Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa bio je na onoj turneji i zbog toga je kasnije otisao na odmor, kasnije poceo pripreme i onda je otkazao ATP Cup.
    Ja sam ocekivala da se pojavi i odigra jedan mec na Kooyongu, ali izgleda da nece ni to...u svakom slucaju, meni je drago sto je otkazao ATP Cup, njemu je svezina potrebnija od meceva, samo se nadam da ce imati dobar zreb u prva 2 kola, da ne naleti na neke mine, tipa Anderson...
    To da mu je ove godine nesto bitniji zreb nego inace u prvih par kola je i sam Rodzer potvrdio krajem prosle godine(Mislim na zavrsnom turniru). Svesno ide na rizik. Iskreno covek ima 4 deteta i 38 godina i resio je malo vise vremena da provede sa porodicom sto je apsolutno normalno. I pored svih osvojenih titula to je njegovo najvece bogatstvo. Nadam se da ce i Rafa to uskoro da shvati i napravi neko dete. Svadba je dobar znak da to planira. Bolje je da covek cuva decu dok je mlad.
    Last edited by 147; 12-01-20, 23:43.

    Comment


    • #17
      Srećno u žrebu što manje Rusa i Cipiripija i biće sve u redu
      Meni lično je ova palva AO podloga jedna od najleših u ATP-u, ne znam kako ću se navići na zelenu, ako bude...
      Last edited by Dekson; 13-01-20, 11:32.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • #18
        Boja ostaje ista
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Dekson View Post
          Srećno u žrebu što manje Rusa i Cipiripija i biće sve u redu
          Svi tako pisu, plus Wawrinka.. I slazem se, jesu nezgodni za Novaka, ali.. Mene je tako istraumirao Timov nastup na ATP finals, da ne znam sta da mislim. Ne samo tamo, nego sto inace ima neki pik na Fedju i Novaka, pocinje opasno da ih maltretira. U onom zadnjem mecu stvarno ne znam sta bih pozelio da je Novak bolje radio, bio je odlican. I opet je Tim bio nemoguc, jednostavno nije htio da popusti, na svaki odlican potez Novaka on bi odgovarao nekom magijom od udarca.

          Comment


          • #20
            Tačno je malo se uopštava, mada svaki protivnik je težak na svoj nači i treba ga proći, Meda recimo jeste bio prošle godine najteži ali mu je zato toliko podigao nivo i agresivnost da se Nole prošetao do kraja turnira. Priželjkujem finale sa Federerom mislim da bi i dalje to bio najkvalitetniji meč na turu.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • #21
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Dekson View Post
                Priželjkujem finale sa Federerom mislim da bi i dalje to bio najkvalitetniji meč na turu.
                Ja nikako, brate. Sad bih potpisao da Novak do kraja karijere ne odigra vise ni jedan mec protiv Fedje. Slicno kao sto Nadal ima problem sa Novakovim servisom, tako se Novak muci sa Fedjinim. Samo jos gore, jer Nole ne moze da servira toliko kvalitetno kao Rodzer. Od Sinsinatija na ovamo Nole ni jedan brejk nije napravio Federeru. Dva meca sto je dobio, oba kroz iglene usi, svaki set u tb. U trecem je i sreca otkazala poslusnost i bio je pociscen. Fedjin servis je nerjesiva enigma za Novaka danas i to me uzasava..
                Last edited by Joker; 13-01-20, 12:16.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Joker View Post
                  Ja nikako, brate. Sad bih potpisao da Novak do kraja karijere ne odigra vise ni jedan mec protiv Fedje. Slicno kao sto Nadal ima problem sa Novakovim servisom, tako se Novak muci sa Fedjinim. Samo jos gore, jer Nole ne moze da servira toliko kvalitetno kao Rodzer. Od Sinsinatija na ovamo Nole ni jedan brejk nije napravio Federeru. Dva meca sto je dobio, oba kroz iglene usi, svaki set u tb. U trecem je i sreca otkazala poslusnost i bio je pociscen. Fedjin servis je nerjesiva enigma za Novaka danas i to me uzasava..
                  Od kog Sinsinatija? Od prošlog 2018te?

                  Ako je od 2018te onda jeste napravio brejk. Ako je od 2019te onda su igrali samo jednom na WTF.

                  Comment


                  • #24
                    Od 2018-e. Kad je to napravio brejk? Mozda i jeste, ali mu je odmah bio anuliran. Uglavnom, ta naredna dva meca sto je dobio je uzeo u 5 tb-ova. To je muka ziva na Rodjin servis postala..

                    A kad je tacno napravio taj brejk, bas me zanima?

                    Comment


                    • #25
                      Šta pričate, napravio je brejk na WBu u cetvrtom setu, kad je Novak smanjio od 5:2 na 5:4.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • #26
                        Pa eto, kao da nije.. Jel to taj jedini brejk?

                        Comment


                        • #27
                          Nije, i u petom setu je pravio brejk, prvi je poveo sa 4:2, pa je opet napravio brejk od 40:15, kako to zaboravljate jbt.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Joker View Post
                            Pa eto, kao da nije.. Jel to taj jedini brejk?
                            Nije. Napravio je i u petom setu a i onaj na 15 - 40 čuveni.

                            Baš tako kako Mare LFC kaže.

                            Comment


                            • #29
                              E ako je tako, prastajte.. Cus kako zaboravljam, svaki set sto je uzeo se probijao kroz tb! 'bem ti ja te brejkove koji mu ne daju cist osvojen set.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Nije. Napravio je i u petom setu a i onaj na 15 - 40 čuveni.
                                Haha dobro taj..

                                Ma zahebite pricu, ne svidja mi se nikako Rodja vise kao mechap Novaku.. Ne moze Novak lagano do seta, sto nece iskrvarit do zadnje kapi..

                                Comment

                                Working...
                                X