Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Cup

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ovo za Marka i kako Novaku odgovara sto je tu sa njim.
    Mozda mu i odgovara - jbg kakav je da je brat mu je.
    Ali vise je on tu sa njim sto ga ovaj voda gde god stigne i kada god stigne. Da se slucajno ne oseti zapostavljenim. Mukica. Bolje da mu je tu pred ocima i da pazi na njega nego da negde ko zna gde pravi svakojaka sranja. Koliko je rastrojen mozda bi bio u stanju i ruku na sebe da digne.... Pu pu daleko bilo.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Daleko bilo, nadamo se da neće više probati

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Onda svi iz Tima da povedu braću i sestre i milina.
        Ne doprinose svi jednako. Novak je jedinstven. Ne potoji slucajno izraz: "Ponasa se kao primadona." Od toga u kakvoj je formi primadona zavisi nastup cijele operne kuce. U interesu je svih da se ona drzi sto fokusiranija, sto rasterecenija, sto smirenija... Naravno, primadona je ponekad hirovita. Medjutim, kad je Marko u pitanju, ne radi se Novakovom hiru.

        Marko je dio Novakovog tima. Zasto niko ne pita sto tu radi Vajda?

        Comment


        • Originally posted by goga View Post
          To mi je OK. Ako to pomaze Novaku, nega ga. Samo kazem da mi je bas, bas iritantan... Za razliku od Djoleta

          Sent from my Mi A1 using Tapatalk
          Nisam ni mislila nesto na tebe, ali ok, svako od nas ima neki stav prema nekome i necemu, malo je bzvz da imas samo toliko negativan prema osobi koju ne poznajes uopste, pitanje da li si ga ikad i cula recimo, ali u redu, tvoje pravo.

          Mare, svako nek vodi, ko im brani, ne razumem smisao.

          A ti Sandu si posebna prica.
          Sta napisa, da ne kazem nesto drugo boooo..

          Al apsolutno me razumem ovu vasu potrebu. Ejjj kakav uspeh Srbije, o cemu vi pricate
          I sto vas boli uvo, mozda je zanimljivije pitanje, retoricko naravno, ne zanima me stvarno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ne doprinose svi jednako. Novak je jedinstven. Ne potoji slucajno izraz: "Ponasa se kao primadona." Od toga u kakvoj je formi primadona zavisi nastup cijele operne kuce. U interesu je svih da se ona drzi sto fokusiranija, sto rasterecenija, sto smirenija... Naravno, primadona je ponekad hirovita. Medjutim, kad je Marko u pitanju, ne radi se Novakovom hiru.

            Marko je dio Novakovog tima. Zasto niko ne pita sto tu radi Vajda?
            Pa on mu je trener, kako mislis sta on tu radi?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Neko bi rekao da Nole skupo plaća cenu svoje slave. I ne mora tako biti. Očigledno je da se Marko nije našao. Nije ovo tema za to ali više Novak želi da mu dodeli neki zadatak i stavi značaj na njegovo postojanje kako bi ga vratio u život. Zaista dečko izgleda kao da nema razloga da živi. Nadam se da zaista nema tako veliki problem.

              Comment


              • https://www.firstpost.com/sports/atp...s-7896741.html

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                Comment


                • Lek - Nebojša Višković

                  "Kad su nas već idioti sjebali da ne živimo nego opstajemo, ovakva terapija je potrebna."


                  http://sportklub.rs/Blog/Nebojsa-Vis...20434-Lek.html


                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa on mu je trener, kako mislis sta on tu radi?
                    Bas i ja hocu pitati? Treneri mogu biti na terenu...

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Neko bi rekao da Nole skupo plaća cenu svoje slave. I ne mora tako biti. Očigledno je da se Marko nije našao. Nije ovo tema za to ali više Novak želi da mu dodeli neki zadatak i stavi značaj na njegovo postojanje kako bi ga vratio u život. Zaista dečko izgleda kao da nema razloga da živi. Nadam se da zaista nema tako veliki problem.
                      ni ja ne volim marka...ne volim ni srdjana doduse...mogu misliti kako bilo dijani...

                      oke,brat mu je,ali nije mu mama,niti je on od 10 godina pa mu treba tutor
                      Wizard

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by joshmor View Post
                          ni ja ne volim marka...ne volim ni srdjana doduse...mogu misliti kako bilo dijani...

                          oke,brat mu je,ali nije mu mama,niti je on od 10 godina pa mu treba tutor
                          Srdjan govori ono što svi u Srbiji misle, tj. većina.
                          Tako da ne vidim šta njemu ima da se zamera. Čovek je surovo iskren i ne može protiv sebe, takvog je kova.

                          Novak je politički korektan s druge strane i to mu se često zamera kao fejk ponašanje.
                          Opet njegov izbor lalf stajla.

                          Srdjan govori ono što misli i on a i većina nas ako ćemo pošteno.

                          Što se Marka tiče deluje kao ok momak, sad dali je on gej ili loše utiče na Novaka to ne znam, nisam nikad blejao sa njima.
                          Last edited by Chiwwi; 14-01-20, 12:41.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ne doprinose svi jednako. Novak je jedinstven. Ne potoji slucajno izraz: "Ponasa se kao primadona." Od toga u kakvoj je formi primadona zavisi nastup cijele operne kuce. U interesu je svih da se ona drzi sto fokusiranija, sto rasterecenija, sto smirenija... Naravno, primadona je ponekad hirovita. Medjutim, kad je Marko u pitanju, ne radi se Novakovom hiru.

                            Marko je dio Novakovog tima. Zasto niko ne pita sto tu radi Vajda?
                            Zato sto Vajda ima neku ulogu. I te kako bitnu i veliku. Strucnu, savetodavnu.
                            Kengurova uloga ne postoji. Izmisljaju je ideopoklonici.
                            Last edited by Sandugp; 14-01-20, 13:30.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Samo za ideo...ideo... ipak idolopoklonike [emoji173]



                              https://www.instagram.com/p/B7TP_fSg...=1sptbj5oedav3
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hahah..
                                Zikiju se cakle okice kao da mu je neko sipao vino u rakiju.

                                Comment

                                Working...
                                X