, može mi se, ko vas hebe” ma važi brate...

                                Verovatno mu se i može, čim ima taj stav. Rim jeste osvojio sa nekom poluigrom. U finalu RG, sada mi deluje, znao je da ne može da pobedi a zaradio je poene. Da se borio kao lav verovatno bi opet izgubio. Probao je tu lepezansku priču i nije prošla. Isto to je i Rafa radio u Australiji. Novak shvata da je ovo borba na duže staze. Da se borio, bio bi iscrpljen i ni bod ne bi uzeo do kraja godine a ovako ima šanse da osvoji bar jedno 800-1000 poena na završnom mastersu.

                                Trebaju mu zalihe dobrane za početak sledeće sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X