Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    Comment


    • #32
      I to bi bio kraj za Drew Breesa jer su se saigrači (crnci) okomili na njega. A i zabole me, što je bilo šta pričao kad su oni uvredljivi kao pekmezare

      Comment


      • #33
        Brees se kao pička izvinio i sada ga konzervatici posipaju govnima, a crnci ga i dalje napušavaju. Knjiški primer kako sjebati legacy za 24h.

        Comment


        • #34
          Ne pamtim da se neko ovoliko ukopao. Kakav luzer je Drew Brees. Pička.

          Comment


          • #35
            Prva epizoda Hard Knocks-a 11. avgusta. Remsi i Čardžersi.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Adams je dobar, ali ovaj trade definitivno favorizuje Jetse cini mi se.

              Comment


              • #37
                Pa ne bih baš rekao. Adams je dobar fudbalski igrač overall i jebeš draft pikove, kad dobijaš ovakvog igrača siguricu. Ima i u nižim nivoima drafta odličnih igrača.

                Ono što je problem za Seahawkse su loša O-line i D-line.

                Vade se godinama na Russella Wilsona.

                Mislim da Ravensi ove sezone ne mogu da omanu. Ne zbog Lamara (koga sam hvalio još u rookie godini kad su me nazivali debilom ovde) već zato što je tim pretalentovan.

                Ravensi i 49ersi favoriti, pa onda Chiefsi i Saintsi, po meni. Iz prikrajka Seahawks, Eagles, Bills

                Comment


                • #38
                  Prvo da kazem da mi nije cilj da iciji tim provociram, skoro 10 godina kako pratim NFL i znam kako stvari funkcionisu iako se ta baza nadogradjuje i upoznaju novi delovi mehanizma.

                  NFC je pun one-year wonder timova sto ga naravno cini dosta konkurentnijim u odnosu na AFC. Samo je Sijetl uspeo dve godine za redom da veze dve titule. Tako da generalno ne verujem ekipama sa NFCa koje vezu nekoliko godina u vrhu, jer im stalno nesto fali da udju u SB. Tako da se ne bih iznenadio kada bi neka ''nova'' ekipa osvojila NFC jer je to u duhu ''novije'' tradicije. Na AFCu ne vidim neki drugi scenario da ce neka ekipa uspeti ozbiljnije da ugrozi KC i Baltimor, jednu ekipu mozda izbaci, obe veoma tesko. Treba tu neke stvari da se poklope. Kontinuitet dobrih rezultata u ovoj ligi je kletva, bolje da par sezona budes los pa onda sve iznenadis i osvojis NFC nego da si tu uvek blizu. Definitivno najstresniji sport za pracenje, ako prezivis prvih par nekoliko godina kao navijac, gledaces sport dok ne pandrknes.

                  Comment


                  • #39
                    Bills mafia stiže po Chiefse i Ravense Ravensi imaju toliko jak roster da bi me čudilo da izgube više od 2 utakmice.

                    Ovako na prvu loptu SB Ravensi-49ersi deluje kao najviše moguć scenario mada naravno se to nikada, nikada ne zna.

                    Comment


                    • #40
                      Ne verujem ni Rejvensima, skoro svaka ekipa koja pokaze ozbiljnu manu uglavnom ne osvoji Konferenciju. Lamar treba da ima znacajni skok u performansima u PO da bi dobacili do Superbola. Prednosti svake ekipe koja se u toj sezoni probije je sto se ne zna puno o njoj, jer u tom trenutku nije pretnja. Fokusiras se na najjace timove i na osnovu njih pravis svoj roster. Ovako kada imas jednu ekipu koja je stalno u vrhu, dosta je olaksan posao za skautiranje jer nema tu velikih promena u odnosu na ranije sezone.

                      Comment


                      • #41
                        Sve je to super samo su meni Ravensi jaki po playmakerima. Bili bi mi favoriti i da im je qb Dak Prescott, jedni od sigurno.

                        Comment


                        • #42
                          Ravens realase safety Earl Thomas. Pravio sranja. Pobio se sa drugim S na treningu, nije bio toliko uključen i pametan potez Ravensa iako će ih klepnuti po salaryju

                          Comment


                          • #43

                            Comment


                            • #44
                              Imali su i trade sa Vikingsima, DE za 2nd roundera

                              Comment


                              • #45

                                Comment

                                Working...
                                X