Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh barem će Nadal da ga izmori ispraši, inače da je ovo trajalo pola sata duže izgubio bi nema snage on

    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

    Comment


    • Morala sam da odgledam TB, kuce mi se smorilo u setnji [emoji3]
      Odlican Nik, odlican mec

      Sad samo da ne izgori i da gledamo spektakl protiv Nadala
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kuče ti se smorilo u šetnji? Kakvo je to kuče? Da nisi možda šetala prase?

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Koliko su Australijanci losi ljudi jbt kad mogu da navijaju za ovo stvorenje

          Srecom najmanji kontinent od svih naseljenih, znaci mnogo su bolji ljudi na ostalim kontinentima.
          Nisu bas toliko losi,od amerikanaca i britanaca su mnogooo bolji.Na njihovom kanalu kanalu Novak se cesto reklamira,mnogi znaju za Srbiju za razliku od jenkija sa druge strane sveta..Topliji su,druzeljubivi,svako ce ti prici i pricati sa tobom opusteno.Mnogo bolji i od nas,iznenadio bi se da si otisao tamo kako je..Ovo je sam spektakl,publika i to je to..

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Odličan meč. Giros je ipak bolji za duel sa Rafom. Biće to zanimljiv meč.
            Ma kakvi bolji druže , razbice ga Rafa lagano.

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Navijaci Federera ladno navijaju za maloumnika, zamislite da se Djokovic ili Nadal ponasaju kao on, biste li tada navijali za njih?

              Ima nesto u ljudskosti, u moralnim nacelima, ne gledajte sve kao rivalitet. Ko bude preksjutra navijao protiv Nadala smatracu ga losim covjekom. A najvaznije je biti covjek.
              sigpic

              Comment


              • Pametan Nik,Rafa greatest of all time...

                Comment



                • Ne vidi se na snimku i Simon uzvratio istom forom..
                  Last edited by Dekson; 25-01-20, 13:46.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Uh dobro me podsjeti Deksone, kako ce Rafa da bude nabrijan, gore nego na Vimbldonu, a tada je htio Grk melez da nervno oboli posle poraza, ali sad na domacem terenu ima Rafael da ga bukvalno sveze sa svojim lasom i da mu napravi karambol u glavi. Vamos.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Kuče ti se smorilo u šetnji? Kakvo je to kuče? Da nisi možda šetala prase?
                      Pa nije setao tada, morao je da stoji i da ceka [emoji3]
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Ma kakvi bolji druže , razbice ga Rafa lagano.

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
                        Ma znam, razbio bi i Kačanova, ovako od hajpa neće moći da se spava, idemo ludiloooo ...

                        Comment


                        • U pravu si, naročito što svi kažu da loptice idu nekako vrljavo na ovom AO a to je velika prednost za Rafu, ali biće dobre zabave sigurno, bez obzira na rezultat
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Navijaci Federera ladno navijaju za maloumnika, zamislite da se Djokovic ili Nadal ponasaju kao on, biste li tada navijali za njih? [emoji23]

                            Ima nesto u ljudskosti, u moralnim nacelima, ne gledajte sve kao rivalitet. Ko bude preksjutra navijao protiv Nadala smatracu ga losim covjekom. A najvaznije je biti covjek.
                            A ja bila ubedjena da Mare navija za Nadala...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ko zna koliko ce sad nisko udariti, mozda ce mu reci da je Feli bio sa Ciskom. Uzasna, uzasna osoba. U ponedeljak biraj stranu ljudskih bica, biraj Nadala.
                              sigpic

                              Comment


                              • Za Kirgiosa treba navijati samo kad igra protiv Federera.

                                Comment

                                Working...
                                X