Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Sutra je žreb, makar je tako rekao Krajinović jutros u studiju.
    https://sofiaopen.bg/the-official-ce...ber-6/?lang=en

    Comment


    • Stvarno je žalosno gledati na šta je spao Marin Čilić, nekad osvajač i finalista GS turnira

      Comment


      • Upravo uđoh da napišem nešto slično

        Tzar pješke... kući...
        Wizard

        Comment


        • Car i Troicki, ruku pod ruku i u penziju
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ode i šapo...

            Sve levi do desnog-ni 250icama favoriti ne prolaze
            Wizard

            Comment


            • Shapo od poraza od Rubleva u St.Petersburgu ne moze da se sastavi, a bio je konkurent za London do tog trenutka.
              Ne znam da li je povreda ili je prezasicen, ali dobro je da je kraj sezone, neka se odmori i spremi za sledecu, bas bih volela da eksplodira kao Rublev ove.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Otvarajte temu london
                Wizard

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • Tek je početak, a za razliku od drugih mladih igrača on veoma dobro zna da je daleko od vrha i da bi bio tamo mora da napreduje u svemu. Za vrijeme corona-breaka gledao sam intervju novinara Marca Montagnara sa Sinnerom i Piattijem. Taj intervju je trajao preko sat i po, a čini se da su mogli pričati puno duže. Ne znam da li neko na ovom forumu zna italijanski (nažalost, samo italijanski titlovi su dostupni) jer tu se može vidjeti, tj. čuti kolika je to doza studioznosti i profesionalizma kod obojice. Slušati Piattija i Sinnera je bilo pravo uživanje. Zapanjuje količina zrelosti kod Sinnera, a o njegov odnos sa Piattijem je najbolje opisao Jannik koji ga posmatra kao drugog oca.

                    Prošle godine je Sinner u Antverpenu između ostalih pobijedio Monfilsa, a Monfils mu se revanširao nedjelju dana kasnije u Beču. Nakon meča mu je prišao italijanski novinar Luca Baldissera, a Sinner je bio veoma nezadovoljan iako uopšte nije odigrao loš meč protiv tada 14-og igrača na Svijetu. Žalio se kako mora da napreduje, da mu trebaju mečevi kako bi u mečevima donosio prave odluke.

                    Još jedan detalj od prošle godine tokom Next-gen turnira. U tajm-autu na jednom meču čuo se sa Piattijem i zatražio pomoć. Razgovor je tekao ovako:
                    Piatti: "Ako se osjećaš da možeš, čekaj servis dalje od osnovne linije"
                    Sinner: "Da čekam servis dalje od osnovne linije?"
                    Piatti: "Ako se osjećaš tako"
                    Sinner: "Ne"
                    Piatti: "OK"

                    Ove godine je Piatti je planirao mnogo veći broj mečeva za Sinnera, no pandemija je sve to usporila. Ipak, uspjeh na Roland Garrosu je za mene potpuno iznenađenje. Na šljaci nijesam očekivao ništa posebno od njega, a sad se to promijenilo. Vidjećemo kako će biti iduće godine, očekujem napredak na rang listi koji je trenutno lažan. Sjutrašnje 37. mjesto je daleko od realnosti jer je trenutno bolji od barem 15 igrača koji su ispred njega. A daleko je od onog nivoa na kom želi da bude.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Nazalost ne znam italijanski, a bas bih rado odgledala taj intervju.
                      A sto se tice rankinga, kad se gledaju samo poeni iz ove godine, on je tacno na 20.mestu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment

                      Working...
                      X