Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • како нема промена, човек није изгубио сервис ни сет на турниру, не зезајте.. Цици па Чила
    Last edited by Žika; 28-01-20, 10:14.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Sta je u pauzi Rodzer pricao o Novaku i cini mi se terenu, nisam mogla da slusam?
      Ako me sećanje dobro služi bila je tada opomena za psovanje...ne sećam se da je Novaka pominjao, nego je pomenuo nešto tipa "nije da se čulo van terena" - postavila sam izjavu o tome..

      Originally posted by miloolja View Post
      Ala lopata
      Bas gnjavi Milos, jel on dobio opomenu?
      Jeste, za prekoračenje vremena još u prvom setu.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • само да му не дође Вавринка у финалу
        sigpic

        Comment


        • Ne zvao se on Novak kada ne bi bar jednom komplikovao na sigurnih 40/0.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Ako me sećanje dobro služi bila je tada opomena za psovanje...ne sećam se da je Novaka pominjao, nego je pomenuo nešto tipa "nije da se čulo van terena" - postavila sam izjavu o tome..



            Jeste, za prekoračenje vremena još u prvom setu.
            Helikopter mu smetao [emoji23]

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              To si pisala na svakom njegovom meču, u svakom kolu.

              Pošto si veliki Rogerov fan, da li ce on zaista izaći na polufinale? Ali objektivno.

              I bez Vilanderskih fazona kako on nikad ne predaje itd.
              Kako ja mogu da znam da li ce izaci, ne znam koliko je ozbiljna povreda, to znaju samo njegovi najblizi.
              Ja se nadam da nije ozbiljna i da ce izaci, posebno sto je u 5.setu zaigrao bez vidljivih problema, dobro se kretao, podigao brzinu 1.servisa...a ako izadje, nece predati
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Dabogda slušao Banjca do kraja života. Kletva rezervisana za smrtne neprijatelje

                Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                Comment


                • Calma Noki
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Kako ja mogu da znam da li ce izaci, ne znam koliko je ozbiljna povreda, to znaju samo njegovi najblizi.
                    Ja se nadam da nije ozbiljna i da ce izaci, posebno sto je u 5.setu zaigrao bez vidljivih problema, dobro se kretao, podigao brzinu 1.servisa...a ako izadje, nece predati
                    Pa povredu ocigledno nije imao do danas a igrao je očajno. Zna se da najveći rivali neće da dozvole da ih protivnik razvaljuje pred legendama tenisa na Slemu.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ako me sećanje dobro služi bila je tada opomena za psovanje...ne sećam se da je Novaka pominjao, nego je pomenuo nešto tipa "nije da se čulo van terena" - postavila sam izjavu o tome..



                      Jeste, za prekoračenje vremena još u prvom setu.
                      Nisam razumela Maro ovo za Feda, ali videcu kasnije.
                      Hvala ti [emoji173]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • 2.20 kvota na Stana protiv Zvereva. Poklon.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                          Pa povredu ocigledno nije imao do danas a igrao je očajno. Zna se da najveći rivali neće da dozvole da ih protivnik razvaljuje pred legendama tenisa na Slemu.
                          Ne moze se reci bas da je igrao ocajno, Milmanov mec je bio tezak i naporan, ali poseldnja 3 seta protiv Fucovica, danas 1.set su bili vise nego solidni...

                          A ne znam sta ocekujes od mene, ja se nadam da nije ozbiljno i da ce izaci, a imao je teske i ubedljive poraze na slemu kad je bio dosta mladji, a u cetvrtak niko od njega nista ne ocekuje
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Sumnjam ja da će se Rođa pojaviti u SF posle ovakvog Novaka ko zna možda i hoće u svakom slučaju nema puno šanse da prodje Nola

                            Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nisam razumela Maro ovo za Feda, ali videcu kasnije.
                              Hvala ti [emoji173]
                              Ako je verovati Banjcu, pričao je o potencijalnim protivnicima u polufinalu. Rekao je da ne želi da potceni ni jednog igrača, ali da ocekuje Novaka, obzirom na njegovu istoriju na AO, ali i sam pocetak godine koji je veoma uspešan...

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ne moze se reci bas da je igrao ocajno, Milmanov mec je bio tezak i naporan, ali poseldnja 3 seta protiv Fucovica, danas 1.set su bili vise nego solidni...

                                A ne znam sta ocekujes od mene, ja se nadam da nije ozbiljno i da ce izaci, a imao je teske i ubedljive poraze na slemu kad je bio dosta mladji, a u cetvrtak niko od njega nista ne ocekuje
                                To je ono sto me najvise plasi, da ne izadje rasterecen I dok se okrenes 2-0 za njega

                                Mada je Djokovic deluje bas stabilno.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X