Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Kakve to veze ima sa podlogom?
    Loptice, ne podloga
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa ja sam cijeli turnir pricao o podlozi a ostali faktori boze moj. Kao sto sam rekao, svaki dan se mjenjaju a najmanje odgovaraju onome ko izgubi.

      Comment


      • Loptice se ne menjaju, one su iste svaki dan
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Loptice se ne menjaju, one su iste svaki dan
          Nisam mislio bukvalno da se loptice mjenjaju. Nego generalno uslovi a u njima se mozda kazem mozda loptice drugacije mogu ponasat, ne moras mi odmah za vrat skakat

          Tenis je predivan sport gdje su defakto na svakom turniru razliticiti uslovi i u tome je njegove ljepota, ko zeli da svaki HC bude isti, zao mi je ne moze.

          Comment


          • Ali cinjenica je da svi govore da loptice postaju teske posle par gemova, znam da kad sam to napisala da su mi se ovde smejali
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nisam ja to poricao uopste, samo sam spominjao u kontekstu kuknjave na svaku stvar koja nekome iole zasmeta. A rekao sam i jucer da mirisem da bi ovi uslovi najvise mogli pasati Thiemu definitivno, ali opet ne znaci da mu je nesto olaksano time vec opet mora odigrati savrsen tenis pogodit preko 70 winera po mecu. Tako da spominjanje u porazu nekih stvari nije nista drugo nego alibi ali svkao ima pravo na to i nije nista novo ni lose

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post

                Saša 3:2 Tim 3:2
                Ja sve nešto msm da je vreme da Saša zablista na GS...i da je to ovaj AO...
                Samo sam rezultat promašila ...izem vam vaše kladionice...

                A u sledećem Saša prolazi Tima, igra se uveče što msm da ipak više Saši paše...

                Novak i Rodžer? Tesan meč će biti...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  A klik-bait sa kog sam dosao na tu stranicu je glasio nesto: "Federer hteo da ispadne mangup, a izblamirao se za medalju", haha.
                  Hahahah..

                  Meni je najjači skeč ikada koji su naši novinari proizveli je neki mini strip Novaka i Agasija gde Agasi bleji sa nekim ribama i hasa meso i cirka sve živo a Nole nešto koža kosti bleji na ivici bazena i smara se a Agasi mu nešto dobacuje u fazonu uzmi Nole neko meso i grli pet riba..

                  Comment


                  • реко да свратим да видим има ли шта ново, кад оно: тешке им лоптице?

                    па шта се онда сликају по тим теретанама и шта тамо дижу, перца, кад су им лоптице тешке???
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • 9:30am

                        R. Federer versus N. Djokovic


                        Men's Singles Semifinals
                        sigpic

                        Comment


                        • dobro,tako uvek stoji,sto ne znaci da neko ne moze otkazati

                          LM,ovo sam propustio,nisam znao da je rafa pricao sa supervizorom

                          Wizard

                          Comment


                          • Finale Sofija -Garbinje. Ocekivao neko?
                            Nisam pratila pocetak godine i kako su devojke igrale na tim pripremnim turnirima za AO, ali mislim da je iznenadjenje svakako (a kada ga pa nema u WTA) meni pogotovu povatak Spankinje.
                            Bice zanimljivo i samo finale, ali ceka nas i jos jedna takva godina u zenskom delu
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Za Muguruzu sam ocekivao, ali sam mislio da ce Barti u finale.
                              Medjutim coknula je tesko. Niko joj nije kriv.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ocekivao u toku turnura mozda, pricam o onim na pocetku.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X