Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2020 - Preseason/Regular season

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desavale su se slicne situacije ovako al ocigledno nikako da nauce da nema opustanja...

    Comment


    • Evans dominacija, dva hvatanja za ukupno dve yrd i ukupno dva TD [emoji41]

      Comment


      • Lockett moj brat rodjeni!

        Comment


        • Wilson / Loket Laganeze sa poenima nastavlja se sve over
          sigpic

          Comment


          • Wilson
            sigpic

            Comment


            • Šta rade Saintsi, predvidiv tim. Ne može bez dynamic qb u ovoj ligi ništa da se uradi. Previše slabo rame matorog Breesa i saigrači koji ga otkazuju jer je srao na usta pre par meseci.

              Loš defanzivni koordinator, jer nisu loša imena u odbrani.

              Brees idi u penziju molim te

              Comment


              • Foles > Wentz

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Foles > Wentz
                  U svako doba dana

                  Ne daju mu priliku a bolji je od nekih startnih QB u drugim timovima.

                  Ja kada sam počeo da pratim baš aktivnom počeo je u Phili i onda se povredio i sve otišlo u kurac ali dobro kasnije je ispalo to dobro kada je osvojio SB.

                  Comment


                  • To se vidi od oka. Isto kao što sam video odmah da Lamar nije baš kanturina, kada su neki pričali da je Flacco bolji.

                    Generalno neke stvari se odmah vide. Ne moraš da budeš ekspert.

                    Ne treba spavati na Coltsima. Rivers je očaj ali imaju mladu zvezdu rb-a, biće opasni narednih godina.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Pricate o liku kojem je sophmore sezona bila vrhunac karijere. Sa razlogom nije starter vec neko vreme. Cak ni u Dzeksonvilu nije uspeo da sakupi vise od 4 starta, jeste ga povreda omela ali trebao je da upise duplo vise meceva na svom kontu.

                      Comment


                      • I ja mislim da je dobar za neke epizode, da bljesne ali da bude baš neki opasan lider, ne baš. Od Trubinskog je bolji, to mislim definitivno.

                        Comment


                        • Slazem se, u takvoj ulozi i jeste najbolji. Da deluje iz senke i kada ne postoje velika ocekivanja. Ako oko njega gradis fransizu, dometi te ekipe ce biti manjii. Najpozeljnija rezerva za QB.

                          Comment


                          • Mahomes je nerealan, cheat code[emoji23][emoji23]

                            Za sada on i Wilson za koplje ispred ostalih
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ma bolji je Foles jednostavno od Wentza i od Trube. Da li je to dovoljno za startnog qb, u Bearsima svakako jeste.


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X