Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Zato sto Vajda ima neku ulogu. I te kako bitnu i veliku. Strucnu, savetodavnu.
    Kengurova uloga ne postoji. Izmisljaju je ideopoklonici.
    Uz duzno postovanje, ne odlucujes ti ili ja ko ima kakvu ulogu. To odlucuje Novak.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Uz duzno postovanje, ne odlucujes ti ili ja ko ima kakvu ulogu. To odlucuje Novak.
      Ali ti si rekao Marko je deo Novakovog tima, a sta ce tu Vajda?
      pa se ljudi cude, posto je, koliko svi znamo, Vajda njegov trener
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Marko mu je lajf kouč.

        Comment


        • šuti
          dobroje počelo

          neg

          srećna noa godina
          auz dabome već pomalo i tradicijonalni novogodišnji koncert
          čuvene bečke pleh muzike
          svilharmonijski orkestar
          i
          zdirigent
          naš čovek








          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici
          Last edited by tuta bugarin; 14-01-20, 21:57.

          Comment


          • ti znas da je to mosa
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Srdjan govori ono što svi u Srbiji misle, tj. većina.
              Tako da ne vidim šta njemu ima da se zamera. Čovek je surovo iskren i ne može protiv sebe, takvog je kova.

              Novak je politički korektan s druge strane i to mu se često zamera kao fejk ponašanje.
              Opet njegov izbor lalf stajla.

              Srdjan govori ono što misli i on a i većina nas ako ćemo pošteno.

              Što se Marka tiče deluje kao ok momak, sad dali je on gej ili loše utiče na Novaka to ne znam, nisam nikad blejao sa njima.
              nisam ulazio ni u kakvu dublju analizu,ali jednostavno mi ne idu pod kapu

              aj srdjan,ali marko stvarno ko da nema nikakvog posla da radi,sem da se slepa


              ali svakako,da,novakovi su i na njemu je
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Uz duzno postovanje, ne odlucujes ti ili ja ko ima kakvu ulogu. To odlucuje Novak.
                Ne moze Novak da odlucuje ko ima kakvu ulogu u reprezentaciji.... U svom timu kada igra za sebe - moze. I ima puno pravo da voda sa sobom koga god hoce.
                U reprezentaciji ....... To je vec klasicno slihtanje njemu, da se tuda smuca decko koji BUKVALNO po nicemu zasluzio nije da se pojavi tu.
                Osim sto je Djokovicev brat.
                Last edited by Sandugp; 15-01-20, 13:15.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Je l ne primecujes koliko smaras?
                  Tebi jbt neke mnogo zivotnije stvari nisu smetale godinama, znam jer smo se oko njih svadjali, a smeta ti ko sta organizuje i cija je reprezentacija
                  Pa taman da mu i zena i ćaća sede tamo ... eh da oce nesto se mislim.
                  Idi bre u persun!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ne moze Novak da odlucuje ko ima kakvu ulogu u reprezentaciji.... U svom timu kada igra za sebe - moze. I ima puno pravo da voda sa sobom koga god hoce.
                    U reprezentaciji ....... To je vec klasicno slihtanje njemu, da se tuda smuca decko koji BUKVALNO po nicemu zasluzio nije da se pojavi tu.
                    Osim sto je Djokovicev brat.
                    Posto je izuzetno znacajan za tu reprezentaciju, moze.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Posto je izuzetno znacajan za tu reprezentaciju, moze.
                      Pa kako onda pitas sta ce Vajda tu?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Posto je izuzetno znacajan za tu reprezentaciju, moze.
                        Ocigledno je da moze. Jer je nasima bitno samo da on igra. Priatali bi na sve kao sto su pristali na to da Mare bude deo tima. Ima neku izmisljenu ulogu valjda.
                        Ali to tako ne bi trebalo da se radi.
                        U tome je poenta.

                        Olja, ako te smara to sto pisem. Nemoj citati.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa kako onda pitas sta ce Vajda tu?
                          Bojana,

                          Pitam da bih dao kontra argument.

                          Smatram da Novak ima jednako pravo da dovede Vajdu i Marka. Ako ima pravo da dovede Vajdu onda ima pravoi da dovede i Marka. Ako nem pravo da dovede Marka, onda nema pravo da dovede Vajdu.

                          Sandu a i jos poneko smatraju da je u redu za Vajdu jer Marijan doprinosi Novakovoj igri. A ja kazem da i Marko doprinosi Novakovoj igri. Na drugi nacin od Vajde, ali doprinosi.

                          Comment


                          • Vajda mu je trener, moze svima da pomogne svojim savetima i logicno je sto je tamo, Marka necu da komentarisem, inace ziva ostati necu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Vajda mu je trener, moze svima da pomogne svojim savetima i logicno je sto je tamo, Marka necu da komentarisem, inace ziva ostati necu
                              Inace ovim komentarom nisi rekla nista?

                              Nego jesi li se obradovala pobedi, prokomentarisla nesto u tom smislu, pozitivnom? Nisam videla pitam samo.

                              Necu Sandu, vala cela tema mi ide na ignor. Umete da ogadite bas. Strasno.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Vajda mu je trener, moze svima da pomogne svojim savetima i logicno je sto je tamo, Marka necu da komentarisem, inace ziva ostati necu
                                Iskomentariši ga, mene zanima, taj dečko mi je misterija, baš bih voleo da znam koja je njegova priča..

                                Originally posted by miloolja View Post
                                Inace ovim komentarom nisi rekla nista?

                                Nego jesi li se obradovala pobedi, prokomentarisla nesto u tom smislu, pozitivnom? Nisam videla pitam samo.

                                Necu Sandu, vala cela tema mi ide na ignor. Umete da ogadite bas. Strasno.
                                Pa ona ne navija za Srbiju nego za Federera.
                                Last edited by Chiwwi; 15-01-20, 15:18.

                                Comment

                                Working...
                                X