Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg,nije mu dan,sve su odlicno spremili,al kad nece nece,mozda se ovaj put izvuce Roger ali sledeci put je njegov,zna to i Filip zato se nece i sekirati previse za poraz

    Comment


    • U pravu si. Rodzera sve sere, a Filipa nista.
      Jbg....

      Ali realno ima srece Federer vise nego pameti. Kakva usercina.

      Medjutim bice mu tesko u nastavku turnira. Slede veoma zajebani protivnici. Doduse ne tako zajebani kao Filip, ali tesko je danas biti zajebaniji od Filipa Krajinovica.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Mnogo je slab Krajinovic. Federer inace ima mnogo srece sa zrebom na ovom turniru, bukvalno ne vidim ko moze da mu uzme set do SF.

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Mnogo je slab Krajinovic. Federer inace ima mnogo srece sa zrebom na ovom turniru, bukvalno ne vidim ko moze da mu uzme set do SF.
          Milman u sledecem kolu, vec mi je lose zbog tog meca
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Milman u sledecem kolu, vec mi je lose zbog tog meca
            Mec ce gotovo izvesno da se igra u vecernjem terminu u idealnim uslovima. Uopste uslovi nece moci da se porede sa onim u Americi.
            Ne bih da Milmanu vise od 5% sansi. Pa cak i da su isti uslovi kao tada u Americi onakav mec se desava mozda jednom u deset puta.

            Comment


            • Milmana tek sad vidim u zrebu,a vala nek je i Rogeru jedan zajeban protivnik u zrebu,bas bi glupo bilo da ne bude nijedan bas

              Comment


              • Originally posted by 147 View Post
                Mec ce gotovo izvesno da se igra u vecernjem terminu u idealnim uslovima. Uopste uslovi nece moci da se porede sa onim u Americi.
                Ne bih da Milmanu vise od 5% sansi. Pa cak i da su isti uslovi kao tada u Americi onakav mec se desava mozda jednom u deset puta.
                Nije samo taj mec, namucio ga je on pre par godina i u Brizbejnu...u svakom slucaju, Milman nece biti bas lagan mec
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Krajinovic rekao da je fizicki spreman, a on izgleda mrtvo, kao da igraju 3h+
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Krajinovic rekao da je fizicki spreman, a on izgleda mrtvo, kao da igraju 3h+
                    Igrao je juce 4h, sigurno je ostavilo posledica. Doduse i da nije pocistio bi ga Federer.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Igrao je juce 4h, sigurno je ostavilo posledica. Doduse i da nije pocistio bi ga Federer.
                      Ali u tim godinama, maksimalno fizicki spreman ne bi trebalo da izgleda mrtvo posle malo vise od sat vremena na terenu.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pruzio je veliki otpor buduci broj jedan.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Vidim kako ga Fedja gazi, spremim se i odem u prodavnicu.. Vratim se, John vec pita Fedju pred publikom:

                          - Do you feel sorry for this poor guy?
                          - Actually I do..

                          Ja mijenjam kanal....

                          Comment


                          • Fonjini je prekjuce gubio 2:0 u setovima, pa okrenuo..
                            Sad je vodio 2:0 u setovima i.. izgleda da mu se crno pise...

                            Comment


                            • Rodzer je u vecini kladionica postao treci favorit za titulu. Tako da, Bojana prestani da pricas kako je peti favorit. I naravno Novak ce verovatno morati da pobedi 2. , 3. i 5. favorita kako bi osvojio titulu sto je papreno tesko.
                              Naravno Novak ima po kladionicama najtezek protivnika u QF i SF.

                              Comment


                              • auuu rodja bez znoja do polufinala, kao i obicno zreb atp250 u poslednje vreme, pa nije dzabe sedeo kod craiga u kancelariju[emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X