Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ово је готово, да дремнем па Рафа и Тим...9,30сати
    sigpic

    Comment


    • To je to. 6:2 zadnji set, a mogao je komotno 6:0 da ga odere, imao 0:40 kod 4:0..

      Stanu se desilo upravo ono sto se Novaku desava svaki put protiv njega: uzeo je prvi set rutinski, a onda se suocio sa potpuno novim protivnikom, koji do kraja meca samo sve vise dodaje gas. Nije Stan mogao da prati taj ritam, Zverko je bio surov.

      Za mene je Zverev polozio ispit iz slema, jer za ovo je zaista trebala hladna glava. Nije se uzdrmao ni mrvicu, mislim da je napokon odrastao.

      Comment


      • Neverovatno koliko je podigao nivo igre, a secam se u prvom kolu kako ga je sprdao Cekinato, samo servis ga je izvadio.

        Bravo Zverev!
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          To je to. 6:2 zadnji set, a mogao je komotno 6:0 da ga odere, imao 0:40 kod 4:0..

          Stanu se desilo upravo ono sto se Novaku desava svaki put protiv njega: uzeo je prvi set rutinski, a onda se suocio sa potpuno novim protivnikom, koji do kraja meca samo sve vise dodaje gas. Nije Stan mogao da prati taj ritam, Zverko je bio surov.

          Za mene je Zverev polozio ispit iz slema, jer za ovo je zaista trebala hladna glava. Nije se uzdrmao ni mrvicu, mislim da je napokon odrastao.
          Pazi ne moze Vavrinka u godinama i jos polumrtav od prethodnih duela da bude neki reper.
          Meni je mnogo bitnije to da je Zverev poceo konacno da se smeje. Unormalio se decko, pogledao ga zreb i eto ga u polufinalu. Bravo za njega.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Možda 3:0 koliko sada vodi Saša protiv Stanislava nije dovoljno veliki uzorak ali ako se pogledaju dešavanja na terenu može se pričati o lošem matchup-u.
            Snažnim udarcima Stanislav ne uspeva probiti Sašinu odličnu defanzivu i to ga čini nervoznim i tera na više rizika što posledično dovodi do većeg broja neiznuđenih.
            Iz nekog razloga Stanislav ima problem sa čitanjem Sašinog servisa što ovom omogućava lagodniji prolazak kroz servis gemove i daje mu osećaj sigurnosti.
            Saša češće izlazi na mrežu i sve je bolji u volej igri što je i ovaj put radio.
            Iz vizure mentalne stabilnosti vidi se njegov napredak.
            Kada se na sve to doda umor Stanislava dobijamo očekivan ishod ovog meča.
            sigpic

            Comment


            • Nadal - Tim... Stvarno ne znam za koga da navijam. Mislim da bi Tim bio tezi protivnik u finalu, ali s druge strane, dozvoliti 19-ostrukom sampionu sansu da puca na 20-u titulu.. preveliki rizik.

              Comment


              • Za Tima, skroz jednostavno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Tebi jeste, ne boj se.

                  Comment


                  • I naravno Nadal prvi servira :// Inace nije mi jasno zasto vecernji program kasni 10 minuta? U 21. veku bi sve trebalo da pocinje na vreme.

                    Comment


                    • Koliko si ti opterecen sa tim ko prvi servira
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Jos sta cemo ako sutra Rodzer bude prvi servirao. Poraz ce biti blizu, sanse ce opasti za 37% Novaku.... Samo da nas ta pusta sreca posluzi pa da Novak servira prvi.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Koliko si ti opterecen sa tim ko prvi servira
                          Nadam se da ce neko nekada da napravi statistiku, i videce se da nije sve jedno ko prvo servira. Kladio bih se da barem u prvim setovima onaj ko prvi servira cesce pobedjuje ( ne mnogo cesve, ali za par procenata).

                          Comment


                          • Biće zanimljivo videti hoće li Timotije uspevati da udara bekend sa prednost strane po novom, odnosno blizu osnovne i u penjanju. Tokom ovih nekoliko poena nije bio blizu osnovne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Nadam se da ce neko nekada da napravi statistiku, i videce se da nije sve jedno ko prvo servira. Kladio bih se da barem u prvim setovima onaj ko prvi servira cesce pobedjuje ( ne mnogo cesve, ali za par procenata).
                              E samo ako pobednika odlucuje ko prvi servira
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jos sta cemo ako sutra Rodzer bude prvi servirao. Poraz ce biti blizu, sanse ce opasti za 37% Novaku.... Samo da nas ta pusta sreca posluzi pa da Novak servira prvi.
                                Federer je prvi servirao protiv Novaka u finalu Wimbledona 2014., 2015. i 2019. , finalu Us Opena 2015. Znaci dobio je na bacanju novcica u ta 4 slem finala. Jedino je u Australiaji 2016. Novak prvo servirao u zadnjih 5 slem meveca izmedju njih dvojice.

                                Originally posted by bojanaBG View Post
                                E samo ako pobednika odlucuje ko prvi servira
                                Naravno da ne, ali mozda utice 1% na pobednika. Osecaj je da Nadal u 70% slucajeva prvi servira. Mozda gresim, samo takav osecaj imam. Isto kao sto je neko u fudbalu pravio statistiku i ustanovio da je prednost da prvi pucas penal. I razlika nije bila zanemaraljiva. Cini mi se u oko 55% je onaj ko prvi puca penal dobijao na kraju. Jednostavno pritisak raste na onog ko drugi puca penal ( ili drugi servira) i tesko je nositi se sa time u petoj seriji ( ili na 5:4 i 6:5).
                                Last edited by 147; 29-01-20, 08:59.

                                Comment

                                Working...
                                X