Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nadal nijedan mec nije igrao pod krovom
    Svejedno ne menja stvar da je vv velika i da su lopte teže i niži odskok...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • idemooo bre, milman penicilin za rodju[emoji146]

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post


        Jel ovo ludi Tiley iza sto bjezi?

        Comment


        • Lici na njega
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Jel ovo ludi Tiley iza sto bjezi?
            Otisao da pritisne dugme play da pusti video
            sigpic

            Comment


            • Kladionice i dalje isto veruju u Rodzera, uopste mu nisu smanjili sanse za pobedu

              Comment


              • Hoce u porodicne fotografije da se uvali.Tajli, Tajli nisi dosao do tog nivoa.

                Comment


                • ja mislim da jeste, evo ga video

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Kako to Federer ima minimalne šanse da osvoji turnir?

                    Sve što treba je da pobedi Đokovića ili da Đoković ispadne.

                    Comment


                    • Fed 82 greske i 61 viner, 16 asova
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Gledao sam samo STB, bas je umorno izgledao, nekoliko slabasnih udaraca iz cista mira. Sva sreca po njega da se ovaj usrao na 8:4, mada je i Rodzer zaigrao bolje. Vec jedan mec od 4 sata, gotovo je to. Sad su samo dva pitanja, moze li doci do Novaka, a ako bude dosao, moze li bar do seta protiv njega? Valjda ce doci do SF, taman da Novak jos poboljsa h2h.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • 2015 u Brizbejnu finale sa Raonićem i slična situacija kao danas. Unapred pripremljeno slavlje povodom 1.000 - e pobede. Milošu je tada dodeljena uloga fikusa u proslavi baš kao danas Milmanu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bojana, vidje li ti sta uradise Cilkan i Raona? A sta mi rece ti za obojicu?

                            Fedja se izvukao za medalju. Milman od 8:4 do poraza.. Mada, do 8:4 je dosao nekim nenormalnim poenima, imao je par stvarno fenomenalnih pasing shotova, ne moze ono stalno.. Ali svaka cast liku na cijelom mecu. Kako on voli da muci Fedju, pa ono nije normalno. Meni je fascinantno kako u forhend ramjenama on ukroti Federera, nista mi nije jasno.. a da ti forhendi nisu nista jaci, cini mi se, nego Federerovi. Cak mi djeluje da on visocije gadje, neki veci luk imaju njegovi udarci i opet Fedja nikako da napadne te lopte. Ne razumijem koja je magija u pitanju...

                            Svarcman.. Brate, kako me iznervirao covjek. Nisam gledao samo prvi set, ali Dule je ostavio bas dobar utisak i ovog puta. Bar na mene. Ali ona pcelica nemoguca je stvarno tezina jedna, uzas ce biti ako Novak udje u njegov ritam. Morace da ga pokida, sto sa servama, sto sa skracenim loptama.. ali prebacivale sa onim malim zvrkom nece nista dobro donijeti, pa ne znam kakve uglove Novak da gadja.

                            Comment


                            • Хвала богу да и Федерер једном победи на срећу....
                              sigpic

                              Comment


                              • Kada rodja ugovara se TB igra do 10

                                Screenshot_1.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X