Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Orao View Post
    Btw primetio sam da Fedovi navijači vole Kyrgiosa zanimljivo s obzirom da Fed ima uglađeno ponašanje.

    Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
    Pa naravno da ga vole, on je vodja navijača Rodjinih a i često pljuje po Novaku.

    Comment


    • Polazim od sebe, naravno da ne mrzim Kirjosa, ali ga ne podnosim, taman igrao najbolji tenis na svetu.
      Ne volim takve likove, nevezana prica oko Novaka, prosto te sto pljuju po drugima i vredjaju, cuj da kaze sudiji da je glup, to moze tati svom sto ga tako vaspitavao. Ili te sto se majmunisu na terenu, bilo kog sporta, nikad nisu imali moje simpatije.
      Naravno i to sto ima pik na Novaka, plus.

      Kako se Karen mucio protiv Imera, koliko lose izgledao, proigrao od treceg def.
      Svidja mi se njegova Nike kombinacija, i Rubljov je ima

      Ovu drugu besmisleno da komentarisem
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Odgovoricu ti sigurno, nego odgovori ti meni na moja pitanja
        Nemoj slučajno da ostaneš nedorečena. Da izdaš sujetu. A imaš i ogromno sportsko znanje. Trenirala si dosta sportova.

        Comment


        • Mislim da bude jasno žao mi da propadne 1000 dinara doduše bio sam pod gasom [emoji56][emoji3061] al eto ako pobedi dvorska luda zaradiću fino

          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

          Comment


          • Ja Grbosa ne gotivim zato što pljuje po Novaku a Federera uzdiže. U suprotnom bih ga gotivio.

            Comment


            • Los bh Karene
              I opet..meh
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koliko su Australijanci losi ljudi jbt kad mogu da navijaju za ovo stvorenje

                Srecom najmanji kontinent od svih naseljenih, znaci mnogo su bolji ljudi na ostalim kontinentima.
                sigpic

                Comment


                • Ala tuku svaka cast

                  Comment


                  • KIRIJOOOOOOOOOSSSSS
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sad samo jako Rafa, taman mu nabij jos kompleksa, ima da puca. Ali pazi Rafa, doci ce ti na mec cetvrtfinala sa svojim maloumnim drugarima pa ce da navija protiv tebe
                      sigpic

                      Comment


                      • Odličan meč. Giros je ipak bolji za duel sa Rafom. Biće to zanimljiv meč.

                        Comment


                        • Bravo, bravo!
                          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                          Comment


                          • Niko ga ne voli nešto posebno ali njegovi mečevi su uvek neobični i nesvakidašnji, malo razmuti ovu tenisku žabokrečinu
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • I treci najvazniji bh ode u persun...
                              Pa dobro, jos je imao sansu da prodje, s obzirom kako je izgledao i igrao protiv Imera.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kakvu paralelu je opalio na 8:7 za Karena, fantazija.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X