Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate ono je bilo toliko ocigledno da i ovi sa ESPN-a otvoreno prozivaju sudije Uzassss

    Comment


    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Ne mislim ni ja da će odbraniti titulu ali ne bih rekao da je ovo nekakvo budženje. Njima baš treba jedan trkač-razbijač, naročito na tim kratkim daunovima, ovaj ruki kog su draftovali nije naročito spretan za te stvari, bar do sada nije bio. Oni zaista nemaju ne znam kakav bekfild. Svi ostali pretedenti imaju.
      To vise posmatram iz ugla prosecnog NFL navijaca i kako masa misli da su sada jos veci favoriti, a i po kladionicama su no.1

      Nekako sam navikao da se desi kontra onog sto masa misli da ce da se desi. Isto kao sto se mislilo da ce NE da odbrani titulu i da ce ih razneti ko Drogon Lanistere(bio je i mim na netu), a zapravo ih je zaustavila Filadelfija.

      Svako ko pazljivije prati, doci ce do istog zakljucka kao i ti.
      Last edited by Ricma; 20-10-20, 08:58.

      Comment


      • Dobro bacanje Wentza. Pazi kad Giantsi izgube

        Edit: GO BIRDS!
        Last edited by powerslave; 23-10-20, 05:32.

        Comment


        • Ovo trčanje Jonesa je nesto najsmesnije što sam video ove sezone

          Comment


          • Tek sad vidim da smo flexovani na SNF u nedelju, auuu. Nisam gledao Cardse na SNF ne pamtim, ovo će da bude šou. Dvije utakmice u primeu zaredom, kvare nam planove da ispod radara odemo u playoff i tamo poharamo kao Titansi

            Comment


            • Izgleda ce ono djubre Brown zavrsiti u Tampi. Taman je za tamo...

              Comment


              • Izgleda da se za kratko vreme zgotivio sa Tomicom i Gronkom.

                Napred Tampa!

                Comment


                • U Tampi samo Brady još da počne da hvata lopte..

                  Comment


                  • Wolverines solidno krenuli. Secondary je dosta slab. Kicker uzasan. Vala mi je milo sto im je napokon krenula sezona.
                    Last edited by powerslave; 25-10-20, 06:50.

                    Comment


                    • Urose, kakve su sanse da Michael Thomas dobije sut kartu? Svake nedelje neko novo sranje sa njim...

                      Julio Jones je i dalje tata za njega.

                      Comment


                      • Kakvi su Cowboysi

                        Comment


                        • Da nije smešno, bilo bi tužno..

                          Comment


                          • Neverovatno loš secondary Saintsa godinama. Williams je bednik

                            Comment


                            • Falconsi su postali najveći luzeri u NFL. Gurley glupander debilni.

                              Comment


                              • Jel moguce da Billsi nisu postigli TD protiv Jetsa

                                Comment

                                Working...
                                X