Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka puši kurac koronavirus


    Sent from my iPhone using... using my brain cells

    Comment


    • Koliko sam shvatio, članovi organizacije, nije potvrđeno za igrače, ne mora da znaci da nisu i oni, tj da će se to naknadno utvrditi.

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Neka puši kurac koronavirus

        I svi panicari isprepadani koji od istog strahuju!

        Prevelike su pare u NFL-u.. nema sanase da sezona stane. Ne prolazi sviranje kurcu o koroni kod Jerry Jonesa i ekipe

        Comment


        • Nadam se. Kenja mi se od virusa više. Dajte virus da se dobrovoljno ubrizgam, dajte vakcinu da primim i sjašite s kurca više. Debilana.


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Molim da od sad pa na dalje odje vise ne pricamo o toj KURCINI od virusa.

            Ima posebna tema tamo u sekciji za naivne.

            Comment


            • Kaži ti meni jebu li nas sa ovim TNF

              Jetsi Broncosi je l to prvih par sedmica najgore tekme jer je taj dan samo jedna pa će svakako ljudi gledati, ili ima veze sa tim ko prenosi? Čuo sam da od week 6 uzima Fox

              Comment


              • Ja mislim da su namjerno napravili ovakav raspored za cetvrtak jer je narod zeljan igara pa ce gledati sta im das Od sledeceg cetvrtka krece simultani prenos na Foxu. Kako god okrenes, ne mozes pobjeci od neznalice Joe Bucka

                Comment


                • Ja bih gledao isto bilo sta, daj sta das. Uzivam u svakom momentu.

                  Comment


                  • Ja tek sad vidim da ce Reed odustvovati 6-8 nedelja... MCL. Toliko igraca je sjeblo zglobove i koljena na MetLifeu, ali NFL kaze da im je travnjak odlican...

                    Comment


                    • Odložen Pit - Titansi. Klošarski covid

                      Comment


                      • Staviće ih za pon ili utorak..

                        Comment


                        • Comment


                          • Ne gledam ovu veceras. Dva sakata 0-3 tima i Joe Buck komentator... pa sigurno ne moze gore.

                            Comment


                            • Virus u Chiefsima i Patsima takodje lol Newton pozitivan..

                              Comment


                              • Ma neću više da pratim. Zabole me kita. Nemam ja snage za ovo proseravanje. Tko je bolestan out, šta mi odlažete utakmice

                                Comment

                                Working...
                                X