Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nisam gledala, Kirijos opomenut za time violation

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      Otkud sad to da nece Novak?
      a sta znam,javlja mi se...
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kako je podlogu sredio, kad je podloga spora, loptice jos gore
        Druga stvar, nije on kriv sto su svi poispadali, desavalo se to i Nadalu i Djokovicu, ali kuknjava je jedino kad se desi Fedu
        I tece, Milman nikako ne moze biti lak zreb, od njih trojice on ima najtezeg protivnika za 3.kolo
        E to se zove kuknjava, kad je Milman jedini problem do Djokovica u sf.

        Btw, za podlogu je rekao da ce biti sve brza kako turnir odmice i da se raduje tome sto ce u pravom momentu biti taman brza kako mu odgovara.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          E to se zove kuknjava, kad je Milman jedini problem do Djokovica u sf.

          Btw, za podlogu je rekao da ce biti sve brza kako turnir odmice i da se raduje tome sto ce u pravom momentu biti taman brza kako mu odgovara.
          Jeste, ali je isto tako rekao da dosta zavisi od vremenskih uslova, da jeste preko dana brza, ali da je uvece spora, a svi znamo kad se igraju SF i finale
          Plus, ono sto jos vise utice, loptice postanu brzo cupave i onda su bas spore...

          I nije Milman jedini problem, Milman je prvi sledeci mec, dalje od toga trenutno ne gledam
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Jeste, ali je isto tako rekao da dosta zavisi od vremenskih uslova, da jeste preko dana brza, ali da je uvece spora, a svi znamo kad se igraju SF i finale
            Plus, ono sto jos vise utice, loptice postanu brzo cupave i onda su bas spore...

            I nije Milman jedini problem, Milman je prvi sledeci mec, dalje od toga trenutno ne gledam
            Nemoj, molim te.

            Comment


            • Ник забавља публику, јадан Симон..
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Nemoj, molim te.
                Ako ti smeta, skroluj, ko te tera da citas
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • bravo bojana,dugo ti je tebalo

                  dizanje tenzija i provociranje

                  po cemu dizem tenziju i provociram?



                  komentarisem meceve...da,ne bolim 40:15,ali to je moja stvar
                  Wizard

                  Comment


                  • Izneverio Tili svog prijatelja i poslovnog partnera te postavio podlogu koja je spora samo noćom
                    Podloga uopšte nije spora, naprotiv. As servisi pljušte na sve strane, gomila vinera i kratkih poena.
                    Još bitnije je nizak odskok loptice, slajs upija samo tako a dobro se zna na čiju vodenicu to ide.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa spora je u odnosu na led kakav bi Fedja zelio.

                      Comment




                      • све ратничке боје је набацио, фали само мртвачка глава?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja jesam daltonista, ali mi se cini da je savrseno upario ofarbani pramicak i majicu. Jel da? Jel to ista boja?

                          Comment


                          • као да је скидао опрему ноћу са нечијег конопца на брзака....
                            sigpic

                            Comment


                            • Nece biti ni jednog iznenadjenja danas. Za sada jedino Gofan kasljuca, jer je od cistih 2:0 u setovima dosao do vrlo izvjesnog petog seta.

                              Comment




                              • Симон враћа брејк...и ћапи један сет са 6/4
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X