Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2020 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    A mozda, samo mozda, zato sto je Djokovic branilac titule i ima atraktivnijeg protivnika u 1.kolu
    ali samo mozda...
    Ne treba fkt u svemu vidjeti teoriju zavjere, sto se tice ovog puta Tiley je ispao korektan i stavio rekordera AO i trenutnog sampiona u vecernji termin. Vjerovatno ce do 1/4 Fed i Djoka imati po 2 dnevna i 2 nocna, tako mirisem.

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Pretpostavljam da je to zato sto se u sredu najavljuje najtopliji dan turnira i jak vetar tokom dnevnog programa. Nemam druo objasljenje :/
      Naravno da je zbog toga.

      Comment


      • Sramota organizatora!
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • EOct7OVWkAAO53A.jpg

          Comment


          • Sledi Kinez koji se beci da vidi nesto minijaturno ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • hahahaha



              Mada, kliknes na sliku i uveca se, ali.. meni i dalje nije jasna fora.
              Last edited by Joker; 17-01-20, 19:52.

              Comment


              • Originally posted by Joker View Post
                hahahaha



                Mada, kliknes na sliku i uveca se, ali.. meni i dalje nije jasna fora.
                Ni meni, sad ću da ga pitam..

                Originally posted by 40:15 View Post
                [ATTACH=CONFIG]16986[/ATTACH]
                Brate naš u čemu je fora sa slikom?

                Comment


                • Оволицки тоалет папир? Завера!
                  sigpic

                  Comment


                  • nisam znala da vise ne saradjuju

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sredinom novembra dobila sam poluinformaciju, licno od proverenog coveka koji zna, ali sa kojim nisam dovoljno bliska da bih ga tada ispitivala, da O'Sonesi ima jedan problem, na koji je Novak prilicno netolerantan i da ga je zbog toga na kraju u poslednje vreme i drzao na distanci
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • koji problem?

                        Comment


                        • Iz napisanog bi trebalo da shvatis da ne znam.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Navodno je širio neke informacije koje su trebale da ostanu samo između njih.

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • To jeste logicno sto se namece, no i nebitno na kraju.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Evo neki Svaba sumnja na Nadala da je i on dopingovan. Daaako ga Rafa tuzi, pa ce se ugristi za jezik..

                                Comment

                                Working...
                                X