Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam, bez zezanja, na TWu video podatak da oko 58% setova osvajaju oni koji prvi serviraju.
    Medjutim, za mene iskreno skroz nebitna stvar, jedino u petom setu mi je bitno.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by Joker View Post
      A to uglavnom prepustaju kad se igra po suncu, pa im je bitnije da odaberu stranu, kako bi servirali iz sjenke..
      Pa nije bas, zna Fed to i u dvorani da uradi
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nadams e da ovaj ne moze izdrzati ovakvo ludacko tempo vise od jednog sata

        Comment


        • Originally posted by jablan View Post
          Nadams e da ovaj ne moze izdrzati ovakvo ludacko tempo vise od jednog sata
          Ko ne moze da izdrzi, mrcio se?? Pa ako postoje dvije mazge na turu koje mogu najduze maratone da izdrze, to su ova dvojica.

          Comment


          • Kako igra Thiem, unistava ovu lopticu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Uništiće se obojica u ovom meču...

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                Ko ne moze da izdrzi, mrcio se?? Pa ako postoje dvije mazge na turu koje mogu najduze maratone da izdrze, to su ova dvojica.
                U Australiji je sasvim drugacije za obojicu pa makar i za Nadala

                Comment


                • Prekratke loptice, tanko igra Rafa.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Timotija ne ide prvi servis, to može odlučiti set.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Nesic View Post
                      Uništiće se obojica u ovom meču...
                      I onda pobjednik sa pola zivota dodje Zvekiju na koljena.. i preda mu. I Zverko, ni kriv, ni duzan, maksimalno odmoran zavrsi u finalu.

                      Comment


                      • Kakav lob-brejk..

                        Comment


                        • Nadal je bolji na servisu i riternu do sada i to pravi razliku.

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            I onda pobjednik sa pola zivota dodje Zvekiju na koljena.. i preda mu. I Zverko, ni kriv, ni duzan, maksimalno odmoran zavrsi u finalu.
                            Nema ti opravdanja sampion je taj koji sve pobedi

                            Comment


                            • Evo tog novog bekenda
                              sigpic

                              Comment


                              • Polako mnogo je rano za takve prognoze ovo lako može da bude dugačak meč 4 seta minimum tako da daleko smo mi od sf

                                Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X