Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jang pokopao Fudbalski tim.
    sigpic

    Comment


    • Debil klasicni

      Comment


      • Jel neko moze da mi objasni zasto Chubb izadje u aut na kard od end zone na minut do kraja?
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • On iz geta ali ne geto iz njega.

          Nego, očekivao sam trijumf Džajantsa, da zakomplikuju inače komplikovanu diviziju.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Jel neko moze da mi objasni zasto Chubb izadje u aut na kard od end zone na minut do kraja?
            Da bi išli "na koleno" i pustili da vreme isteče. Tako ne predaju loptu Teksansima. Ono što Gurli nije naučio pre par nedelja.
            sigpic

            Comment


            • Bang Bang Niner Gang!

              Comment


              • Pa je li moguce

                Edit: sudija, jebem ti mater po sred picke lopovske... smradino jedna.
                Last edited by powerslave; 15-11-20, 23:20.

                Comment


                • http://m.youtube.com/watch?v=QokkIZVUeZ4

                  sigpic

                  Comment


                  • Samo ovi nesretnici mogu da useru pokusaj za ekstra poen

                    Edit: ja sam se ukljucio tek u ovoj poslednjoj cetvrtini... sad cujem da je Cordarelle Paterson imao 104 jarde kickoff return.. I da je napad Bearsa do tog momenta imao ucinak od -2 jarde
                    Last edited by powerslave; 17-11-20, 04:42.

                    Comment


                    • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • @Sam

                        Originally posted by powerslave View Post

                        Edit: sudija, jebem ti mater po sred picke lopovske... smradino jedna.
                        Ovaj moj komentar je bio za tu situaciju Totalna glupost... To je bila treca losa odluka zaredom u korist Saintsa.

                        Kasnije se ispostavilo da se Brees povrijedio tokom ovog pada. I ako je nakon pada nastavio utakmicu...

                        Comment


                        • ma tu su vazne odluke sudije preuzele

                          i pre je bilo diskutabilno

                          ono dal je lopta presla zamisljenu liniju ili nije. pa da li je neki igrac nagazio liniju pa da li ovo da li ono i sve to sa 100 kamera pregledavaju

                          ja mislim da utakmica vise prodje u tim pregledima i tajm-autima nego u igri
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Izgleda da je Bris ozbiljnije dobio po rebrima poslednjih nedelja, ima i fraktura. Eto šanse Crnoj Mambi da se pokaže.
                            sigpic

                            Comment


                            • Burrow out for the season fuck

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X