Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Namirice sve nas Fedja sa 20prvim..

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Nema oni šta da traže na tri dobijena.
      Opraće ih tamo Rafinjo sve.
      Znači Rafa= Marina Abramović-Čistač Trebaće im bogami jes malo skupa ali deluje
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Namirice sve nas Fedja sa 20prvim..
        Ahhhh to mračnjaštvo i dekadencija
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nije ovo uopste toliko los zreb.
          Ne treba kukati. Jbg mora u 1/4 jedan nezgodan protivnik.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Mislim da ce Novak ovo osvojiti, mozda i lakse nego sto se ocekuje. Ne verujem da ce Rafa do finala.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by miloolja
              A jel sam dobra, sta kazes? [emoji41]
              Pa daj neku sliku da te vidimo, pa ćemo da kažemo..

              Originally posted by Dekson View Post
              Znači Rafa= Marina Abramović-Čistač Trebaće im bogami jes malo skupa ali deluje
              Ubiće ih Rafa.
              Last edited by Chiwwi; 16-01-20, 14:04.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Nije ovo uopste toliko los zreb.
                Ne treba kukati. Jbg mora u 1/4 jedan nezgodan protivnik.
                Jes junacina i Salo su bas nezgodni protivnici,dobro je sto smo ih izbegli

                Jedina dobra stvar igranja u Rogerovoj polovini je sto ce igrati prvi naravno,znaci 2 dana do finala ima odmora(a Rafinjo i Medjed bi mogli da trpe posledice)

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Jes junacina i Salo su bas nezgodni protivnici,dobro je sto smo ih izbegli

                  Jedina dobra stvar igranja u Rogerovoj polovini je sto ce igrati prvi naravno,znaci 2 dana do finala ima odmora(a Rafinjo i Medjed bi mogli da trpe posledice)
                  Nismo ih mi izbegli, Novak ih je izbegao.
                  Secam se da ste svi redno do pre neki dan molili boga da mu le ulete Vavrinka, Tim, Kirijos....
                  Ni jedan nije u njegovoj cetvrtini - mislim cak ni polovini. I sta hocete sada?
                  Stalno nesto smeta. Navijaci Novaka Djokovica (cast izuzetcima) su jedni od najvecih seronja na forumu......
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Srkisa View Post
                    Jedina dobra stvar igranja u Rogerovoj polovini je sto ce igrati prvi naravno,znaci 2 dana do finala ima odmora
                    Da ali će zato bar dva puta peglati po suncu i ugljen-monoksidu dok će Queenerer igrati pod krovom, klimicom i filterima za vazduh..
                    Last edited by Chiwwi; 16-01-20, 14:23.

                    Comment


                    • Covek ima 40 godina, humano je da igra uvece i sa filterima.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Pa on od svoje dvadesete tako. Posle se pitaju zašto ne stari? Pa kako da ostari kad ga čuvaju u inkubatoru.
                        Last edited by Chiwwi; 16-01-20, 14:27.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nismo ih mi izbegli, Novak ih je izbegao.
                          Secam se da ste svi redno do pre neki dan molili boga da mu le ulete Vavrinka, Tim, Kirijos....
                          Ni jedan nije u njegovoj cetvrtini - mislim cak ni polovini. I sta hocete sada?
                          Stalno nesto smeta. Navijaci Novaka Djokovica (cast izuzetcima) su jedni od najvecih seronja na forumu......
                          Pa moglo je i gore,ali je ovo lose,to je cinjenica,Rogerov zreb je dobar to je cinjenica,jedino se za Rafu moze polemisati

                          Tu je zapravo najbitnije bilo Qf,ovo ostalo su neke mine ala Vavrinka Kirijos,i bilo je bolje Medjed nego roger i tu je pukao


                          Znaci 2 od 3 je pukao na zrebu,to je lose nije kastastrofa ali je lose

                          Tipa Roger je 0 od 3 u tom smislu,on Novaka u finalu slema dobio ne bi tako da mu je bolje u Sf kad vec mora

                          Rafa je isto 2 od 3(teskoQf,mina,ali lakse Sf od Novaka )ali Timoti i Kirijos lako mogu da ispadnu,Cicipas ako Novaku ispadne,tu je Agut sto je jednako tesko

                          I da mislio sam da smo mi Nolovi fanevi zajednica protiv Rogerove armije,izgleda sam pogresio
                          Last edited by Srkisa; 16-01-20, 14:27.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Pa on od svoje dvadesete tako
                            To je vec sramota.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Pa moglo je i gore,ali je ovo lose,to je cinjenica,Rogerov zreb je dobar to je cinjenica,jedino se za Rafu moze polemisati

                              Tu je zapravo najbitnije bilo Qf,ovo ostalo su neke mine ala Vavrinka Kirijos,i bilo je bolje Medjed nego roger i tu je pukao


                              Znaci 2 od 3 je pukao na zrebu,to je lose nije kastastrofa ali je lose

                              Tipa Roger je 0 od 3 u tom smislu,on Novaka u finalu slema dobio ne bi tako da mu je bolje u Sf kad vec mora

                              Rafa je isto 2 od 3(teskoQf,mina,ali lakse Sf od Rogera za njega)ali Timoti i Kirijos lako mogu da ispadnu,Cicipas ako Novaku ispadne,tu je Agut sto je jednako tesko

                              I da mislio sam da smo mi Nolovi fanevi zajednica protiv Rogerove armije,izgleda sam pogresio
                              Pazi ovako. Odgovori mi sam na jedno pitanje. Prosto, lagano pitanje.
                              Kada je poslednji put Federer dobio Djokovica na slemu?
                              I sa time smo sve zavrsili.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Pazi ovako. Odgovori mi sam na jedno pitanje. Prosto, lagano pitanje.
                                Kada je poslednji put Federer dobio Djokovica na slemu?
                                I sa time smo sve zavrsili.
                                Dobro kad ga stari namlati servebotovanjem,pricacemo

                                U finalu slema ga nije od 2007,u sf jeste nekoliko puta od tada
                                Last edited by Srkisa; 16-01-20, 14:32.

                                Comment

                                Working...
                                X