Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam Jastrebovsku protiv Karoline i odavno nisam vidio nesposobniju teniserku, kakav sivonja jbm ti, svaki udarac napada, drsko i bezobrazno je ovako igrati tenis, bas mi je milo sto ju je Karo poslala na mjesto. Nikad nisam vidio nekontrolisanije udarce, lopte koje idu 10 metara u aut.
    sigpic

    Comment


    • U sva 4 meca Novakove cetvrtine imamo po jednog jugovica. Raonic, Cilic, Lajovic, Djokovic.

      Comment


      • Federer: Bilo mi je žao Krajinovića

        Comment


        • B92: Šou Nika Kirjosa – imitirao Nadalovo izvlačenje gaća i nameštanje frizure VIDEO http://www.b92.net/sport/australiano...nav_id=1645682

          [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

          Comment


          • U naslovu stave samo Kirijosa, a i Simon i Kirijos su imitirali Nadala kad su dobili opomenu...sve za klik
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by 40:15 View Post
              B92: Šou Nika Kirjosa – imitirao Nadalovo izvlačenje gaća i nameštanje frizure VIDEO http://www.b92.net/sport/australiano...nav_id=1645682

              [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
              E jako ocm

              Comment


              • Upravo to sam pomislio. Izgleda je u naslovu bilo mesta samo za jednog.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    U naslovu stave samo Kirijosa, a i Simon i Kirijos su imitirali Nadala kad su dobili opomenu...sve za klik
                    A naslov je najbitnija stvar, jer se i po komentarima vidi da niko nije ni čitao vest (gde je spomenut i Simon). Vide naslov i odmah klik na "ostavi komentar". Tako mediji kreiraju željenu politiku o kojoj god temi da se radi.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • Originally posted by FitnessGuy View Post
                      A naslov je najbitnija stvar, jer se i po komentarima vidi da niko nije ni čitao vest (gde je spomenut i Simon). Vide naslov i odmah klik na "ostavi komentar". Tako mediji kreiraju željenu politiku o kojoj god temi da se radi.
                      Pa da, a Simon u naslovu bi doneo 5 komentara
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Da budem iskren nije bilo toliko strasno imitiranje Nika. Nadal stalno odugovlaci pa retko dobija opomene. Evo danas nije dobio ni jednu. Za razliku od njega Nik cim jednom u 10 meceva prekoraci vreme dobije opomenu.
                        Uvodjenjem sata nista nije dobijeno. Sudija opet bira kada ce da ga ukljuci, i tako Rafa redovno dobija jos 10tak sekundi. Cak ponekad sat i pokaze 0 a Rafa ne dobije opomenu.

                        Comment


                        • Nisam znala da se povlaci

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • jednom ruzna osoba..

                            Comment


                            • Kakve to veze ima sa bilo cim?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X