Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ocekujes ili bi voleo?
    Ocekujem, jer mislim da ni ovog puta Zverev nece dalje od QF S druge strane, nisam gledao nista od meceva, ne znam ni kako igraju na ovom AO. Vidim da se Stan mucio, dok je Zverev kao Novak rutinirao.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Samo da Stan ne prodje.
      Zverev mi je antipatican ali verujem da bi se usrao u eventualnom finalu.
      Hahaha, znaci Stanimal najveca opasnost, onda allez Stan
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nadam se da ce Pako zavrsiti posao koji je zapoceo.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Hahahaha, jos uvek nalazim ostatke po dvoristu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Tim 3:2 I Wawrinka 3:1

            Comment


            • Ovaj vecernji termin meni mirise da bi mogao najvise odgovarati Timu i Wawrinici, definitivno. Samo treba sacekat da vidimo, kakvi ce biti uslovi u cet i petak s obzirom na temperaturu.

              Sto se tice gornjeg zrijeba mislim da svi mogu finale a donji naravno cudo mora da se desi da bi Federer uzeo set po trenutnoj igri, ako moze napraviti najveci zaokret forme u historiji sporta onda moze biti nesto zanimljivije al to nije moguce.

              Comment


              • Vidim niko nije komentarisao kolko ja znam jedini je Novak stigao do polufinala bez izgubljenog seta, kolko je poboljšao servis i ako toga ima po stranim forumima i sajtovima,

                Može Roger da uzme set i dva seta na AO ali sam siguran 99% da Novak uzima 8 AO odnosno 17 GS

                Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                Comment


                • Bacih pogled malo na USO 2018, Nadal Thiem. Udarac koji će Rafi mnogo značiti je BH paralela. Ako to bude funkcionisalo onda može da pobedi.

                  Nadam se da će Thiem biti u lošem izdanju.

                  Zverev nema šampionski stomak i najpoželjniji je finalista ali to nije realno. Bice 3 0 za Stana.

                  Edit: Novak jeste izgubio set. U prvom kolu.

                  Comment


                  • Čitam malo komentare od danas pošto tek sad odgledao mečeve.
                    Bojana sretna ko dete na tuti nema komentara u kojem nema po 2-3 smajlijaneka i treba tako. Nego, hoće li se Rodžer pojaviti u zakazanom terminu ili će predati.

                    Comment


                    • Originally posted by Orao View Post
                      Vidim niko nije komentarisao kolko ja znam jedini je Novak stigao do polufinala bez izgubljenog seta, kolko je poboljšao servis i ako toga ima po stranim forumima i sajtovima,

                      Može Roger da uzme set i dva seta na AO ali sam siguran 99% da Novak uzima 8 AO odnosno 17 GS

                      Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                      Izgubio je set u 1.mecu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Da zaboravio sam prvi meč mea culpa

                        Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Sutra očekujem pobede Zvereva i Nadala, a navijam za Wawrinku. U ovom drugom meču sam neutralan. Mislim da Rafa nikako ne može ovde do titule, pa ni ne osećam potrebu da posebno u nekom meču navijam protiv njega.
                          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Boze sto smarate jeste sve pocrkase za Rodzerom... a jedna Srpkinja stoji iznad njega i zavodi (red, kako drugacije)
                            Nista ne znate
                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Htela bi ona da zavodi, zato ga je tako i pogledala
                            Pogledala ga sa ironičnim osmehom, u fazonu šta ovaj glumi, šta se *urči...ugrizla se za usnu (što se narodski kaže ujedi se za jezik) da ga ne iskritikuje dodatno...


                            Originally posted by miloolja View Post
                            Moze da ima ko zna koga (vidim poludeli na tw za njom) bas joj treba Rodzer... dajte malo ozbiljnosti
                            Tačno tako...i svi se složili da je ukrala šou Tenisu i Rodžeru...

                            Originally posted by Indigo View Post
                            Samo da Stan ne prodje.
                            Zverev mi je antipatican ali verujem da bi se usrao u eventualnom finalu.
                            Saša prolazi sa 3:2

                            Originally posted by ledeni 80 View Post
                            Tim 3:2 I Wawrinka 3:1
                            Saša 3:2 Tim 3:2


                            Originally posted by FitnessGuy View Post
                            Sutra očekujem pobede Zvereva i Nadala, a navijam za Wawrinku. U ovom drugom meču sam neutralan. Mislim da Rafa nikako ne može ovde do titule, pa ni ne osećam potrebu da posebno u nekom meču navijam protiv njega.
                            Ja sve nešto msm da je vreme da Saša zablista na GS...i da je to ovaj AO...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pogledala ga sa ironičnim osmehom, u fazonu šta ovaj glumi, šta se *urči...ugrizla se za usnu (što se narodski kaže ujedi se za jezik) da ga ne iskritikuje dodatno...
                              Ugrizla se ona za usnu zbog jedne druge misli
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ugrizla se ona za usnu zbog jedne druge misli
                                Yes kako da nou...sudila je ona i većim šmekerima...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X