Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • konacno se pojavio gif, jos rekao da je veci aut

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mislim moze covek da pogresi, ali...koji put
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sa tt klik na tvit

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • e da,sad sam hteo to da okacim

          Denis, understand your frustration as a player, but more people will be watching these moments than any other all week. .

          novinar BBC-ja...

          inace,on je brojao koliko puta novak tapka lopticu pre uvodjenja sata...i slicne gluposti
          Wizard

          Comment


          • i naravno,karen sve usere objavom na IG
            Wizard

            Comment


            • Zverev-Švarcman na areni 4 slučajno vidio

              Comment




              • Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Razno ga zverko
                  Wizard

                  Comment


                  • Kecmanovic izgubio od Tiafoa sa 2:0.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Videla malo jutros, sramotno izdanje Miomira, bas cudan neki stav. Ok, mozda mu nije bio dan
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nažalost veliki problem naših igrača je konstantnost. Miomir nakon titule u Kicbilu nije odigrao nijedan ozbiljan meč kako treba, sada u Nur Sultanu propuštena velika prilika da se uzmu fini bodovi. Lajović solidan u Hamburgu i Rimu, osim toga veliko ništa u čitavoj sezoni nakon korone. Filip očajan nakon Rima. Đere svakako ne postoji van šljake.
                        Koliko god se predstavljalo zlatnim dobom srpskog tenisa broj igrača u top 50 mislim da momci mogu bolje.
                        Bilo bi lepo da imamo još jednog stabilnog top 20 igrača, a to se ne može s 2-3 dobra turnira u godini.
                        Last edited by boris03; 28-10-20, 11:30.

                        Comment


                        • uz slaganje sa postom ipak se mora reci da smo osvajaci ATP kupa i ja smatram da da ovo jeste zlatno doba muskog (by kris evrt )tenisa...
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Kilo soli View Post
                            uz slaganje sa postom ipak se mora reci da smo osvajaci ATP kupa i ja smatram da da ovo jeste zlatno doba muskog (by kris evrt )tenisa...
                            Vrlo moguće da jeste, dalo bi se diskutovati o tome koji su parametri za zlatno doba. Npr. na kraju 2011. Srbija imala Novaka i Janka u prvih 10, Viktor koji je u toku te godine bio i u top 20 je završio godinu na 22. mestu, godinu pre se osvojio Dejvis kup, a te godine se igralo polufinale Dejvis kupa, ali to nije toliko ni važno, radujemo se svakom uspehu naših igrača.
                            Ono što sam htio da kažem je da ne trebamo predstavljati ovo što imamo trenutno kao neki vrh vrhova jer sigurno momci, pre svega Filip i Dušan mogu bolje, teniskog talenta imaju, ali čini se da je problem glava.

                            Comment


                            • Danas je trebao zreb za Sofiju da bude u 3pm, ali je odlozen za 8pm. Medjutim malocas su ga pomerili za 9:30 pm. Razlog je ocigledan. Ceka se da se vidi da li ce da dobije Rafa, pa u zavisnosti od toga ce Svarcman da odluci da li ce da igra ili ne. Inace poznate su specijanle pozivnice za turnir, a menju njima nema Rafe. To znaci da ce Novak da zavrsi godinu na prvom mestu. Nazalost ATP i dalje cuti.
                              Last edited by 147; 06-11-20, 19:28.

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Danas je trebao zreb za Sofiju da bude u 3pm, ali je odlozen za 8pm. Medjutim malocas su ga pomerili za 9:30 pm. Razlog je ocigledan. Ceka se da se vidi da li ce da dobije Rafa, pa u zavisnosti od toga ce Svarcman da odluci da li ce da igra ili ne. Inace poznate su specijanle pozivnice za turnir, a menju njima nema Rafe. To znaci da ce Novak da zavrsi godinu na prvom mestu. Nazalost ATP i dalje cuti.
                                Sutra je žreb, makar je tako rekao Krajinović jutros u studiju.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X