Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kad Tim opali ovaj bh
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Protiv Kirijosa nije mogao da odservira za mec, sada ne moze za set.
      Otisao Nadal u persun.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kako Tim mocno igra kad krene malo da rizikuje. A to ce od sad raditi na svaki Nadalov servis-gem. Opucice ga sivonja ritmom.

        Comment


        • Kako Rafa na gluposti gubi energiju to je neverovatno

          Comment


          • Ma mnogo je bolji Thiem
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Samo sto duze neka traje i samo Nadal da pobedi.
              U finalu najpozeljniji protivnik je Rafael Nadal.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Protiv Kirijosa nije mogao da odservira za mec, sada ne moze za set.
                Otisao Nadal u persun.
                pa pogledaj kakav mu je zreb,jbt,ova dvojica se prosetala naspram njega
                Wizard

                Comment


                • Kad igra agresivno, prelep tenis, kakve uglove nalazi
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Kako Tim mocno igra kad krene malo da rizikuje. A to ce od sad raditi na svaki Nadalov servis-gem. Opucice ga sivonja ritmom.
                    Ne rizikuje nimalo. Ima čiste udarce za napad. Nadal za visokog odskoka ne moze da napadne i nema snagu u udarcima. Servis mu je slab ali povremeno precizan. Bekhend slajs mu jako treba da ukroti sve te udarce.

                    Thiem je fantastičan igrač. Pitanje je da li Nadal može ovde da uzme set.

                    Comment


                    • сада је Рафа у фрци
                      sigpic

                      Comment


                      • ja ga zamisljam sad kako sedi sa najlon kesom na glavi dok mu vuku te pramenove
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by joshmor View Post
                          pa pogledaj kakav mu je zreb,jbt,ova dvojica se prosetala naspram njega
                          Nemoj tako druze ovde ima finih moderatora mogu da te banuju za to

                          Comment


                          • Obojica su teške sivonje obojica jaki defanzivci obojica najviše vole šljaku biće ovo dug i pomalo dosadan meč

                            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Samo sto duze neka traje i samo Nadal da pobedi.
                              U finalu najpozeljniji protivnik je Rafael Nadal.
                              Nebitno je kakav ce biti mec, nema Rafa trenutno nivo za Novaka. A nesto sumnjam da ce i danas dobiti, ne igra dobro do sad.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Orao View Post
                                Obojica su teške sivonje obojica jaki defanzivci obojica najviše vole šljaku biće ovo dug i pomalo dosadan meč

                                Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                                Oprosti ali ja mislim da su sivonje oni koji igraju servis volej i nista drugo

                                Comment

                                Working...
                                X