Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Australian Open 2020.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Federer je prvi servirao protiv Novaka u finalu Wimbledona 2014., 2015. i 2019. , finalu Us Opena 2015. Znaci dobio je na bacanju novcica u ta 4 slem finala. Jedino je u Australiaji 2016. Novak prvo servirao u zadnjih 5 slem meveca izmedju njih dvojice.
    Pa sam sebi uskaces u usta sa ovim
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Federer je prvi servirao protiv Novaka u finalu Wimbledona 2014., 2015. i 2019. , finalu Us Opena 2015. Znaci dobio je na bacanju novcica u ta 4 slem finala. Jedino je u Australiaji 2016. Novak prvo servirao u zadnjih 5 slem meveca izmedju njih dvojice.



      Naravno da ne, ali mozda utice 1% na pobednika. Osecaj je da Nadal u 70% slucajeva prvi servira. Mozda gresim, samo takav osecaj imam.
      Neka neka. Ne bih ja da rizikujem. Bolje da Novak prvi servira. Jebene su to stvari.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Za koga navijamo, Novakovci???

        Ustvari, znam.. Navijam za 5 setova.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa sam sebi uskaces u usta sa ovim
          Ne moze na tako malom uzorku to da se vidi, a i Novak je bio bolji tada i mecevi su bili dugacki tako da to nije bilo presudno. U svakom slucaju malo utice a ne mnogo. Inace da je totalno sve jedno igraci bi davali protivniku da prvi servira.
          Tacno je da ja previse kukam, sa tim mogu da se slozim...

          Comment


          • Nadal je bolja opcija. Ne pamti se kada mu je uzeo set na betonu. Tim je nepoznanica.

            Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

            Comment


            • Kako se ovaj forum tokom nekoliko godina transformisao u forumu o teorijama urota paranormalnih pojava nebitni za sport, to je nesto nemoguce.

              Comment


              • Po ovome sto smo do sada vidjeli, ja sam ubijedjen da Rafa ovo ne moze da dobije. Svaku malo kracu lopticu Tim besprekorno kaznjava.

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Ne moze na tako malom uzorku to da se vidi, a i Novak je bio bolji tada i mecevi su bili dugacki tako da to nije bilo presudno. U svakom slucaju malo utice a ne mnogo. Inace da je totalno sve jedno igraci bi davali protivniku da prvi servira.
                  Tacno je da ja previse kukam, sa tim mogu da se slozim...
                  Pa Nadal skoro uvek prepusti servu, Fed u poslednje vreme isto zna da prepusti servu iako dobije na podbacivanju
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Timotije ima prilicno fanova , to nisam znao

                    Comment


                    • Navijam za Nadala ali kladio se na Tima videćemo

                      Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                      Comment


                      • I meni deluje da Rafa ovo jako tesko moze da dobije. Trebaju mu razmene sa nižim odskokom. Nema ritern.

                        Mala mazga iz Austrije samo razvaljuje po loptici i često pogađa.

                        Rafa možda može kroz tajbrejkove.

                        Comment


                        • Bice ovo dug mec, Thiem spreman i moze da trci 24235h sati, Nadal sigurno nije tako fizicki spreman.
                          Za Thiema bi bilo odlicno da uzme 1.set, da sto vise produzi mec
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa Nadal skoro uvek prepusti servu, Fed u poslednje vreme isto zna da prepusti servu iako dobije na podbacivanju
                            A to uglavnom prepustaju kad se igra po suncu, pa im je bitnije da odaberu stranu, kako bi servirali iz sjenke..

                            Comment


                            • Za sada velika borba ko će prvi da odere leđa o ogradu kod riterna.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa Nadal skoro uvek prepusti servu, Fed u poslednje vreme isto zna da prepusti servu iako dobije na podbacivanju
                                Ne bih se slozio sa time. Nadal u poslednje vreme uvek bira da servira prvi. Mozda je to radio pre 10tak godina. Ali otkako je izgubio od Novaka meceve u MAdridu, Rimu i Wimbledonu 2011. gde je birao da Novak prvi servira a pretrpeo je brejk 5 puta zaredom na kraju seta mislim da se promenio.

                                Inace Timova najbolja sansa je da fizicki lomi Nadala rekao bih. Ali ajde da vidimo da li igracki moze da parira.

                                Comment

                                Working...
                                X